Skocz do zawartości
yotomeczek

19126 w 2001 na GF Ti 4400 :D

Rekomendowane odpowiedzi

Chaos - i kto to mówi - to ja mam wyniki wszystkich 3DMarków w opisie użytkownika czy Ty ??

zeby pokazac ze gigabyte 9600pro to dobra grafa i zeby ludzie brali bo to najlepsza obecnie grafa jakosc/cena ..

 

:P

 

P.s: <odbicie piłeczki> ja mam swoje osiagi w podpisie a nie zakladam o nich nowego tematu :P

 

widze ze ci pojechalem na ambicje :) ... przeciez to byl tlyko ciety zart ...

ale cokolwiek prawdziwy .. bo tylko dzieki A64 masz wiekszy wynik .. za 5 lat ktos wezmie na jakism wypas kompie (o ile znajdzie mobo na agp) cos namiesza i zrobi 20k ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos - i kto to mówi - to ja mam wyniki wszystkich 3DMarków w opisie użytkownika czy Ty ??

zeby pokazac ze gigabyte 9600pro to dobra grafa i zeby ludzie brali bo to najlepsza obecnie grafa jakosc/cena ..

 

:P

 

P.s: <odbicie piłeczki> ja mam swoje osiagi w podpisie a nie zakladam o nich nowego tematu :P

 

widze ze ci pojechalem na ambicje :) ... przeciez to byl tlyko ciety zart ...

ale cokolwiek prawdziwy .. bo tylko dzieki A64 masz wiekszy wynik .. za 5 lat ktos wezmie na jakism wypas kompie (o ile znajdzie mobo na agp) cos namiesza i zrobi 20k ;]

To jesteś niezorientowany ... rekordzik na GF4 Ti to coś koło 22k ...

Wracając do tematu - myślałem, że Forum po to właśnie jest żeby wymieniać się doświadczeniem i osiągnięciami ... ale mogę się mylić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos - i kto to mówi - to ja mam wyniki wszystkich 3DMarków w opisie użytkownika czy Ty ??

zeby pokazac ze gigabyte 9600pro to dobra grafa i zeby ludzie brali bo to najlepsza obecnie grafa jakosc/cena ..

 

:P

 

P.s: <odbicie piłeczki> ja mam swoje osiagi w podpisie a nie zakladam o nich nowego tematu :P

 

widze ze ci pojechalem na ambicje :) ... przeciez to byl tlyko ciety zart ...

ale cokolwiek prawdziwy .. bo tylko dzieki A64 masz wiekszy wynik .. za 5 lat ktos wezmie na jakism wypas kompie (o ile znajdzie mobo na agp) cos namiesza i zrobi 20k ;]

To jesteś niezorientowany ... rekordzik na GF4 Ti to coś koło 22k ...

Wracając do tematu - myślałem, że Forum po to właśnie jest żeby wymieniać się doświadczeniem i osiągnięciami ... ale mogę się mylić :lol:

Fakt, platforma z A64 "nabija" wynik, jednak niektórzy SAMI powinni spróbować zrobić 18,5K na takim Ti4200. Gadać każy może , ale zrobić to już niewielu. IMHO Yotomo zrobił kawałek dobrego wyniku. Tyle.

 

Chaos, nie powiem, że nie masz racji, ale po co były te "zaczepki". Sam wiesz dobrze jak ciężko jest gdy się balansuje na granicy fizycznych mozliwośći sprzętu. Mając w pamięci Twoje boje z FSB 250 czemu nie poważysz się na jakieś kombinacje z R9600Pro? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to czekałem :) Yotomeczek i Power by AMD w tyle :) :) oto mój wynik w 2k3 -2166 :) wiem ze zaraz mi sie za cos oberwie np za zły podpis albo cuś :) ehhehe
wlasnie o tmy mowie .. wychodz na to ze grafa jako tako jest lepsza lub porownywalna ale Darcon na niej 18k nie wydusi ..

 

A co do oberwania to ci sie nie oberwie bo oni modami nie sa .. pozatym sa wporzo i powinni lubic uczciwe konkurowanie

 

Chaos, nie powiem, że nie masz racji, ale po co były te "zaczepki". Sam wiesz dobrze jak ciężko jest gdy się balansuje na granicy fizycznych mozliwośći sprzętu. Mając w pamięci Twoje boje z FSB 250 czemu nie poważysz się na jakieś kombinacje z R9600Pro?  :wink:

Hmm .. ja tam Yotomeczka lubie denerwowac .. bo sie cyc łatwo pieni .. ;]

Tomus wie ze nic to niego nie mam (I HOPE)

 

A co do mojego fsb .. to robilem co moglem zeyb poszlo .. ale nie poszlo .. i mam je w nosie ;]

a zadnych vmodów nie robie na grafie bo po prostu juz OC mi powoli wychodzi z nawyku ..

w kazdym razie mysle ze 400/600 @ 560/760 .. jest calkiem niezle dla mnie i mi styka .. a razem ze stormem madnessem i crusiem rzadzimy na tweaku w kategorii 9600Pro ;]

 

HOWGH ... ;]

 

p.s: jak jeszcze ktos nie zaczail to ja nic to Yotomo nie mialem ;] to bylo po prostu droczenie :) bo z antkiem 64 albo jakas pentiawa (ala Lancer) tez bym stuknal np 17k na moim radku a nie 15.5 (swoja droga np widac ze mam tylko 150pkt mniej niz PCmax na swoim 8potokowym 9500pro .. a dzieki czemu? no zapewne wyzsze taktowanie proca i pamieci ) ;]

 

chwala dla YOto ze chce mu sie bawic .. tylko imho w pewnym momencie to juz sie robi takie jakies bez celu ... dlatego bardziej uznaje jego dobry wynik w super PI gdzie liczy sie proc itp .. a jesli chodzi o grafe to wlasnie 3dmark 03 i 05 poszly w dobrym kierunku jak najmniej czerpiac z procesora ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to czekałem :) Yotomeczek i Power by AMD w tyle :) :) oto mój wynik w 2k3 -2166 :)

 

 

wiem ze zaraz mi sie za cos oberwie np za zły podpis albo cuś :) ehhehe

zobacz jakie taktowania grafy mial Powerek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi YoTo albo PBA wysłąć na maila darcon13@wp.pl lub darcon13@op.pl stery 42.86 (ważą według nvision 8,7mb więc luzz) bo widze ze wyniki w 2k1 na tych robicie, a nie moge ich ściągnąc -wszędzie jakies błędy. Będe wdzięczny

http://www.nvplanet.com/modules.php?name=D...op=getit&lid=21

 

Przed chwolą ściągnąłem - poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam takie pytanko czy moge sobie na grafice ram wymienić na ram z wyzszymi taktowaniami :D Bo moj Starszy może mi to za free załatwić ;]

Wiem, że kiedyś Berkut nad tym pracował, bo jakiemuś ukraincowi albo co.. ;) udało się przelutować pamiątki z 9800 do 9500, ale to raczej "prawie" niemożliwe, musiałbyś mieć te same memki (jak inne to problemy z czasem dostępu i sterami...) i tylko to jeszcze przelutuj...

raczej odpada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darcon nie chce mi sie tych sterów co ty masz instalować do 2k3 jak bedzie chwilka to pokaze wynik i w 2k3  

 

i prośba do yotoma jak mozesz to zrób cpu test w 3dm 2k3 w takich warunmkach jak ten rekord

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3242575

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darcon nie chce mi sie tych sterów co ty masz instalować do 2k3 jak bedzie chwilka to pokaze wynik i w 2k3  

 

i prośba do yotoma jak mozesz to zrób cpu test w 3dm 2k3 w takich warunmkach jak ten rekord

http://service.futuremark.com/compare?2k3=3242575

no to moze jakos szybciej to zrobie :P

 

na razue jeszce 2k1

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8180408

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niesamowicie duzo daje procek

http://service.futuremark.com/compare?2k1=7864674

ciekawe ile moja karta by miala u Ciebie, z 20k czy wiecej??

Ciekawe - w sumie masz lajtowe ustawienia jeżeli chodzi o proca (niska szyna, średnie timingi)

Myślę że 20k by pękło - podpiął bym ją pod WC ... i jazda 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam takie pytanko czy moge sobie na grafice ram wymienić na ram z wyzszymi taktowaniami :D Bo moj Starszy może mi to za free załatwić ;]

Wiem, że kiedyś Berkut nad tym pracował, bo jakiemuś ukraincowi albo co.. ;) udało się przelutować pamiątki z 9800 do 9500, ale to raczej "prawie" niemożliwe, musiałbyś mieć te same memki (jak inne to problemy z czasem dostępu i sterami...) i tylko to jeszcze przelutuj...

raczej odpada...

masz fajnego starego.

pewnie, ze to jak najbardziej mozliwe. ale przed wymiana musisz byc pewny 2 rzeczy:

1. ze te nowe pamieci wytrzymaja ustawienia (czestotliwosc i timingi) jakie sa w biosie Twojej karty (to chyba oczywiste bo po co wymieniac na gorsze).

2. pamieci muszy miec identyczny rozklad wyprowadzen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh, ja skonczylem moje boje na wyniku 14400

Ale zbliza sie zima i jak jeszcze temat bede popularny gdy beda mrozy to moze wreszcie 15k przetne.

Zablokowany mnoznik, max FSB niecale 200FSB (nie pamietam juz ile dokladnie ~ 196MHz ? ), slaby OC grafy (max chyba rdzen na 315 a pamieci na 625Mhz - po prostu sredniactwo, nawet VGA sillencer nie pomaga).

Ale w doomka, FC, RBR sie pogrywa wiec zle nie jest i dlatego odpuszczam wieksze zylowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...