Skocz do zawartości
Neo_x

looool OPCJA OTWORZ ZNIKNELA!!

Rekomendowane odpowiedzi

eee sory ze tutaj ale potrzebuje szybko pomocy.... lol mi sie zrobil w systemie.... nie moge wejsc do zadnego folderu tak samo na moj komputer, moje dokumenty itp :roll: jak uzyje lewego klawisza myszy lub entera to wyskakuje mi error o tresci: z plikiem tym nie jest skojarzony program umozliwiajacy wykonanie tej czynnosci. Skojarz odpowiedni program uzywajac apletu opcje folderow w panelu sterowania.

ale loool jak ja mam wejsc do explorera albo w panel sterowania skoro skoro nie ma opcji otworz.. prubowalem tez z lini adresu w internet explorer wpisywac ale po wcisnieciu entera znowu ten sam error!!! LOOOOOOOOL!!!!!!!1 QWA po raz pierwszy mam cos takiego!! wlasnie skonczylem czyscic rejestr wina, przeskanowalem antyvirem oraz ad-aware.. i qrde zadne nic ni ewykrylo.. wezcie cos wymyslcie bo to jakis lol poprsotu

dzieki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.. dzieki za pomoc :) zestresowalem sie bo nikt dlugo mi nie odpisywal i formata walnalem :P

thx i pozdro :)

"Format na wszystko pomoże, Format rade da ;] ;] ;]"
Format rulez :lol: :lol: Pr0^^ | LoleX* spadlem z krzesla jak to przeczytalem :) Hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...