Skocz do zawartości
Mephisto7

Pentagram czy Spire z kontrolerkiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, prosze was o porade czy wystarczy kupic Spire WRIV i kontroler obrotow (razem 55 zł), chodzi mi oto zeby puscic wiatraczek na jakies 1700 obrotow* zeby byl jak najmniej slyszalny (czytaj niemal bezglosny) czy lepiej kupic ktorys z pentagramow np QC-92 Cu za 99 zł :?: Zalezy mi bowiem tez na cenie :lol: Aha dodam ze potrzebny mi ten coolerek do durona 700 bez o/c :wink:

 

 

*Jak wiadomo Spire normalnie bez kontrolera chodzi na kolo 2700 obrotow i ponoc nie jest przez to zbyt cichy czy to prawda :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jesli ci zalezy na cenie i masz takiego proca jakiego masz to w ogole nie powinno byc zadnych watpliwosci :P - o wszystkim mowi roznica w cenach tych dwoch coolerkow.

ja polecam ci pentagrama of koz, ale do durnia 700 to spox starczy ten whisperrock ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam ci pentagrama of koz, ale do durnia 700 to spox starczy ten whisperrock ;)

No ja wiem ze starczy tylko ze mi zalezy na ciszy, a ponoc ten WRIV nie jest wcale taki cichy. :?

Z kolei jesli zmniejsze mu obroty (kontrolerkiem) to nie wiem czy sie procek nie bedzie za bardzo grzał :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare setek obrotów a nie wiem ile bo mi nie pokazuje bo jest za mało i płyta ich nie widzi proca mam amd 2000@2600 chodzi mi tylko o to że w zupełności ci styknie nie będziesz nic robił czy w nocy to dajesz na minimum i nic nie słyszysz wydaje mi się że obrotów to mam z 800 ale nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...