Skocz do zawartości
czaczkin

radeon 9800 le (128bit)

Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam pytanko

ostatnio nabylem radeona 9800 le (128 bit) tzn zepsul mi sie gf 4 ti 4200 i nie mieli w serwisie tego modelu wiec za malutka doplata(90 zl) zamienilem na radka bo w tej cenie nie bylo nic lepszego , a oto moje pytanko chyba juz wiecie jakie

CZY ISTNIEJE JAKAS MOZLIWOSC ODBLOKOWANIA TEJ KARTY NA 256 bit

 

 

dziekuje z gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma 8potokow to jest ok mozna powiedziec ze to podkrecone fabrycznie r9500pro:)

Kup tylko silencera i kręć chociaz z pamieci to duzo chyba nie wycisniesz bo o ile sie nie myle to masz taktowanie gpu 325 i pamiec 500mhz 3.3ns albo 4ns.

 

Jakiej firmy jest ten radek?

Na rdzeniu mysle ze do 380mhz uda ci sie podkrecic po zmianie chlodzenia.

Moim zdaniem dobrze zrobiles doplacająć 90zl chociaz zalezy czy nie mogles dostac kasy za 4ti (jesli tak to ile)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taktowanie gpu 350 i pamieci 350(700) a za gf 4 piniazkow i tak by mi nie oddali cenna to 770zl chcialem kast to bym w necie kupil z 256 bit za 900 zl ali sie wypieli na mnie;) a w sklepie nie bylo 256 bit byly 5900 xt za 970zl ale one sa slapsze od mojego a wiecej kosztuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taktowanie gpu 350   i pamieci 350(700)  a za gf 4  piniazkow i tak by mi nie oddali  cenna to 770zl chcialem kast to bym w necie kupil z 256 bit za 900 zl ali sie wypieli na mnie;)  a w sklepie nie bylo 256 bit byly 5900 xt za 970zl  ale one sa slapsze od mojego a wiecej kosztuja

 

moim zdaniem za dopłatą 90 zł to masz wypasioną kartę :). Doom 3 na high bez AA powinien pójsć w rozdziałce 800 lub 1024. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taktowanie gpu 350   i pamieci 350(700)  a za gf 4  piniazkow i tak by mi nie oddali  cenna to 770zl chcialem kast to bym w necie kupil z 256 bit za 900 zl ali sie wypieli na mnie;)  a w sklepie nie bylo 256 bit byly 5900 xt za 970zl  ale one sa slapsze od mojego a wiecej kosztuja

 

moim zdaniem za dopłatą 90 zł to masz wypasioną kartę :). Doom 3 na high bez AA powinien pójsć w rozdziałce 800 lub 1024. :)

wyzej napisalem ,ze nie bylo . a doom wlasnie gram 1024 ustawienia high aa 2 i anizo 16 ,a co bardzo smieszne mam tylko 256 ramu na luzaku chodzi na ultra tylko nie probowalem z aa , bez kitu nic sie nie tnie i obraz nie zwalnia wlasnie bede miezyl ilosc fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...