Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

PRzetocz ja na to miejsce po prawej stronie. "Otworzy" sie ogromny posag po prawej i po bokach bedzie mial drabinki. Wejdz po jednej, gdy sie skonczy skocz na srodek, troche do gory i znowu na bok - wejdziesz na gore i ja spuscisz ostatnia brakujaca kule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w Anglii na bossie i nie wiem jak go przejść :(

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Strzelam w kolumnę, wąż się na nią patrzy, ale żeby móc rzucać łańcucchem muszę najpierw przełączyć się z tryb pierwszej osoby i dopiero tym strzelić, a w tym czasie wąż już przestaje się patrzeć ;/ jest na to jakiś sposób inny ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak taka jestes dobra to zbierz wszystkie ;) Ja chetnie bym sie dowiedzial gdzie leza niekotre. Naprzyklad za cho.. nie moge zebrac ostatniego brazowego sekretu w Peru. Przeszukalem juz chyba wszystko. Nie wiem jak jest podczas jazdy motorem. Moze tam gdzies jest.

 

Mialem sie zaoferowac ze zrobieniem opisu do FAQ gdzie leza srebrne i zlote ale narazie to sam mam problem ze znalezieniem co niektorych. Narazie wszystkie to mam z Bolivi i Japoni...

 

EDIT: srekal34 nie musisz dawac widoku z 1 osoby wystarczy zblizyc na dosc krotko odlegosc do dziwgni, stanac na wprost niej i nacisnac Q. Lara sama naceluje linka i zdazy spuscic mu klatke na leb zanim sie odsune od posoagu. Najlepszy sposob to taki: podbiegasz do jednej dzwigni ,szybko oddajesz serie w kolumne waz sie do niej zbliza i szybko naciskasz (G chowasz bron) Q po czym E.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja jak znajde czas to napisze solucje,ale nie taka jaka ma sie pojawic na stronie traider.pl za pare dni tylko,ze wszystkimi sekretami bo wlasnie zostal znaleziony gold w england :) Zostal tylko sekret silver w japan w gold w nepalu :) BTW - Pluskwa,milo,ze zrobiles takie FAQ,ale przez to wyswietla,ze jestes autorem tematu a to nie prawda :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w Anglii na bossie i nie wiem jak go przejść :(

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Strzelam w kolumnę, wąż się na nią patrzy, ale żeby móc rzucać łańcucchem muszę najpierw przełączyć się z tryb pierwszej osoby i dopiero tym strzelić, a w tym czasie wąż już przestaje się patrzeć ;/ jest na to jakiś sposób inny ? :(

A więc...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

1. Podejdź w miarę blisko kolumny

2. Zacznij strzelać

3. Gdy wąż popatrzy na kolumnę szybko schowaj broń rzuć liną a następnie naciskaj E

 

To jedyny sposób trzeba to zrobić bardzo szybko parę prób i powinieneś dać sobie radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

1. Podejdź w miarę blisko kolumny

2. Zacznij strzelać

3. Gdy wąż popatrzy na kolumnę szybko schowaj broń rzuć liną a następnie naciskaj E

 

To jedyny sposób trzeba to zrobić bardzo szybko parę prób i powinieneś dać sobie radę.

Przeciez juz mu napisalem ja ma to zrobic :mur: Hydro byloby super jakbys zrobil taka solucje ;) I napisz jak mozesz gdzie jest zloty w England..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh dzięki Umbrella :P Faktycznie z 77.77 wszystko działa tylko z włączonym depth of field spadło mi ok. 10fps :blink: Ale grafika jest dużo ładniejsza i jest spoko :lol2: A co do tego patch'a do demówki to nic mi nie wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

GOLD W ANGLII

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Cala zabawa polega na tym,by znalezc 3 skalne bloki oznaczone symbolami III,II,I.Najpierw macie scenke interaktywna jak wozek spada w dol.Idziecie potem schodami w dol i dochodzicie tu Na screenie jest pokazane miejsce gdzie jest gold sekret,oraz blok nr III.Wciskacie go,ale narazie nic sie nie dzieje,tylko idziecie sobie dalej.Po jakims czasie dochodzicie do sali za momentem gdzie trza przeskakiwac nad lawa przesuwajac linka skrzynki.Dochodzicie do miejsca gdzie macie 3 drogi,z ktorych kazda jest blokowana przez 2 wirujace ostrza a jedyny sposob ich przejsciia to przejsc tam ze skrzynka.Prawa droga to silver sekret,w lewej bodajze nic nie ma wiec idziemy srodkiem tak jak sie idzie jakby sie normalnie chcialo przejsc gre.Zauwazcicie po obu stronach podwyzszenia na ktore mozna wejsc za pomoca skrzynki.Zeby nie komplikowac sprawy to tu macie mw to objasnione.Tam na jednym podwyzszeniu macie po lewej kolejny blok to popchniecia a na drugim podwyzszeniu (drugie jest dokładnie w tym samym miejscu za lewymi ostrzami.Tam jest dokladnie takie samo podwyższenie) nastepny blok.Po wcisnieciu wszystkich wracacie sie tam gdzie mieliscie blok nr.III.Na wczesniejszym screenie jest pokazana wneka gdzie jest gold,tym razem jest wysunieta :) Na wypadek jakby Wam cos nie dzialalo to dla pewnosci nacisnijcie numery wg kolejnosci bo tak dzialaja napewno,czyli jak dojdziecie do sali z goldem to nie wciskajcie tej trojki tylko ja zostawcie i wcisniejcie na koncu.Wtedy to na bank zadziala :D

Ciezko jest to tak o wytkumaczyc,ale mysle,ze lepiej sie nie da :) Pozdrawiam

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera europejska jest dzisiaj :) Wszyscy co juz przeszli gre to pewnie beta testerzy :lol2:

Wyczytalem, ze spolszczenie bedzie kinowe i gra bedzie w maju :D

Wersje angielska mozna sobie juz zamowic w Ultimie za "jedyne" 159zl :blink:

Wersje polska obecnie mozna zamowic w cenie 99.90zl (promocja), wysylka po premierze.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak nie przejsc tej gry tak szybko jak jest krotka i do tego dosc prosta. Jedyny problem to ja mialem z dwoma bossami...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dzieki hydro ;) przechodzilem kolo III bloku ale nie zwracalem zbytniej uwagi :) Znalzalem wczesniej blok I i II wcisnalem oba. Dopiero jak wracalem to spostrzeglem ten III blok.:)
Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby woda wyglądała jak woda a nie mgiełka zainstalujecie sobie forceware 77.77 ;) To rozwiązuje problem z wodą i depth of field :D A wiadomo coś może o nowych sterach pod Tomb Raider Legend ?

 

A na koniec zarzuce wam screena z Japonii z włączonym NextGen ;) Niekiedy zwolni do 10fps ale może być :lol2:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...