Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Heh no wielkie dzięki mistrzu ale mógłbys umieścić to na szybszym serwerku bo na tym prędkość ściągania jest żenująca :blink: Hehe 0,4 kb/s i 5h ściągnia 6MB to troszq dużo co nie ? :unsure:

musi chodzić dobrze to jest serwer z interii

 

patch nie rozwiązuje problemu z wydajnością w trybie next gen , wyrażnie jest napisane:

 

This patch addresses the following issues:

 

- various performance problems

- stability problems

- controller problems

 

Warning:

 

The patch does not yet completely resolve the performance issues with the activated Next-Gen content on NVIDIA cards. NVIDIA actively works on an updated driver that should fully address the problems.

 

Więc trzeba czekać na nowe stery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemoge sobie poradzic z tym gosciem w japoni co stoi na drugiej takim balkonie do okola i szczela do mnie;( powie ktos co trzeba zrobic>???:(

zabic ..

strzelac do niego i chowac sie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja powiem tyle.Grywalność średnia(chyba ze ktos lubi taki gatunek,POP),Grafika ujdzie ale te next geny żle zoptymalizowali,Muzyka jest ok. To tylko moje zdanie..... ;-) P.S OBLIVION to gra nextgen ;-) A jeszcze przed nami nowy Unreal,Splinter Cell,Hitman ,Huxley.......cya ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał coś pomodzić w ustawieniach , zrzut z ekranu

post-21833-1144762714_thumb.jpg

a tutaj zmodyfikowany exe , aby była dostępne ukryte funkcje z rejestru

co to w sumie daje? jak cokolwiek zmienie w rejestrze to odpalajac gre włącza mi sie konfigurator i ustawia wszystko po swojemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem sie na temat gry bo mysle, ze juz sporo przeszedlem (Afryka przede mna).

Daawno nie gralem w TR, a pamietam ze jedynka i dwojeczka to byly swietne gry. Pozniejsze czesci byly juz gorsze (nie dalem rady przejsc cz3-6 nawet do 1/4)

Z jedynki utkwily mi w pamieci swietne logiczno zrecznosciowe zagadki, przeboska grafika, ruchy Lary akcja. Z dwojki odrazu moge przytoczyc Wenecje - nie wiem czemu ale gdy mysle o tej czesci to widze Wenecje). Akcelerowana grafika rowniez powalala na kolana i rownie ciekawie bylo.

W 7cz. zauwazylem, ze zrobiopna jest jakby na podstawie filmow z Angelina. Nasza bohaterka jest jakby bardziej medialna/kinowa.

Ze wzgledu na rozrywke spoko ale ze wzgledu na klimat troche po[gluteus maximus]da z tego wzgledu. Nie wiem dlaczego znow nacisk na konsolowosc. Rozumiem autocelowanie bo to bylo swietne w TR ale kur*** zas to pindolone kolo na przeciwniku a`la gry z automatow na pistolet - grrrrr :~]

Niezle mnie to wkurza. Przeciwnicy to totalne glaby na najwyzszym poziomie - kolejna oznaka ze gra robiona dla dzieci.

Teraz moze co mi sie podoba.

Ruchy panny Croft (w pewnym panstwie w sukni jak kreci tylkiem - miazga !), salta, wygibasy na rurach/linach.......ble bla bla...........................itp

Dołączona grafika

 

 

Ja się zgadzam z kaeresem szczególnie co do przeciwników, w Bolivi jak pobiegłem za róg budynku to kolesie wyrośli z pod ziemi. Co do zagadek to bardzo proste i krótkie. Ale gram z przyjemnością, bo to wciąż Lara...

Jak widać na scrn po prawej stronie kolesie nie mają pojęcia o toczonej walce z ich kumplem...West Africa

Edytowane przez woltren

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to w sumie daje? jak cokolwiek zmienie w rejestrze to odpalajac gre włącza mi sie konfigurator i ustawia wszystko po swojemu

w jak zrobisz to konfiguratorze to będzie ok , w rejetrze czasami zmiany nie działają , umnie działają , poza tym jak włączy się AA to hdr nie działa troche ciemno się robi w grze chyba , że to jakiś błąd(włączałem różne rodzaje AA za każdym razem to samo) Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey ja nie czaje o co z tym biega. Ten zmodyfikowany .exe nic mi nie daje. W rejestrze nie widze opcji HDR a w konfiguratorze jest to samo co było. Jak to zrobić ???

nie da się wyłączyć hdr , no chyba , że wyłączysz NG , ja odblokowałem w exe ukrytą tabelke w opcjami , te które są w rejestrze nic poza tym , aż taki hakier nie jestem żeby coś więcej zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość scofield

Jedyna rzecz, która mnie denerwuje w tej grze to moje zaciecia a mianowicie jak nie moge przeskoczyć czegoś albo poprostu przejść danego etapu (to tylko w tej grze tak mam) nie udaje mi sie tego dokonać przez bardzo długi okres czasu. Nie wiem dlaczego... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz, która mnie denerwuje w tej grze to moje zaciecia a mianowicie jak nie moge przeskoczyć czegoś albo poprostu przejść danego etapu (to tylko w tej grze tak mam) nie udaje mi sie tego dokonać przez bardzo długi okres czasu. Nie wiem dlaczego... :P

Nie wiem czemu,ta czesc jest tak arcy prosta nawet na hardzie,ze trudno miec problemy z przeskoczeniem czego kolwiek,tym bardziej,ze Lara przesuwa sie o okreslona liczba pixeli i banalnie prosto jest to wszystko wymierzyc,chyba,ze ktos nie gra w takie gry to jest to jak najbardziej zrozumiale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość scofield

Nie wiem czemu,ta czesc jest tak arcy prosta nawet na hardzie,ze trudno miec problemy z przeskoczeniem czego kolwiek,tym bardziej,ze Lara przesuwa sie o okreslona liczba pixeli i banalnie prosto jest to wszystko wymierzyc,chyba,ze ktos nie gra w takie gry to jest to jak najbardziej zrozumiale

No właśnie ja nie grywam w takiego rodzaju gry :P Bo w Chaos Theory raczej nie ma potrzeby skakania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej możliwości , bez NG wykorzystywany jest ps2.0 i wtedy jest bloom , z NG jest ps3.0 i hdr+ inne efekty

no i wlasnie to jest bezuzyteczne, bo jesli masz P.S. 3.0 na karcie, to te efekty mozna wlaczyc w opcjach gry. Spodziewalem sie po tym exe tego, ze bede mogl sobie wlaczac jakies bajery niedostepne w dla kart z P.S. 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość scofield

U mnie gra działa dobrze na geforce 4 mx440 i 256mb ram. Czasami lekko się przycina. Przeszedłem ją już ale gram jeszcze raz :D .

Daj jakiegoś screena bo jestem ciekawy jak to na twojej karcie wygląda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...