Skocz do zawartości
HucK

przeglÄ…darki

Rekomendowane odpowiedzi

No to widze ze zdania sa bardzo podzielone, juz nie wiem jaka zainstalowac, bo z IE chce zrezygnowac

Jeśli chcesz przeglondarke podobną do IE ale dużo lepszą to bież Mozille FireFox, a jeśli chcesz dużo opcji(troche jest w nich bajzel) to Opere. I tyle...

 

PS. Nie orientujecie się kiedy wyjdzie FF 1.0 PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to tylko nakladki i do tego (jak widac u mnie) niepoprawnie czasami dzialaja; to tak jak owijanie gufna ladnym zlotkiem ;]

[']

Ja osobiscie uzywalem: IE, opera, mozilla, mozilla firefox i pare nakladek na IE - jak Cie to ciekawi Cool

Zostalem przy firefoxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxhon/myIE, Avant brrowser i Crazy Browser to tylko nakładki na IE; poza wygodnym interfejsem nie zyskuje się wiele, dziury w zabezpieczeniach zostają...

Ja tam specjalnie tych dziur nie widze (nigdy mnie to nie dotknęło), może dlatego ze mam firewalla sprzętowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adasi

 

To tak jak wypadki drogowe-są powszechne, nigdy Cię nie dotknęły ale to nie znaczy, że nie napatoczysz się na drodze na jakiegoś świra. Dopiero gdy "nieszczęście" złapie Cie w swoje szpony :wink: zaczniesz kląć na ulubioną przeglądarkę. Ogólnie-lepiej zapobiegać niż leczyć; jak powiedział wujek Zdzisław sztygar czwartej zmiany obsługi gongu w karczmie na Uralu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że jest tu kilka obozów przegladarkowych ja należe do tego OPERA RULEZ :) Ta przeglądarka jest tak wygodna że szok. Wogóle przyzwyczaiłem się do gestów i innych bajerów tej przeglądarki :D Z czystym sumieniem polecam Opere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą nastopił przeskok z IE6 na firefoxa i jestem zadowolony wielce :wink:

wczesniej sie bawiłem operą jednak nie przypadła mi ona do gusttu

więc tak jak duzo osób napisało, firefox wymiata 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy wypowiadający się tutaj ludzie używali wszystkich omawianych przeglondarek(IE, FF, Opera, Lynx) czy ich opinia jest motywowana tym, że jesli oni tego używają to musi być to najlepsze.

Osobiście używałem bądź używam większości przeglądarek pod windows (łącznie z amayą :P). Opery używam od wersji 5.XX, później obadałem mozille. Wielokrotnie próbowałem przesiąść się na mozillę, netszkapę i firefoxa (wcześniej firebirda), ale po prostu najbardziej podeszła mi opera. Od wersji 7.5 przestały jej się zdarzać niespodziewane błędy owocujące zamknięciem oraz przybyła opcja przekazywania klikanego url dowolnej aplikacji, co załatwia w większości problem wtyczki do downloaderów. Nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba (no może takiego add-one antyreklamowego, jak adblock w gecko)

 

Czy Opera i FireFox mają jakieś odpowiedniki gestów z Mozilli?

Opera ma wbudowane, nawet skonfigurowane są prawie tak samo jak w mozilli. Do firefoxa trzeba wszystkie dodatki instalować samemu, gesty także. Mozilla miała do obsługi gestów add-one mouse gestures teamu optimoz chyba - do firefoxa też jest dostępny (aczkolwiek jest też lżejszy i imo funkcjonalniejszy dodatek - all-in-one gestures)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie stwierdzić, że ten firefox to wolny jest jakiś, wolniejszy niż IE, strony otwierają się zdecydowanie dłużej 8O no a poza tym IE ma już blokadę pop-upów wraz z wejściem SP2, a koniec, końców nie ma jak opera, mimo że czasem zdarzają jej się błędy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie stwierdzić, że ten firefox to wolny jest jakiś, wolniejszy niż IE, strony otwierają się zdecydowanie dłużej 8O

8O To bardzo ciekawe bo u mnie dziala szybciej niz IE; zdecydowanie szybciej. Firefox rzadzi! ;]

No i co z tego, ze weszly pewne poprawki/udoskonalenia do IE - to tak bys bys budowal blok na zle postawionych fundamentach; predzej czy pozniej sie zawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie stwierdzić, że ten firefox to wolny jest jakiś, wolniejszy niż IE, strony otwierają się zdecydowanie dłużej 8O no a poza tym IE ma już blokadę pop-upów wraz z wejściem SP2, a koniec, końców nie ma jak opera, mimo że czasem zdarzają jej się błędy!

To ciekawe bo wszystkie testy przeglądarek mówią co inneg, IE jest już można powiedzieć prymitywną przeglądarką bo wyświetla strone dopiero po całkowitym załadowaniu jej! Jeśli używasz IE to musisz używać jakiegoś antywira, ad-aware itp. bo jest dziurawa jak ser. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...