Skocz do zawartości
kamil136

PROBLEM Z KARTĄ DŹWIĘKOWĄ !! SB PCI 128 !! POMOCY !!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z karta dzwiekowa! Mianowicie gdy słucham muzyki (na winamp 5 lub WMP lub innym odtwarzaczu) i minimalizuje okno lub maksymalizuje mam dziwne przyspieszenie, zwolnienie, harczenie!! Dzieje się to również gdy mam otwartą stronę internetową a tak naprzykład jest animacja we flashu. Flashowe animacje z muzyką też mi tak działają !! Mam najnowsze sterowniki do mojej karty, ale to tez nie pomaga ! Jeżeli ktos wie jak temu zaradzić niech napisze w tym temacie albo na moje gg, albo na e-mail. PS. jeżeli nie rozumiecie dokladnie mojego problemu, to tutaj jest link do mp3 które nagrałem, tam dokładnie słychać co jest: http://www.obrazulicy.republika.pl/problem.mp3 !!

 

Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chu***wa plyte Shutle :? ale kiedys mi dzialalo dobrze na XP (bo na takim zawsze dzialam). A z tym driverem do chipsetu... to niewiem, ale nic takiego nie instalowalem wiec chyba nie mam. Jeżeli CinoSSS mozesz mi powiedziec skad moge go sciagnac to bedzie ci wielce wdzieczny. To jest dokladne info o mojej plycie z programu AIDA32:

 

Nazwa płyty głównej Shuttle AK32L (5 PCI, 1 AGP, 2 SDR DIMM, 2 DDR DIMM, Audio)

 

Mikroukład płyty głównej VIA VT8366 Apollo KT266

 

Typ BIOS'u Award Modular (04/12/02)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil a wylacz w biosie plyty glownej karte zintegrowana z plyta.

A druga sprawa zalatw inna karte a z ta przejdz sie do kumpla w celu sprawdzenia bo mogla ci poprostu karta siasc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOKO!! dzieki wam wszystkim za rady !! Zaraz sproboje zainstalowac sterowniki z Aida do chipsetu VIA i napisze co jest !! DEFENCE - karty zintegrowanej nie wlaczam bo specjalnie kupile ta... tamta miala straszna awarie (jakość była jak na 48kbps)!! pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprubój przeinstalować system i załadować wszystko od nowa... najpierw zainstaluj Via... Jeżeli masz XP to zostaw mu standartowe sytemu i zobacz jak chodzi (tzn nieinstaluj tych od SB) i powiedz jaki będzie efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...