Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

A ja juz chyba z dobre 15/20 min sie mecze nad

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ostatnim bossem.Nawalem go tym excaliburem,az w koncu padnie,potem widze wyraznie,ze mam nacisnac akcje bo jest wykrzyknik,a Lara zwyczajnie uderza potwora,ten porywa Amande i wszystko na nowo.Probowalem juz z pistoletami a nawet linka :P Moze na hardzie trza go pokonac inaczej ? hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz chyba z dobre 15/20 min sie mecze nad

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ostatnim bossem.Nawalem go tym excaliburem,az w koncu padnie,potem widze wyraznie,ze mam nacisnac akcje bo jest wykrzyknik,a Lara zwyczajnie uderza potwora,ten porywa Amande i wszystko na nowo.Probowalem juz z pistoletami a nawet linka :P Moze na hardzie trza go pokonac inaczej ? hmmm

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jak pada i pojawia sie Amanda podchodzi i naciskasz E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jak pada i pojawia sie Amanda podchodzi i naciskasz E
Napisalem,ze tak robie ale
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ona go tylko uderza a nastepnie porywa amande na nowo.
Pewnie malo kto gral na hardzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem,ze tak robie ale

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ona go tylko uderza a nastepnie porywa amande na nowo.
Pewnie malo kto gral na hardzie :)

Hydro ...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
bo to trzeba zrobic kolo 4-5razy .. za kazdym razem zostaje jej mniej energi na samym koncu juz jej zostanie milimetr to jeszcze raz sie odnowi a potem juz zginie... przeszedlem na hard i nie widze roznnicy miedzy hard a easy (na którym potem próbowalem samego bossa dla draki :P) .. hard ogolnie sie rozni od reszty tylko walka z przeciwnikami .. wiecej damage'a zadaja im wiekszy poziom i tyle roznicy
Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hydro :

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ja grałem na hardzie. Wszystko tak jak robisz tylko trzeba zrobić to 4 razy. Znaczy padnie na ziemie podchodzisz i wciskasz E, on sie odradza i tak wkółko, zauważ, że jak pada na ziemie i wciskasz E to za każdym razem Amanda ma coraz mniej energi. Zajęło mi to wczoraj coś około godziny też nie mogłem dojść co robić jak pojawia się wykrzyknij. Na początku myślałem, że może trzeba użyć pistoletu albo coś zrzucić na nia :)
Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Tak wiec przeszedlem w koncu gre i rzeczywiscie bardzo krotka,chodz zajelo mi to 10H to zlecialo jak z mata strzelil :( No nic,pora znalezc wszystkie sekrety w grze oraz w Croft Manor a nastepnie odblokowac reszte extrasow :) Powiem tylko tyle,ze napewno bedzie dodatek bo

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
koncowka z matka wyraznie wskazuje na urwanie fabuly
Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej lokacji gdzie jest pluszowy mis wbity na pal (poczatek 2 etapu) mam min 17-18 fps . No rzeczywiscie teraz gierka zachrupala, granie z takim fps nie jest przyjemne. Pozostaje ewentualne granie z next gen off ale w 1600x1200 6xAA 16xAnizo HQ

 

Generalnie tez nie rozumiem tego ze z next-gen ON mam taki sam FPS jak gram z 4xAA i jak AA wylacze. Cos tu jest popieprzone.

 

Nic, wracam do Obliviona, Nowy Tomb mnie znudzil po pierwszym etapie, ale nigdy nie bylem fanem tej serii

 

pozdro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tez nie rozumiem tego ze z next-gen ON mam taki sam FPS jak gram z 4xAA i jak AA wylacze. Cos tu jest popieprzone.

 

 

pozdro....

Właśnie właśnie nie wspomniałem o tym. W zasadzie odpuściłem sobie już te tajemnicze spadki fps. W tym miejscu programiści się nie popisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej lokacji gdzie jest pluszowy mis wbity na pal (poczatek 2 etapu) mam min 17-18 fps . No rzeczywiscie teraz gierka zachrupala, granie z takim fps nie jest przyjemne. Pozostaje ewentualne granie z next gen off ale w 1600x1200 6xAA 16xAnizo HQ

 

Generalnie tez nie rozumiem tego ze z next-gen ON mam taki sam FPS jak gram z 4xAA i jak AA wylacze. Cos tu jest popieprzone.

 

Nic, wracam do Obliviona, Nowy Tomb mnie znudzil po pierwszym etapie, ale nigdy nie bylem fanem tej serii

 

pozdro....

Ja w opisywanym miejscu przez Jordiego na desktopie mam ponad 25kl/s, pewnie zasługa wyższego taktowania ale i większej ilości vram na radku. Ogólnie, gra się nieszczególnie w trybie NG, moje skrzywienie nie pozwala mi czerpać frajdy jak fps w tak dynamicznej grze nie jest const. w okolicach 50-60fps ("tajemnicze" spadki w NG na takie granie nie pozwalają). Naturalnie, bez NG nie sposób, by ta gra zamęczyła także i 7800gtx go, która radzi sobie świetnie w 1440x900 z AA. Muszę mimo wszystko jednak przyznać, że abstraciach!ąc od tego niedopracowanego NG, sama gra jest bardzo fajna, a i grafika w ruchu wygląda conajmniej dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy chyba bym nie zauwazyl ze ten jeden grob jest pekniety, po prostu mialem ustawiony zbyt ciemny obraz :/ a jak juz sie skapnalem ze jest pekniety to 'zagadke' w 5 sekund rozwiazalem.

 

teraz sie mecze z wezem. gdzie mam stanac i w ktorym momencie strzelac w posagi i zrzucic mu na leb te klatki? bo zawsze ta klatka spada obok jego lba :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Na poczatek strzelaj w ta niby klatke, jak widzisz, ze dzwiek przyciagnał jego uwage to chowasz bron, rzucasz linke w kierunku drzwigni i ciagniesz ja do siebie....klatka ląduje na łbie weza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy chyba bym nie zauwazyl ze ten jeden grob jest pekniety, po prostu mialem ustawiony zbyt ciemny obraz :/ a jak juz sie skapnalem ze jest pekniety to 'zagadke' w 5 sekund rozwiazalem.

 

teraz sie mecze z wezem. gdzie mam stanac i w ktorym momencie strzelac w posagi i zrzucic mu na leb te klatki? bo zawsze ta klatka spada obok jego lba :/

Ludzie nie zadawajcie w kółko tych samych pytan! na pierwszej stronie w spoilerach opisałem jak przejsc te etapy. Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to jest zasluga Vram na karcie graficznej i wyzszego taktowania... Co nie zmienia faktu ze silnik z TR jest badzmy szczerzy.... SKOPANY i ZWALONY... Programisci sie nie popisali <--- cytuje. Miejmy nadzieje ze kolejna gra z NG bedzie o niebo lepiej chodzila a mysle ze tak wlasnie bedzie bo przeciez my wszyscy ludzie uczymy sie na bledach:) Karta z 512ramem bedzie potrzebna ale za hohoh duzo czasu bo to praktycznie przyjade sie dopiero w bardzo duzych rozdzielczosciach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, ze nie bedzie juz takich chorych pomysłow typu NG, tylko autorzy zrobią odpowiednie opcje graficzne (patrz Oblivion) w których bedziemy mogli sobie zmieniac wszystko jak popadnie. Jakoś nie widzą mi sie w przysłosci te marketingowe chwyty, które jednak działaja na "łatwe" umysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam taką cichą nadzieję, że pojawi się jakaś łatka poprawiająca drobne bugi tu i tam i przy okazji polepszą jakoś te opcje graficzne albo poprawią ten nieszczęsny NG :) On jest chory :blink: W pomieszczeniu gdzie na high mam 100fps jak włącze NG spada na 8-10fps :angry: ŻENADA <_< Ale i tak gra ma u mnie tak 9,5/10 :) Jest świetna tylko dali ciała z tym Next Gen'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ze zlotem w Bolivi...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
nie moge ustawic tej bramy na srodku... tak zeby sie wspiac tam wyzej. Przesuwam jedna skrzynie na tylna platforme i jedna na przednia. Potem jak staje na drugiej tylnej to brama nie chce sie ustawic rowno na srodku. Poprostu nie moge zdazyc zejsc w odpowiednim momencie bo sie pojawia cut-scenka a po jej zakonczeniu drzwi juz sa za wysoko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie .. w Nepalu mam jzu wszystkei sekrety ;] takze te najkrótsze levele mam pozalatwiane .. poza głupim jednym silverem w Japan .. :/

ok czyli jestes juz el0 :lol: Ja postaram sie jakos nie długo opisac dom Lary.

 

Devil po tej cut-scence ustaw wszystko jeszcze raz tak jak na początku, za drugim razem juz sie ona nie pojawi i zdązysz ;)

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey czy ktoś z was ma może takie smugi z włączonym efektem DEPTH OF FILED ? To mnie dobija :blink: Grafika z tą opcją jest dużo ładniejsza ale jak patrze na np. skałę i przesunę Larę gdzieś obok to pojawia się taki cień tej skały :angry: Co z tym fantem ? Jakiś pomysł ? Aktualnie mam stery 84.22 i nic nie pomaga. Na 84.21 tak samo :huh: Jak nie czaicie o co biega to moge zarzucić screena. HELP ME PLEASE -_-

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...