Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Troche z innej beczki :) Nie wiem czy to było czy nie lecz poprostu nie chciało mi się czytac 42 stron (głównie OT) . A mianowicie jeśli ktos nie moze zainstalowac tomb raidera gdyż wyskakuje błąd trl. cos tam to mam odpowiedź . Czytałem o tym na na forum eidosa . Jest to wina programu antywirusowego . Najczęściej jest to NOD32 lecz u mnie jest to Avast . Trzeba wyłaczyc te antywiry podczas instalacji gry bo wykrywaja wirusa i nie pozwalaja zainstalowac gry . U mnie to podzialalo dlatego o tym pisze :) . Jesli bylo to przepraszam

Ja mam Avast i jakoś problemów nie miałem z instalacją gry. Tylko że posiadam orginał. :) Może to coś zmienia. :))

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy sa tylko z nodem a nie avastem.Najlepszy antyvir to skaner mks online.Nie zamula systemu i jest najdokladniejszy i darmowy.Nie wiem po co wydawac siano na antyviry.Ten z pozoru OT pomoze Ci w Twoim problemie z TRL i nie tylko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem przedchwilą nowego Tomb Raidera, napisze kilka swoich odczuć:

 

Zdecydowanie lepsza od poprzedniej czesci, ale też zdecydowanie gorsza od 3 pierwszych w które zagrywałem na psx

 

Kiedyś byłem wielkim miłośnikiem tej seri, niestety po przejściu 7 częsci mam mieszane odczucia. Gre przeszedłem z licznikiem 7 godzin, co to ma być ? powinno być przynajmniej 3 razy dłuzej, jak na prawdziwą Lare przystało. Gdybym nie zwiedzał pomieszczeń, myśle ze zmieścił bym się w 5 godzinach, moze czterech? :)

 

Gra jest bardzo prosta, jedna z łatwiejszcyh jakie ostatnio grałem, nie ma momentu żeby gdzieś się zaciąc, zagadki są banalne, a sama gra przypomina " samograjke" Skakanie też ani razu nie sprawiło mi problemu :) Widać że jest przeznaczona dla młodszych graczy lub osób które nie radzą sobie z zagadkami w doom 3 :)

Poprostu nie idzie się nigdzie zaciąc nawet na moment, misje zrecznościowe są tak banalnie proste, że aż nudne....

 

Misje na motocyklu, nie wiem czy zauważyliście, ale lara jezdzi non top po tych samych lokacjach ( cały czas w kólko), wielki lol.

 

Troche rozbawiła mnie misja w kazahstanie, kiedy lara biegała po śniegu, i nie było na nim śladow, to nawet na starym psx były w tomb raiderze takie efekty...

 

Znikające ciała, brak krwi. Zdecydowanie gra dla dzieci, poziom trudności żenujący ( grałem na hardzie)

 

Moja ocena 6+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Anglia? Nie wierze,ze nie zaciales sie na dzwonie i nie wierze,ze ten level Ci sie nie podobal

powaznie nie zaciełem sie. moze dlatego że jestem starym nałogowym graczem :)

ten lewel mi się podobał, tylko znowu bos był za prosty.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale naprawde ta gra jest za prosta i nie ma zupełnie porównania do pierwszych 3 części. Przedtem mozna było pograć, a teraz to jedno popołudnie i po grze. Nie wspominając o Time Trialu który można przejść w obojętnie jakiej planszy z łatwością :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEhehe. Co do prostoty tej gry .....

Kupilem orginal w Londynie w sklepie i sprzedawca na sile chcial mi wcisnac poradnik jak ja przejsc. :))))) Mowil ze wielu ludzi sie zacina w tej grze i nie wie jak ja przejsc. :))

 

Czyzby Anglicy naprawde byli tacy ..... :)))

 

Reszte dopowiedzcie sobie sami. :)))

 

Faktycznie, gra mi sie w nia jak po sznurku. :)) Btw. moja ulubiona czescia Tomb'a byla czesc 4 - The Revelations. :)) Te zagadki w Egipcie. W ogole kocham klimat starozytnego Egiptu. :)) Byly momenty ze naprawde musialem troche poglowkowac zanim rozwiazalem zagadke. :)) Bardzo podobal mi sie motyw z taka niby gra w szachy czy cos podobnego. :)) Jesli sie przegralo mozna bylo dalej grac, jednak droga byla ciut trudniejsza od tej ktora byla po wygraniu. No i nie mozna bylo jednego secret'a zdobyc. :)))

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie niż wszyscy, jak wiadomo na moim sprzęcie grafika nie jest w 100% płynna (trzepa połatać itp) zastanawia mnie natomiast inna sprawa, z wyłączonym trybem NG wychodząc z wody Lara jest mokra natomiast z włączonym NG nie jest mokra... jak to jest u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś wyjaśnic dlaczego przy karcie 7900GT i włączeniu Next Generetion sie tnie i to dośc konkretnie?? Czyżbym miał badziewną karte która juz nie uciągnie takiej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś wyjaśnic dlaczego przy karcie 7900GT i włączeniu Next Generetion sie tnie i to dośc konkretnie?? Czyżbym miał badziewną karte która juz nie uciągnie takiej gry?

 

Z pewnoscia pomoga te sterwoniki...

 

http://www.nvidia.pl/object/nzone_download...t_84.43_pl.html

 

Dodatkowo potrzebny jest patch w wersji 1.1...

 

http://www.softwarepatch.pl/plik/5481/27/7...d_Patch_11.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looknijcie:

 

Dołączona grafika

 

Ma ktoś taki bug? Chodzi mi o demko. Jak stoję nad wodą to pod czescią modelu Lary który zasałnia lustro wody dzieje się takie "cuś" :? . Wygląda to tak jaby poza "zwykłym" modelem renderowny był też obraz Lary pod wodą (chociaż stoję na lądzie) i oba się zasłaniały. Dookoła Lary widać takie fale. Oczywiście to jest zwykły tryb (nie ma NG w demku...jak narazie). Stery 81.98. Zastanawia mnie to tym bardziej że jak grałem z 2 tygodnie temu to w ogóle tego nie zauważyłem. Dopiero gdy chciałem zobaczyć czy coś dadzą te "magiczne" zmiany w rejestrze i wróciłem do testowania to od razu mi się to rzuciło w oczy....problem w tym że to jjest na ustawieniach jakie były (po modyfikacji wróciłem do "starego") a i tak to mam. Nie wiem tylko czy po zmianie też to miałem bo jak zauważyłem że różnicy nie ma to od razu wyłączyłem demko i wróciłem do starych ustawień. Miał/ma ktoś tak może? Głupio to wygląda trochę ;). No i jeżeli miałęm to wcześniej to czemu tego nie zauważyłem?? (niedobrze ze mną oj nie :lol: ). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh to nie jest bug tylko odbicie Lary w wodzie. W trybie NextGen wygląda to atrakcyjniej aczkolwiek bez niego tez jest spoko ;) A tak w ogole to w NG Lara sie nie moczy :blink:

To nie jest odbicie. Jak obrócę kamerą to nie widzę żeby w wodzie się coś odbijało (przynajmniej w tej) :unsure: . Zresztą nawety jeśli, to wyglada to nienaturalnie bo zależy od ustawienia kamery. Ta "obramówka" jest wokół całego modelu Lary który "przesłania" wodę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na tłiku :P niektórym już to słońce zagrzało mózgi, żeby się pytać czy innym się, uwaga..., "lara moczy" ;]]]]]]]]]]]]]]]] :lol2: :ploom:

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VanDalu :D

W pełnej wersji jest to samo. To jest jakby efekt zmoczonej lary. Wydaję mi się, że chcieli tym sposobem uzyskać spływającą wodę z lary. ;) Mi jakoś to nie przeszkadza. :)

 

PS. Myślę, że max do środy dojedzie nowa DFI z gwary bo grafa dziś przyszła i sypnę paroma testami. Ale ten czas wolno leci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, panowie z kartami GF. Na stronie:

http://www.tweaksrus.com

znalazlem sterowniki o symbolu 84.37 v2. Zainstalowalem je i ..... jesli mnie oczy nie myla (frap'sa nie uzywam) to Lara chyba dostala lekkiego kopa. :)) Jesli komus sie chce to prosze o sprawdzenie tego. :)) Czytalem tez na boardzie tejze strony ze wiekszosc gier na tych sterach dostaje kopa po 10-15 FPS. :)) Sprawdzcie i podzielcie sie uwagami. Ja na swoim sprzecie w koncu zac zalem grac z NG (na tych sterach ofc. - przedtem nie dalo sie w ogole).

 

Pozdrawiam i czekam na komentarze. :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 84.43 i tez TB:L na NG dostal ogromnego kompa gram w 1280/1024 na full detalach i w ogole i super sie gra :) Wiec mysle ze dla mnie instaslowanie starszych sterownikow jest zbedne... chyba ze sa one jeszcze lepsze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres

Wiem o tym. :)) Uzywam ich juz od dluzszego czasu. Tzn sterow spreparowanych przez nich. Jestem z ich roboty bardzo zadowolony.

 

@Dym0

Porownywalem "na oko" te stery z wersja 84.43 v2, rowniez lekko podciagnieta i sa zdaje mi sie szybsze. :))

Sprobuj, zawsze mozesz powrocic do poprzednich. :)))

 

@Devil

CI ludzie tez maja "rasowane" stery pod ATI, wiec zawsze mozesz sprobowac. :))) Ostatnie nazywaja sie X-TremeG Warcat 6.3

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...