Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

a widziałes, chociaż gry w akcji na żywo na tych platformach? czy opierasz się o skreny które jak zwykle są retuszowane, tu i tam :)

 

o ile mi wiadomo na xboxa pierwszego gra się jeszcze nie ukazała, wiec takie porównania, " o niebo lepsza" są bezsensowne.

 

taki samo na 360 tce nie wiadomo jaka bedzie grafika. filmiki i skreny to o kant du... rozbić. moze wygladać gorzej niż wersja na pc. Ale może tez wygladać lepiej? kto wrózy z fusów?

 

Tak opierajac sie na screenach. I tylko na ich podstawie stwierdzam ze tekstury sa lepsze od tych na x'a. A te z 360 od tych z Pieca. Jak i zreszta sam model lary i reszta jest bardziej okraglejsza i mniej kanciasta niz ta na PC IMO. Trzeba zobaczyc gry w akcji na kazdej platformie i wtedy poronwac.

 

Wiec moim zdaniem to idzie w takiej kolejnosci: X 360 --> PC --> X1 --> PS2 i to wszystko tylko na podstawie screenow ;)

 

Ja dzis powinienem pograc w wersje na PS2 to porownam ja z wersja na PC o ile wyjdzie demko.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa, no grafa, ale dokładnie niby co, bo jakoś nie widzę różnic pomiędzy efektami generowanymi przez układ Ati w iksie a grafami z pieca. Tzn. możliwościami graficznymi, nie tym, co programiści od siedmiu boleści dodadzą do gry.

W takim razie specjalnie zaniżono wygląd TR:L na PC? Aby niby było, że threesixty jest lepsza?

Bieda...

Czyli mieliśmy kiepską grafę przez kiepskie (już) możliwości PS2, teraz będziem mieli kiepsko przez sztuczne zawyżanie 360tki?

Demo Condamned jest ładne i chodzi niekiepsko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ale wrazenia,jestem juz w pracy,ale nie moge spokojnie pracowac gdyz w domu po powrocie czeka na mnie prezent,wzialem urlop nie w tym dniu co trzeba :(( Jak przetestuje to zrobie pare screenow i zdam relacje z gry i croft manor oraz napisze porownanie z wersja na ps2.Jedno wiem napewno,napewno sterowanie dla mnei bedzie lepsze na pececie bo nie umiem grac analogami a te sa wymagane na ps2 i jak gralem w demo to nie umialem zadnego manewru wykonac ani nawet zrobic bullet time'a a w tomb raiderach nigdy mi sie to nie zdarzalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Macie nie miec takich przeczuc.Gra bedziee wypas i koniec,a tylko niech sie komus niespodoba to zabije :P hihi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Jedno wiem napewno,napewno sterowanie dla mnei bedzie lepsze na pececie bo nie umiem grac analogami a te sa wymagane na ps2 i jak gralem w demo to nie umialem zadnego manewru wykonac ani nawet zrobic bullet time'a a w tomb raiderach nigdy mi sie to nie zdarzalo

A ten jak zwykle o wyzszosci sterowania cyfrowego nad analogowym...

Po prostu naucz sie grac na padzie, a do konca zycia na klawiature bedziesz patrzyl z obrzydzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hydro2 w Prince Of Persie nie da sie grac na Klawie naprawde po prostu porażka!!W Tomb Raidera równiez sie gra lepiej na padzie te gry są stworzone do tego urządzenia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja popa na hardzie przeszedlem grajac na klawie bez myszki o czym juz mowilem setki x i nie chce na temat sterowania wracac ani tez wywyzszac peceta nad konsola bo tego nie lubie,poprostu pisze tylko o tym,ze lepiej mi sie steruje na klawie,kazdy gra jak woli prawda ? Sialala,tam wyraznie napisalem - dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja POP 1 i 2 częśc przeszedłem tez na klawie ale 3 juz sobie załatwiłem na PS2 bo juz nie chciałem sie meczyc i po prostu nie do opisania jaka ulga!!Ale ok skonczmy z tym Offtopem każdy lubi co innego.Wracając do tematu to grafika na PS2 jest bardzo ładna ale jak ja zawsze podkreślam wazna jest gra a nie grafika!!

Edytowane przez Milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ja popa na hardzie przeszedlem grajac na klawie bez myszki o czym juz mowilem setki x i nie chce na temat sterowania wracac ani tez wywyzszac peceta nad konsola bo tego nie lubie,poprostu pisze tylko o tym,ze lepiej mi sie steruje na klawie,kazdy gra jak woli prawda ? Sialala,tam wyraznie napisalem - dla mnie

A ja Ci mowie, ze troche checi, porzucenie przyzwyczajenia, ze zeby skrecic, to trzeba galke do konca przechylic, odrobina samozaparcia i po dwoch dniach do klawiatury nigdy nie wrocisz, a gry ktore przechodziles na klawiaturze bedziesz przechodzil jeszcze raz dla samej frajdy gry na padzie + wygodniejszego usadowienia czterech liter na czyms wygodniejszym niz krzeselko/fotel biurkowy. Ja tez na poczatku nie moglem sie przekonac do pada - 2 dni w Gran Turismo i Devil May Cry zdzialaly cuda. Klawiatura dla mnie to zgroza. Nawet w Obliviona gram na padzie z myszka przy boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Niestety pada mam takiego,ze jak w sklepie ktos da mi za niego 20zl to bede happy :) TR-a jeszcze sprobuje przejsc na klawie,ale zapozycze sobie pada po ukonczeniu gry i wtedy zobaczymy jak to jest :) Powiedzmy,ze zagram na padzie amanda na poczatek,ale czarno to widze,lecz fakt,do wszystkiego sie idzie przyzwyczaic

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pada ale bez analogow wiec jestem zmuszony do grania na klawie. I tu przyznam (po czesci) racje ze w takie gry najlepiej sie gra na padzie.. Tak samo dla mnie lepiej sie gra w FPP z myszka niz samym padem co nie znaczy ze sie grac na padzie w takiego Doom 3 nie da ,a w PoP i TR na klawie.

 

 

Teraz kolejny dylemat: jak niby mamy odroznic 2 wersje TR:L na PC?

Pierwsza ma byc na nieco slabsze kompy ,a druga graficznie dorownywac tej z x360 (w co osobiscie nie wierze)wiec, ktora pierw trafi do sklepu ? Jakie roznice cenowe beda.. Oto chyba teraz najbardziej sie martwie bo o tej mniej wymagajacej wersji nawet nie chce slyszec..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolejny dylemat: jak niby mamy odroznic 2 wersje TR:L na PC?

Pierwsza ma byc na nieco slabsze kompy ,a druga graficznie dorownywac tej z x360 (w co osobiscie nie wierze)wiec, ktora pierw trafi do sklepu ? Jakie roznice cenowe beda.. Oto chyba teraz najbardziej sie martwie bo o tej mniej wymagajacej wersji nawet nie chce slyszec..

 

dobre pytanie :? swoją drogą czy to wogole prawda z tymi dwoma wersjami :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie są żadne dwie wersje tylko dwa tryby graficzne

pewnie jak w call of duty 2 gdzie jest tryb dx7 i dx9 :)

 

pomyśl na zdrowy rozum :) czy Eidos opłacało by się wydawać dwie oddzielne „pudełkowe” wersję graficzne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie są żadne dwie wersje tylko dwa tryby graficzne

pewnie jak w call of duty 2 gdzie jest tryb dx7 i dx9 :)

 

pomyśl na zdrowy rozum :) czy Eidos opłacało by się wydawać dwie oddzielne „pudełkowe” wersję graficzne

 

ano racja :mur: ale upewnic sie musialem. Panowie , czy jest juz teraz na stronce gamespy przyszykowane miejsce do ściagniecia dema o 03:30 ślepy link) ?. szukam i szukam i wg mnie dodadzą puźniej :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie są żadne dwie wersje tylko dwa tryby graficzne

pewnie jak w call of duty 2 gdzie jest tryb dx7 i dx9 :)

 

pomyśl na zdrowy rozum :) czy Eidos opłacało by się wydawać dwie oddzielne „pudełkowe” wersję graficzne

Wlasnie nie :mur: Maja to byc dwie oddzielne wersje z tego co na forach zagranicznych wyczytalem. Chcialbym zeby tak bylo.. ale nie ma pewnosci na potwierdzenie twoich slow. Ja bym wolal do wyboru DX 7,8 i 9.

 

Hydro tek9 zostal zbanowany na forum o ile dobrze pamietam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie nie miec takich przeczuc.Gra bedziee wypas i koniec,a tylko niech sie komus niespodoba to zabije :P hihi :D

heh wybacz, ale mam jeszcze skrzywienie psychiczne po AOD. Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...