Skocz do zawartości
adios

GV-R9200-128D(inna nazwa kodowa :) GV-R92128D) i chłodzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego. Mam Radeona 9200 firmy Gigabyte i chciałbym sprawić sobie chłodzenie bo domyślnie takiego brak :)(sam radiator, raczej nienajlepszy) Z tego wynikają marne wyniki karty: Rdzeń 250, pamięci 200. Oficjalna specyfikacja:

 

Chipset Radeon 9200

Memory 128 MB

Mem Bus 128 bit

BUS AGP 8X / 4X

Mem Type DDR 4Mx16

D-SUB Y

TV-OUT Y

DVI Port Y

MultiView Y

H/W Monitor N

 

Oczywiście chipset potrafi dość sporo, ale niestety dość wolno... Więc postanowiłem sobie kupić chłodzenie i troszkę podkręcić kartę. Zapewne mnie, jak i wiele osób zainteresowało chłodzenie ARCTIC VGA Silencer REV3. Niestety... oficjalnie nie obsługuje R9200. Czy ktoś ma zamontowany ten układ chłodzenia na tej karcie i czy działa :) Ewentualnie, jaki układ proponujecie?? Może jakiś średni wentylator i radiatory na RAM'y ?? Ile jestem skonny zapłacić?? Oczywiście jak najmniej :> czyli około 70 zł.

 

Być może wam to pomoże. Obrazek tej karty :)

Dołączona grafika

 

 

 

Jeszcze jedno :) co sądzicie o tym patencie, bo coś to podejżanie tanie :) Pewnie się zrobi z jakieś lotnisko w domu przez to :) Aha, noi czy to coś chłodzi czy to tylko atrapa.

http://allegro.pl/show_item.php?item=30713710

 

Kwestia trzecia. Co sądzicie o pascie termoprzewodzącej Arctic Silver 5 ?? Sądze ,że połowa ludu mi ją zaproponuje, ale zobaczymy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...