Skocz do zawartości
Neo_x

Byles/as na wcg? a moze masz fotki?:)

Rekomendowane odpowiedzi

siema. niedawno wrocilem z wcg w warszawie :) byl tam ktos procz mnie, taso i jey45?:P jesli robiliscie jakies fotki czy filmiki to zapodajcie linki :)

pozdro i thx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja fotki pewnie jutro zapodam .. bo jutro je bede mial wlacznie z filmikami to zapodam linki :)

 

aha.. w tym pezocie zamiast kierownicy byla kierownica komputerowa a w miejscu zegarow stal lcd :P a na nim colin 2005 albo 4 :) symulator w 100% znaczenia tego slowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj final Starcrafta byl piekny - pozatym image zwyciezcy mocno mnie zaskoczyl - wysoki lysy chlopaczek w dresie i swiecacych bucikach :)

 

No i mily pokaz po zakonczeniu finalow :)

 

CounterStrike i reszta gier dosc nudna :> malo emocjonujaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj final Starcrafta byl piekny -  pozatym image zwyciezcy mocno mnie zaskoczyl - wysoki lysy chlopaczek w dresie i swiecacych bucikach :)  

 

No i mily pokaz po zakonczeniu finalow :)

 

CounterStrike i reszta gier dosc nudna :> malo emocjonujaca :)

 

hmm zalezy kto co lubi :) CNN poprsotu rzadzi i w polsce nie ma lepszych od nich :) a osobiscie starcrafta nie lubie :P ale o gustach sie nie dyskutuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem ze CNN rzadzi ale przedstawienie finalowej rozgrywki bylo malo emocjonujace. Widzialam jak sie skradali po dachach czy chowali za skrzynkami ale nie bylo to tak fajne ze zmienna zaskakujaca akcja jak w starcracie gdzie jak protoss atakowal , pozniej odpowiedz zerga widzialam wiele ciekawych zagran. :)

Licze po cichu na dooma3 za rok ;)ja rozumiem ze CNN rzadzi ale przedstawienie finalowej rozgrywki bylo malo emocjonujace. Widzialam jak sie skradali po dachach czy chowali za skrzynkami ale nie bylo to tak fajne ze zmienna zaskakujaca akcja jak w starcracie gdzie jak protoss atakowal , pozniej odpowiedz zerga widzialam wiele ciekawych zagran. :)

Licze po cichu na dooma3 za rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mają glosno biegac i na pałe strzelac?cs to nie q3 czy ut.szkoda mi tylko pitka,smootha i savioli i ich skardzionych sluchawek i myszek ;/

A to Polska właśnie... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym - syf i jeszcze raz syf.

 

* Za mało miejsc siedzących

* tego peżota otwierali zamykali kiedy chcieli

* pełno pijanych pajaców szukających zaczepki + złodzieje

* byłem 2xrazy - specjalnie pojechałem na finał cs - na publikach rok temu było ciekawiej i gra była na wyższym poziomie.

 

W sumie na plus tylko NFSU i ładnie zapakowane hostessy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.canpol.pl/roster/kalaf10r/Neo_x...20njs%20035.jpg wsadzilem tylko jedna fotke ze wzgledu na zabojcza predkosc wysylania 2 kb/s na serwer...

 

bede mial chwilke czasu to moze cos wrzuce.. ale nie obiecuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam ja i tak nigo nie znam ;P

wrzuc reszte fotek i ustaw aby w tle szlo nawet nie zauwazysz kiedy sie wrzuci :D

jjasne :P nie mow mi ze CNN nie znasz :P a na fotce jeszcze widac mnie, jeya45, taso i jeszcze jednego kumpla ale nie wiem jaki ma nick na forum :P a jesli powaznie ich nie znasz to poszukaj na www.counter-strike.pl :P albo w najwyzszym czasie mozesz spotkac ich w san fransisco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...