Skocz do zawartości
yotomeczek

19126 w 2001 na GF Ti 4400 :D

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie panowie ja nie wymiekam mam mało czasu ale zawsze znajde czas aby se porywalizować a szególnie w 3dm

od kiedy kupiłem tą 4ti 4200 to czekam godnego rywala jak widać teraz sie tradił i teraz zaczyna sie zabawa.

Jutro ostatnie szlify i postaram sie pokazać coś wiecej niz to co teraz widzicie w podpisie.

Niestety na dwoze jest jeszce dość ciepło :P ale to nie przeszkadzało aby wczoraj gpu wykrecic na 357 ale coś tak po mału mam wrazenie ze pora na v mody :P :D :D:D:D:D

 

nie mam czasu sobie latac po necie i szukać ale jutro chyba bende zmuszony jak byscie gdzies widzieli v modizkii do mojej to zućcielinki opis moejej karty znajdziecie w linku post wyzej :P

 

aha co do kłopotó hk dzisiaj udało mi sie os z tym zrobić zasiłka zaczełą sobie radzic najwidoczniej sie zaaklimatyzowała teraz 2,1v jest dal niej jak tako stabilne :P :D jutro złoze jeszcze raz blok i powalcze o jakis ładny wyniczek >17000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jutro złoze jeszcze raz blok i powalcze o jakis ładny wyniczek >17000

Chyba >17250 :lol:

Ja dzisiaj wypróbuje windy 98 (2k nie mam zainstalowanych :cry: ) a tam czasem było parę punktów więcej 8)

może jeszcze pobawię się tym programikiem do zmiany timingów 8)

Bo na razie z grafy więcej nie wycisnę ... ale zdradzę że czekam na miedziane radiatorki na ramy - teraz lecę na aluminiowych przyklejonych niezbyt ciekawą taśmą z allegro (mam pewne wątpliwości co do jej skuteczności) ...

Czy taśma Rosia jest sprawdzona ?? Jaką polecacie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POWER BY AMD czekamy na odpowiedz:)

Czekamy i czekamy ... i nic :lol:

 

W windzie 98 jakoś wyniki mnie nie zachwyciły (stery te same) :cry:

NIc to - jak w końcu dojdą miedziane radiatorki na ram to może coś się poprawię :lol: , chyba że POWER BY AMD mnie zmotywuje i zrobię próby z wodą o temperaturze ok 14 stopni ( na razie około 28 :? )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NCastle 512cache 3200+ (11X200)

BIOS :

1,55 vol. do 2400Mhz

1,60 vol. do 2530Mhz

1,65 vol. do 2600Mhz

jest to step. CG czyli kręci się w normie choć z wybikow jakie mam to jet z nie głupi,Ogranicza go troszkę bios w Epoxsie 8KDA3J max.1,7. vol.Przy 2,5 Ghz Super PI 1M 36 sec.Potencjał jest ,na standardowych zegarach 9800Pro jest OK. 20800Pkt.Z Twoją grafą to 25 koła pewnie by pękło.Przy 390/690 mam już 21450 ,taki chyba rekordzik Polski ;-)

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8081281

Ogolnie stabilnie choć musiałem wypier.....ić 2 pliki z SP2 ,mialem dziwne zwiechy i restarty od tej pory jak skała.

eee. to ten Twoj nie jest lepszy od jednego takiego 3000+ co testowalem w pracy...

a jakie t ote 2 pliki co powoduja zamiane windy w [brzydkie określenie na linuksa]a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NCastle 512cache 3200+ (11X200)

BIOS :

1,55 vol. do 2400Mhz

1,60 vol. do 2530Mhz

1,65 vol. do 2600Mhz

jest to step. CG czyli kręci się w normie choć z wybikow jakie mam to jet z nie głupi,Ogranicza go troszkę bios w Epoxsie 8KDA3J max.1,7. vol.Przy 2,5 Ghz Super PI 1M 36 sec.Potencjał jest ,na standardowych zegarach 9800Pro jest OK. 20800Pkt.Z Twoją grafą to 25 koła pewnie by pękło.Przy 390/690 mam już 21450 ,taki chyba rekordzik Polski ;-)

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8081281

Ogolnie stabilnie choć musiałem wypier.....ić 2 pliki z SP2 ,mialem dziwne zwiechy i restarty od tej pory jak skała.

eee. to ten Twoj nie jest lepszy od jednego takiego 3000+ co testowalem w pracy...

a jakie t ote 2 pliki co powoduja zamiane windy w [brzydkie określenie na linuksa]a?

a jakie t ote 2 pliki co powoduja zamiane windy w [brzydkie określenie na linuksa]?

-coś nie teges z oczkami ??

p.s.

ech masz tego na pęczki co Bys nie napisał to ja Tobie wierzę

 

rapra tak przy okazji w w olnej chwili cyknij test na Swoim(wykreconym) konfigu z zegarami 9800 pro czyli 378/680 ,obadamy jaka jest w końcu ta roznica m-dzy NF2+Barton i NF3+A64 ,a propos zrob testy fillrate zeby nie było ten teges ;-) no i compare zapodaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec: to zakazane slowo to l.i.n.u.c.h. - prawda, ze okropne?

Racuch: sorry ale wlasnie goscia wyjalem z kompa - sprzedany. Ale w rankingu FSB masz moj wynik w 3dm2001se z niepodkrecona grafa (czyli @XT - 412/365 chyba dasz rade).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec: to zakazane slowo to l.i.n.u.c.h. - prawda, ze okropne?

Racuch: sorry ale wlasnie goscia wyjalem z kompa - sprzedany. Ale w rankingu FSB masz moj wynik w 3dm2001se z niepodkrecona grafa (czyli @XT - 412/365 chyba dasz rade).

OK czyli podobne wyniki

porownajmy :

( NF2) ,,,, (NF3)

3DM2K1 ( 21176) ,,,, ( 21450)

magistrala (246MHz) ,,,, (235 MHz)

zegar proca (2716MHz) ,,,, (2596MHz)

timingi ram-u (11-2-2-2) ,,,, (10-4-4-2,5)

zegar Radka (412/730) ,,,, (390/690)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pavełek no ale przcez rzonica mhz byla spora! tak wiec! rzonica nie byla strasznie widoczna! gdyz jescze moga sie roznic wynikami karty! zasmiecenie systemu! to ne jest tylko wynik proca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy mają obowiązki. A v modów nie miałem czasu potestówać bo od 23 mogłem odpiero sie zaczac bawić o 2 poszedłem spać i wiele jeszce sie nie dowiedziałem,

ale na pewo sie nie poddam i dalej będize tylko ciekawiej :P :D

jak bym miał wiecej czasu na tego typu zabawy to na pewno szybciej pokazał bym cos ciekawego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie widzialem, ze naskrobane ma jakies gpu 1.9V i mem 3.33V. ja to sie ma do Twoich napiec i do std??

 

zjechales z taktowaniem grafy czy co, bo procek duzo wyzej taktowany a wynik nie duzo wyzszy.

Heheh no właśnie coś nie zaklapiło :lol: dlatego chciałem chociaż 17,5k pyknąć ... ale na obecnym biosie 3D kulej (TicTac d26 XT) - winę zwalam na bałagan w windach i inny bios ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyniczki... :twisted:

 

I mała rada dla PBA ;) Nie dawaj więcej niż 3.6V na ramsy, moja Ti4200 na Samsungach 4ns przy 3.7V poszła się paść :( a co najlepsze dało mi to tylko ok 10MHz więcj (bez artów) :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyniczki... :twisted:

 

I mała rada dla PBA ;) Nie dawaj więcej niż 3.6V na ramsy, moja Ti4200 na Samsungach 4ns przy 3.7V poszła się paść :( a co najlepsze dało mi to tylko ok 10MHz więcj (bez artów) :evil:

za pózno juz im dawałeem 3.9 ale przezyły :P tyle ze było jeszce gorzej :(

na razie musze kupić miernik bo ten pozyczony oddałem i teraz zbytnio se nie potestuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POWER BY AMD ja juz sie nie moge doczekac Twojego wyniku!:) moze ktos bedzie mial tai temat dotyczace radeonow 9500 to moze zmotywuje mnie to do modow:) bo jak narazie z tego co wiem bez modow mam najlepszy wynik choc NIemiec i kolega z GG depcza mi po pietach!:) (HQ12 jest nieosiagalny)

 

POWER BY AMD

3,9V szalenstwo!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na k7 nie podskoczy zabardzo do k8 zwlaszcza, ze widzialem, ze Yoto ma jeszcze 150mhz zapasu na procku albo i wiecej ;] a Adam juz raczej za wysoko nie podskoczy z prockiem no chyba, ze freon mu cos pomoze.

No chyba już mu troche water chill procentuje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...