Skocz do zawartości
Worms14

Logitech MX1000Laser.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do nazir_black.... jakie masz sterowniki ??? te z plytki ??? ja mam polska wersje - najnowsze ze strony producenta. w ustawieniach automatycznie mam przypisane te boczne przyciski jako "dalej" i "wstecz" no ale nie dzialaja !!! moze mam zainstalowac oryginalne sterowniki z plyty ??? kolega ma ten sam problem... tez mu nie dzialaja te przyciski.... poza tym wszystko OK.

 

z gory dzieki za odpowiedz !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... myszka chodzi mi min 2 tygodnie, a zdażało sie, że prawie 3 działała.

Całkiem niezły wynik.

Mój M$ Wireless IE 2.0 po 2 miesiącach intensywnego używania ciągle ma poziom naładowania baterii tak jak na początku. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowane najnowsze stery pobrane ze strony Logitech'a. Ale te standardowe z płytki też miałem zainstalowane i nigdy nie miałem problemu z tymi przyciskami tak jak ma to miejsce u Ciebie. W sumie to nie zaszkodzi spróbować, zainstaluj te sterowniki z płyty. Sprawdz też czy napewno masz najnowsze sterowniki bo wiem, że te najnowsze to jest już 3 wersja sterowników. Po tych standardowych wyszła następna wersja, a zaraz następnego dnia wyszła kolejna. Najnowsze to 2.14 build 106 i te mam zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina sterowników. Nie napisalem ze uzywam przegladarki Mozilla Firefox !!!! A to wlasnie w przegladarce tkwil problem. W nedznym internetExplorerze te przyciski "dalej" "wstecz" dzialaja bez problemu... mozilla firefox dla mnie jest najlepsza przegladarka.... szkoda ze nie wspolgra w pelni z MX1000......

 

Jesli ktos sie waha nad zakupem tej wspanialem Myszki.... prosze zajrzec na stronke:

 

http://pclab.pl/art11517.html

 

 

POZDRAWIAM !!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki moze zrobcie tak z tym FF:

 

jezeli da sie w przegladarce zdefiniowac skroty do akcji "przewin w prawo i lewo" (moze jakis plugin ) to w konfiguracji myszki mozna przypisac skroty klawiaturowe...

 

albo mozecie ustawic porostu klawisz strzalki w prawo lub lewo wtedy bedzie tez dzialalo w oknach IE...

 

Ja mam inny strasznie denerwujacy problem, mianowicie czesto gesto kursor na ekranie przesuwa (ewidentnie przeskakuje :mad: )sie o okolo 150 pikseli w lini pionowej do gory. przy normalnej pracy strasznie to denerwuje :mur: . Sprawdzalem na podkladach i to samo.

Wersje sterownikow mam SETPOINT 2.31.546.

 

Macie jakies pomysly, moze spotkaliscie sie z czym takim ? (jutro zaniose myszke do kumpla na testy - zobacze czy u niego bedzie to samo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj chlopaki i dziewczeta ale z was lenie smierdzace :P Wystarczy wejsc na www.logitech.com i na tamtejsze forum. Wszystkie odpowiedzi jak na tacy...

Edytowane przez maziboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z konfiguracją tej myszy w grach z zainstalowanym SetPoint (v2.31) z ustawionym wykrywaniem gier, a mianowicie gry widzą tylko lewy, prawy klawisz i rolkę (wheelup, wheeldown). Czy ktoś wie co zrobić aby z reszty klawiszy też można było korzystać?

 

Pozdro

HawkEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki znowu kloc? ja mam bardzo slabe mięśnie i nie mam problemu z kilkugodzinnym graniem w dynamiczne gry (fpsy,tppy i inne)

trudniej celować?bzdura

1482112[/snapback]

Masz rację ta mysz wcale nie jest ciężka (choć może się taka wydawać po przesiadce ze zwykłej przewodowej myszy) i bardzo przyjemnie się nią gra. Ja przesiadłem się na nią z MX700 i jestem bardzo zadowolony.

 

PS

Ponawiam pytanie co zrobić żeby gry widziały więcej niż dwa klawisze tej myszy przy zainstalowanym setpoint'cie?

 

Pozdro

HawkEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX1000 jest świetna. Jak dla mnie, to idealnie leży w dłoni i pięknie śmiga po każdej powierzchni. Zastanawiam się tylko nad zakupem ślizgaczy ICEMAT i może jakąś podkładkę, ale nie wiem, czy będzie taka potrzeba.

Miał ktoś Steelpad 4D?

Edytowane przez lspider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość freddy9

Wlasnie kupilem mx1000 (248zl jesli kogos interesuje).

 

Poprzednio uzywalem mx510 i wlasciwie wszystko mi w niej pasowalo, bo to ze jest z kablem wcale mi nie przeszkadza, ale i tak musialem dokupic druga myszke do drugiego komputera.

 

MX1000 jest lepiej wyprofilowana, lepiej lezy w dloni. Co do wagi to nie widze zadnych problemów, wolę czuc cos w rece, precyzyjniej mi sie wtedy steruje. Zadnego bulu w nadgarstku nie odczuwam, dyskomfort to czuje gdy przyjdzie mi pracowac z mala i lekka myszka laptopową.

 

Odnosnie ladowania, to w instrukcji jest napisane, zeby najpierw ja na fulla naladowac i dopiero pozniej wlaczyc komputer. Pozniej lepiej uzywac ja do konca, i znow na full (3 diody zielone). Taki cykl warto powtorzyc ze 3 razy zeby dobrze uformowac baterie. Pozniej mozna juz ja podladowywac dorywczo.

 

Odnosnie przyciskow to w mx510 wg mnie byly lepsze. W MX1000 sa strasznie glosne, np przyciski to przewijania strony lub back-forward, slychac wyrazne i glosne click podczas gdy w mx510 było to stłumione pykniecie, tak jak w klawiaturach.

Szczegolnie w nocy jest to denerwujace.

 

Ponadto sam material z jakich wykonane sa te przyciski to twardy plastik, a w mx510 to byla guma. Nawet te czarne boki MX1000 sa z plastiku, a mx510 miala to zrobione z jakiegos gumowo-plastikowego materialu.

 

Jako przegladarki uzywam opery, i np.boczne przesuwanie strony (kółko lewo-prawo) nie działa. Dziala natomiast przesuwanie na boki gdy sie najedzie na ten dolny pasek i kreci kolkiem gora-dol.

Przyciski do przesuwania strony góra-dół robią to za bardzo skokowo, nie tak plynie jak kółko, nawet gdy ustawiłem najwolniejszą prędkośc. Inne przyciski działają poprawnie.

 

To tyle moich ekspresji, co do żywotnosci baterii postaram się napisac po jakims czasie uzytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działa juz prawie dwa tygodnie, ale na noc wyłączam. Jeszcze jej nie doładowywałem, poczekam, aż się rozładuje. Dokupiłem do niej QCK i na standardowych ślizgaczach pięknie śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kupiłem zestaw MX3100 a w nim myszkę MX1000.

 

Teraz rozglądam się za dobrą podkładką bo często siedze na kanapie.

Podkładka musi więc być sztywna.

 

Co polecacie ?

 

Co sądzicie o http://www.cooling.pl/product_info.php?cPa...roducts_id=1040

lub http://www.cooling.pl/product_info.php?cPa...&products_id=36

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad kupnem nowej myszki.

 

waham sie pomiedzy mx1000 a mx518...

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13292

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17664

 

moze cos doradzicie bo juz nie wiem. duzo dobrego o tym mx1000 ludzie pisza ale slyszalem tez ze czesto jest problem z przeskakiwaniem kursora... czesto gram wiec troche byloby to dla mnie klopotliwe. dajac tyle pienidzy za myszke nie powinno miec to miejsca. a znowu mx1000 ponoc lepiej lezy w dloni.

sam juz nie wiem

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Jeśli dobrze pamietam to akumulatorki nie posiadają efektu pamieci.

Mam pytanie jak konfigurujecie sobie myszkę do gier typu F.E.A.R (multi player), bo cos mi w grze kiepsko idzie, tzn. jestem za wolny mam problemy z wycelowaniem w przeciwnika, ogólnie za czesto ginę, używam najnowszych sterów 2.46.544 Set Point, doszła tam zakładka "Ustawienia myszy do gier", możecie mi podać na jakich ustawieniach gra wam się najlepiej? Co jak warto ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...