Skocz do zawartości
s69

sagem - irda - tuner - komp :P

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie :P

a serio to jest taka sprawa ze mam sagema my-x5-2 i chcialbym go podlaczac czasami przez irde do kompa. ale nie chce mi sie kupowac irdy do kompa. za to mam tuner tv winfast leadtek 2000 xp deluxe i w zestawie dali czytnik irda do pilota (ktory tez dali). czy daloby sie jakos programowo zrobic zeby przez ta irde dalo sie komunikowac kompa z komurka.

ewentualnie moze jakos przerobic ta irde od tunera tak zeby dalo sie ja podlaczyc jako normalna irde do kompa (bo i tak jej nie uzywam przy tunerze) mam plyte epox 8rda+ jesli to byloby istotne.

a jesli sie nie da :( to ile kosztuje zwykla irda :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie kupilem kabelka bo sie wacham. co kupic:

1. sagem <--> com za 13pln

2. sagem <--> usb za 30 pln

nie wiem po prostu co sie bardziej oplaca. wiem ze usb bedzie szybsze ale o ile szybsze :> bo jesli tylko 2x szybsze to biore tanszy. ale jesli juz 3x szybsze to wezme usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cholere tego, sterowniki zle, komp czasami nie widzi fona, kabelek walniety... nie ma sensu sie bawic w usb, drozej+problemy, j/w, kup na coma. Aczkolwiek sporo naczytałem się o pieprzniętych comach, że czeba piny zwierac etc... BTW prosiłbym bardzo na PW twoja opinie o tym fonie, ile bateria trzyma, czy fajne dzwonki, czy sie nie wali etc. bo sie powoli przymierzam do jego kupna. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kabla to kupilem na com i rzeczywiscie walniety niezle. wedlug schematow powinny byc 4 przewody a u mnie sa 3 w tym jeden nie podlaczony do niczego. 12 pln w plecy jestem ale trudno sie mowi. teraz zainwestuje w normalna irde podczepiana do plyty glownej.

 

a co do koma to mam go dopiero 3 dni i bardzo mi sie podoba. wyswietlacz porzadny, menu sie nauczylem w 30 minut, aparat mysle ze przyzwoity jak na wbudowany w koma. baterie przez ten czas ladowalem raz przez godzine (do pelna sie naladowala) i trzymala 2 dni przy dosc obfitym bawieniu sie bajerami. teraz ladowalem cala nocke i przez caly dzien bawienia sie wciaz wskazuje pelna. dzwonkow ma kilkadziesiat i niektore calkiem calkiem. miedzy innymi "sweet dreams" w wykonaniu eurythmics z wokalem. mi sie podoba ten fonik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem USB za 45 i nie potrafie z niego korzystac :) ... kabel mi wykrywa automatycznie, ale komorki juz nie widzi ... inna sprawa, ze zadnych sterow nie mialem, nie instalowalem - czy moglby mi ktos cos podpowiedziec? zeby chociaz sprawdzic czy kabel jest walniety, jakies sterowniki, programy, skad mozna to zalatwic? Pozdrawiam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czytajcie w innych forach

 

 

-powtarzam usb kosztuje 29 zl, com tak samo jak gdzies jest drozej to niebrac, najtaniej jest na bazarach, i zawsze dzialaja.

 

- usb i com (zeby sie nierozlaczalo to wlaczyc irda w telefonie i dziala )

 

- niech ktos wkoncu zalaczy link do programu do wgrywania javy, na bank jest(nie mysagemak2004 - bo to lipa jest nawet obraska sie nieda wgrac)

 

- jak mozna zablokowac jave w programch - (hakerzy pokarzcie co potraficie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...