Skocz do zawartości
Worms14

Logitech MX1000Laser.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Czy ktos z was wie gdzie nalezy skonfigurowac przycis przewijania poziomego(pod rolka, do przewijania np stron w Opera), bo mi to nie dziala, oraz ile powinno sie ladowac ta myszke za pierwszym razem, aby osiagnac maxymalna pojemnosc akumulatorka?

Dodam ze myszka jest super , jest to moja pierwsza myszka bezprzewodowa, troszke wazy , ale mi to nie przeszkadza narazie, troszke jeszcze sei gubie musze ja sobie dokladnie skonfigurowac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n4rcyz3|<jesli pracuje sie na niej lepiej niz na mx 900 to jest po porstu super :) mx900 jak narazie jest dla mnie doskonala, pomijam ze zszedl plastik z boku, wymiana na gwarancji i spokoj; ciekawe jak to bedzie w mx1000; zauwazylem tez druga wade - stopki do ladowania sie scieraja chyba, coraz trudniej z kontaktem u mnie... no i mimo to wolalbym myche na bt :) i nie wiem czy ja tak pechowo trafilem ale mysz trza aldowac praktycznie codziennie :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj u kumpla , ktory nalogowo gra w CS-a, wszystko u niego smiga ladnie i bezproblemowo na MX700, co prawda z czuloscia nie moze zjechac do minimum. Porownywalimy jego MX700 z moja Microsoftu Optikal blue na kablu i MX mial spore opoznienia w odwzorowaniu ruchu, wszystko ustawione na minimalna czulosc.

Dzis to samo robilem z MX1000, powiem tak, jak tak dalej bedzie to, uznam ta myszke za najlepsza, nic jej jeszcze nie zagielo. Jak mozna ja by bylo jeszcze przetestowac?

Musze sobie kupic CS-a, bo teraz to gram tylko w Doom3 i FC- dziala pieknie.

Co do przyciskow , z poczatku myslalem ze sa zle rozmieszczone, ale teraz stwierdzam ze musialem poznac moja myszke, za bardzo kombinowalem, trzeba zaczac w pelni wykozystywac paluszki, nie robic wszystko jedym opuszkiem.

Nie do konca jestem pewien czy juz moge wyjac myszke z ladowarki, czy to juz wystarczy do prawidlowego sformatowania (przecierz od tego zalezy jak bedzie mi dlugo dzialala bez ponownej potrzeby ladowania) diody led przestaly migac i teraz pala sie ciaglym swiatelkiem. Koles mi mowil, ze u niego na MX700, to te swiatelka sa zielone , na koniec gasna.

Moim zdaniem jest to najlepsza myszka Logitecha, mam nadzieje, ze bateria bedzie dlugo trzymac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dragon: jak ty mi mowisz ze mx900 jest doskonała to się mylisz głęboko, niestety ktos wpadl na "genialny pomysl" zeby mx900 miala bluetootha zamiast fastRF, wiec sa fatalne opoznienia, dlatego sam czekam juz na moja nowiutka mx1000 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tym przewijaniem jest problem, szukam w opcjach sterownikow jakis ustawien, ale nic nie skutkuje. Gora dol chodzi bez zastrzezen. Z tego co pamietam to na dlugosc dzialania mialo wplyw pierwsze ladowanie np. Komorke zawsze mi zalecoano ladowac ok 12h ciagiem i tak do 3 razy , moze juz tak nie trzeba?

Mam wyciagac to myszke z ladowarki , czy nie, co sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladowarka i tak sie powinna sama odlaczyc, jak naladuje bakterie do pelna. To teoretycznie dluzsze ladowanie ma w jakis sposob "utrwalic" wlasnosci akumulatora. Sa dwie szkoly: jedna mowi, ze litowo jonowce sie powinno formowac; druga ze nie ma takiej potrzeby. Trzeba by poszukac bardziej konkretnych materialow gdzies w Internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnego swiatelka nie zauwazylem, ciemnosc widze, ale slyszalem ze mozna jakas cienka wiazke wypatrzec. Co do opoznien to zaproponuj jak mam ta myszke sprawdzic to Ci powiem czy sa czy ich nie ma. jak pisalem w MX700 zauwazylem opoznienia, MX1000 brak , ale moze masz jakis bardziej dokladny sposob na sprawdzenie tego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, z tego artykułu jasno wynika że dalej MX510 jest najlepszą myszką dla graczy. W czym taki laser może być lepszy od optyka na dobrej podkładce? I jak dużo znacie dobrych graczy którzy nie używają podkładek? MX1000 z pewnością jest myszką wybajerowaną z nowinkami technicznymi, świetna do biura, pracy czy dla grafika, ale nie dla pro graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z Toba, dla Pro gracza, nie bedzie to odpowiedni wybor, ale mimo wszystko ja jestem z niej bardzo zadowolony. Czy nikt z was nie posiada tej myszki, bo naprawde jedyna sprawa jaka mnie denerwuja, jest brak mozliwosci skonfigurowania przewijania poziomego, czy ktos sobie z tym poradzil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dragon: jak ty mi mowisz ze mx900 jest doskonała to się mylisz głęboko, niestety ktos wpadl na "genialny pomysl" zeby mx900 miala bluetootha zamiast fastRF, wiec sa fatalne opoznienia, dlatego sam czekam juz na moja nowiutka mx1000 :D

a mi ten bt akurat pasuje, i druga sprawa jakie opoznienia? nie zaobserwowalem zadnych mycha reaguje momentalnie... co prawda bez softu, mycha dziala tragicznie, ale na sterach logitecha sie przyczepic nie moge :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy ktos z was wie gdzie nalezy skonfigurowac przycis przewijania poziomego(pod rolka, do przewijania np stron w Opera), bo mi to nie dziala, oraz ile powinno sie ladowac ta myszke za pierwszym razem, aby osiagnac maxymalna pojemnosc akumulatorka?

Dodam ze myszka jest super , jest to moja pierwsza myszka bezprzewodowa, troszke wazy , ale mi to nie przeszkadza narazie, troszke jeszcze sei gubie musze ja sobie dokladnie skonfigurowac.

Pozdrawiam

że tak niesmiało spytam: a gdzie kupiłeś tą mysz, bo bylem w kilku sklepach i nie mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gielda pod Gus-em, pawilon 33

Co do przewijania poziomego to juz wiem co jest grane, to dziala porawnie, we wszystkich aplikacjach, oprocz Opery, tu jest problem i nie wiem jak mam skonfigurowac sama przegladarke, by wykozystywac mozliwosci myszki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram do lekkich nie nalezy. Co do przewijania w poziomie to nie dziala mi tylko i wylacznie w operze, mam nadzieje ze to wina oprogramowania Logitecha i niedlugo pojawi sie jakas poprawka. Myszke uzytkuje od soboty godziny 00:00, dzis mam srode 00:00, jeszcze dwie zielone diody sie pala, zobaczymy czy wytrzyma mi ta myszka 21 dni, tak jak to gdzies przeczytalem.

Pozdrawiam

Ps. PITer, grywasz troszke, jak Ci sie ona spisuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to zadko gram, jedynie jak wydzie cos nowego (doom3 ostatnio). A tak to czasem w jakiegos CODa lub Medala, na poprzednij to gralem duzo w q3, niestety z braku czasu przestalem w niego grywac, a to ze kupilem MX1000 to chyba przypadkowy wybór, gdyz myszka miale spelniac 2 kryteria, miala byc bezprzewodowa i logitecha, generalnie chcialem kupic MX700 ale ze wyszedł 1000 to go kupilem byl niewiele drozszy a chyba lepszy, w porównaniu ze starym bezprzewodowym ERGO logitechem to jest o niebo lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, jezeli chodzi o zasieg to sie troszke rozczarowalem, kilka metrów 4-5m, a stary cordles dzialal mi nawet w drugim pokoju, byl to dla mnei duzy plus gdyc tam oglodalem filmy na tv i bralem ze soba myszke i klawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, jezeli chodzi o zasieg to sie troszke rozczarowalem, kilka metrów 4-5m, a stary cordles dzialal mi nawet w drugim pokoju, byl to dla mnei duzy plus gdyc tam oglodalem filmy na tv i bralem ze soba myszke i klawe :)

Dlatego powstał radiowy pilot Ati.

 

 

Witam wszystkich, minelo 136 godzin od naladowania baterii w Mx1000, dzis o 12 odmowila posluszenstwa, wlasnie sie laduje. Mam nadzieje ze ten czas sie wydluzy, bo jak dla mnie to za krotko dziala

Śpisz czasami :?: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile ładowałeś myszkę za pierwszym razem? Ja też używam Opery i ciekawy jestem czy u mnie również nie będzie działać ten poziomy scroll. Aha jakie masz zainstalowane sterowniki? Na stronie Logitecha są w wersji 2.11, sprawdz jaka jest wersja tych na płycie od myszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, jezeli chodzi o zasieg to sie troszke rozczarowalem, kilka metrów 4-5m, a stary cordles dzialal mi nawet w drugim pokoju, byl to dla mnei duzy plus gdyc tam oglodalem filmy na tv i bralem ze soba myszke i klawe :)

mi bezprzewodowy a4tech działał w drugim pokoju :) co do mx 1000 do kupił bym ale napoczątku bym musiał się nim troche pobawić ( zobaczyc jaki ciężar itp ) może niedługo kupie sobie mx 510 red :D ale i tak duzo nie gram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...