Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

A czasem niejaki Tripsta to nie jest tek9 ? Koles podobnie pisze.

730,Tek9 i Tripsta to ta sama osoba,ktora chcialbym teraz tu zobaczyc z recka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada niezle.. Tek.. tzn Tripsta ;) Chociaz ja widze same shadery dodane tylko. I niby takie wymaganie ma to.. ? A mozna chociaz zmniejszyc detale na tym NextGen czy tylko dwa tryby do wyboru bez mozliwosci zmniejszania detali ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem i pecetowa wersja wyglada slabo. To jak szczanie w piwnicy do picia piwa w szczawniocy porownujac wersje pc do x360. Wersje na x360 porownywalem ze screenow ale wiem juz ze kupie ta wersje. Zabawa bedzie przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada niezle.. Tek.. tzn Tripsta ;) Chociaz ja widze same shadery dodane tylko. I niby takie wymaganie ma to.. ? A mozna chociaz zmniejszyc detale na tym NextGen czy tylko dwa tryby do wyboru bez mozliwosci zmniejszania detali ?

A czego się spodziewałeś jak nie shaderów? To przecież nimi nowe grafy są nafaszerowane tak samo jak XBOX360. I dzięki nim wszystko wygląda lepiej. Ja cieszę się z paralax bump mappingu bo w tej grze to podstawa. :D

 

@Przemol^N

Na czym testowałeś, że tak marnie oceniasz grafe na PC? Przecież widać po screenach, że z włączonym trybem NextGen grafa wygląda jak na XBOX360? Czyżbyś był wielkim fun-em Billa? B)

 

PS. A jak wygląda Oblivion? To samo będzie tutaj. :wink:

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Gralem i pecetowa wersja wyglada slabo. To jak szczanie w piwnicy do picia piwa w szczawniocy porownujac wersje pc do x360. Wersje na x360 porownywalem ze screenow ale wiem juz ze kupie ta wersje. Zabawa bedzie przednia.

Zapewne nie wlaczyles nextgen :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze niektorzy beda juz "katowac" pelna wersje, a ja nawet dema nie rusze (weekend @uczelnia....ehhh....suxxx). Na mnie demo musi poczekac do niedzielnego popołudnia, ale czekam na wasze recki oraz jakieś ciekawe screenshot'y w Hi-Res :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kojak_ct wiem o tym. Niczego sie nie spodziewalem poza shaderami. I tez dla mnie wyglada to ladnie

 

Ale chodzi mi oto ze ta grafa nie wyglada az tak zabojczo (sugerujac sie tym screenem co dal tripsta) i wierzac w to co napisal Przemol^N aby miec takie wymagania.

 

Moj wysluzony 9800 PRO juz tego wszystkiego nie pociagnie.. Mam nadzieje ze bedzie mozliwosc wybrania Pixel Shader 2.0 .. to bede happy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie wlaczyles nextgen :P

Nie ma takiej opcji niestety. Gra wyglada naprawde slabo.

Osoboscie poczekam az cena spadnie do 150zetow i ja kupie na x360. Wiecej nie dam raczej. Wiec pogram za 3 miesiace..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja mam troszq roboty,ale jak tylko skoncze to instaluje moja gre i tak jak obiecalem,mini recka screenshoty,jak chodzi itd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem i pecetowa wersja wyglada slabo. To jak szczanie w piwnicy do picia piwa w szczawniocy porownujac wersje pc do x360. Wersje na x360 porownywalem ze screenow ale wiem juz ze kupie ta wersje. Zabawa bedzie przednia.

Rzuc scr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

next gen nie jest dostepny na kartach z sm 2.0

A widzisz Przemol,wiec nie miales grafiki takiej jaka powinna byc :) Boje sie,ze ja tez nie wlacze next gena :(( Obym sie mylil Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie pocieszyłeś! :mad: :/ Więc 3eba grafe zmienić.

 

Ps. Ja niestety już pojechałem na uczelnie i potestuję dopiero w niedziele jak wrócę do siebie. Ale demko sprawdzę na tym GF4Ti na którym teraz siedzę. :) Kurde. A miałem się jutro uczyć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The performance with Next Generation effects is more then bad....I play this game on 1280*1024 with everything on max and AA and AF but without next gen and I have 200-300FPS without any laggs.

But with next gen I have 40-60FPS and every few secs it goes down to 10-30FPS with much laggs. The next gen is for a 7900GTX SLI or X1900XTX Crossfire or 8800? Damn it

 

yeah, I have a 7800 GTX 256mb, 2 gigs of ram and an Athlon 64 X2 4400+ dual core cpu and it runs like ass in next-gen mode.

 

Ktoś kto już grał w pełną wersję może potwierdzić ewentualnie zaprzeczyć wymaganiom tej gry w trybie Next-Gen ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz Przemol,wiec nie miales grafiki takiej jaka powinna byc :) Boje sie,ze ja tez nie wlacze next gena :(( Obym sie mylil

nie wlaczysz , sm 3.0 required , zreszta podobno next gen chodzi tragicznie

 

Ktoś kto już grał w pełną wersję może potwierdzić ewentualnie zaprzeczyć wymaganiom tej gry w trybie Next-Gen ??

ja mam tylko x850 xt pe wiec ci nie powiem , bo nie moge odblokowac next genu :/

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troche ich za duzo IMO. Przesadzili i stad te efekty. Moze jakis porzadny patch wyjdzie ,ktory to poprawi, bo troche bez sensu ze Ci co nie maja P.S 3.0, a tylko 2.0 nie moga uruchomic nextgena. Najlepiej zeby tak bylo jak np. w The Chronicles of Riddick. Jesli gra ma dobra grywalnosc to moge przymruzyc na ta grafe pozbawiona shaderow.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda z tymi ustawieniami NEXT GEN ?? Czy to pierwsza gra z taką opcją czy już wcześniej gdzieś to było ? (nie jestem na bieżąco w światku gier video). W Legend na razie nie zagram ale strasznie mnie ta gra ciekawi i bardzo proszę żebyście wrzucali jak najwięcej fajnych screenów (najlepiej na tych wypas ustawieniach) i może ktoś frapsem coś nakręci, pleez!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Tek - sprobuj cos w pliku cfg pomieszac,napewno sie da wlaczyc a nasze karty by sobie w pelni z tym poradzily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tek - sprobuj cos w pliku cfg pomieszac,napewno sie da wlaczyc a nasze karty by sobie w pelni z tym poradzily

Jak sobie maja poradzic jak nie maja wsparcia dla PS3.0 :blink:

Przeczytaj tez co zacytowal satoshie i zobacz jaki jest spadek FPS po wlaczenie trybu next gen (5-cio krotny :zonk: ) Jak jestes takim fanem tej gry to musisz sobie kupic 7900GTX w SLI by sie cieszyc plynnoscia gry w trybie next gen :D

 

Niezle silnik musi byc zrypany skoro ta gra nie jest jakims przelomem w grafice, a potrzebuje tyle mocy. Dla mnie porazka :/

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Fajnie to wyglada,le jestem happy.Prosze panstwa skonczylem robic to co robilem,zabieram sie za instalacje !! :):)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka wielkich różnic między PS2 a PC nie ma. Wiadomo, że rozdziałka i tekstury ale klimat widzę taki sam. Chyba zagram w to na Padzie i TV. :D

 

Ps. Zastanawiam się, czy da coś te 48PS w X1900XT?

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...