Skocz do zawartości
HucK

przeglÄ…darki

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu waszych opinii skusilem sie na zainstalowanie Opery 7.54 PL i to bardzo dobry wybor.. :D

Po odpowiednim skonfigurowaniu i imporcie Ulubionych jestem zachwycony Operą.. :) jest o wiele szybsza niz IE 6.0 ;)

POLECAM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy cokolwiek jest bezbledne???

wazne zeby plusow bylo wiecej niz minosow a taka wlasnie jest mozilla ( firefox :D ) :)

No a my? :P

 

Windows ma wiecej plusow niz minusow, a jest do (_!_) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uzywam IE 6.0 mi to wystarcza :P (wedlug mnie najlepsze)

Jesus... IE ostatnio stwierdzono najniebezpieczniejszą przeglądarką posiadającą tyle dziór że wszystko co pełza po sieci bez problemu może ci wtargnąć na kompa... miłego surfowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows ma wiecej plusow niz minusow, a jest do (_!_)   :lol:

zawsze wszyscy sie tak smieja ale prawda jest inna windows nie jest do (_!_) ;( bo (prawie) wszyscy z niego kozystaja i spora czesc nienazeka wiec nie jest z nim tak zle ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywaja, a i owszem ja tez uzywam ale zadowolony to ja nie jestem. :?

Oczywiscie ktos moze powiedziec : przejdz na Linuksa. W sumie moglbym niestety prograny ktorych czesto uzywam pod windowsem, zmuszaja mnie (z braku wersji pod linuxa, lub braku odpowiednikow) do stosowania tej a nie innej platformy :evil: - to tak jest podobnie jak z TP.SA :wink:

 

troche sie OT robi wiec nie robmy juz bu... :wink:

Update: Wine owszem - ale nie wszystko mi poprawnie niestety chodzio ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywaja, a i owszem ja tez uzywam ale zadowolony to ja nie jestem. :?  

Oczywiscie ktos moze powiedziec : przejdz na Linuksa. W sumie moglbym niestety prograny ktorych czesto uzywam pod windowsem, zmuszaja mnie (z braku wersji pod linuxa, lub braku odpowiednikow) do stosowania tej a nie innej platformy  :evil:  - to tak jest podobnie jak z TP.SA  :wink:

 

troche sie OT robi wiec nie robmy juz bu... :wink:

Jest przecie Wine!

 

Znacie może jakieś inne przeglondarki oprucz wyżej wymienionych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkość przeglądarki i jej stabilność wychodzi na słabszych komputerach i starszych systemach.

 

Na amd k6 266 mhz 64 mb ram, w98 se:

 

IE 6 sp1 - bardzo niestabilna, co chwila sie zawiesza i wyświetla komunikat o błędzie - nie da z jej pomocą normalnie przeglądać stron www

 

firefox 0.9 pl - sytuacja nieco lepsz niż w przypadku IE 6 - lepsza stabilność, ale wolniejsza od IE ( szczególnie podczas korzystania z zakładek),

 

opera 7.52 - szybsza i stabilniejsza od dwóch powyższych, nie ma sie do czego przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...