Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Ukazało się demo z możliwością włączenia trybu next - gen :

 

One level set in Bolivia

NVIDIA and Eidos Interactive have released an updated demo for Tomb Raider: Legend, this time with next-gen graphics enabled, allowing you to try out the game developed by Crystal Dynamics studio and by the Lara Croft's original creator, Toby Gard. For the best visual experience, NVIDIA recommends an NVIDIA GeForce 7800 or better graphics card. Please note that users must have 84.43 or newer drivers.

Download @GAMERSHELL.COM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech nowy Tomb Raider wyjdzie a nie jakies update do dema :P przeciez kazdy na swiecie juz chyba ta gre przeszedl :P nie no zartuje oczywiscie ale nie moge sie doczekac az wyjdzie kolejna czesc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem i co? Eidos dał ciała (sorry że się tak wyrażam). Miał być PATCH do demka a nie CAŁE demko :mur:. Drugi raz tego samego ściągać nie będę. Mogą mnie cmoknąć :angry: . Wiem że to tylko 400 pare mega ale to i tak robienie gracza w balona (a szybkiego netu nie mam więc...).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem i co? Eidos dał ciała (sorry że się tak wyrażam). Miał być PATCH do demka a nie CAŁE demko :mur:. Drugi raz tego samego ściągać nie będę. Mogą mnie cmoknąć :angry: . Wiem że to tylko 400 pare mega ale to i tak robienie gracza w balona (a szybkiego netu nie mam więc...).

Więc... nie zagrasz, nie takie rzeczy odwalaja, ale trzeba sie z tym pogodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc... nie zagrasz, nie takie rzeczy odwalaja, ale trzeba sie z tym pogodzic.

Już się z tym pogodziłem :(. Teraz czekam jakiś rok/półtora aż gierka potanieje i kupuję (:lol: mój nowy sposób na granie na oryginałach ;) ). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zmieniłem mojego GeForca 6800GT na coś nieco szybszego czyli Radeona X1900GT gra chodzi zauważalnie szybciej jest tylko jedno, ale... ktoś ukradł słońce :blink: poniżej screeny do porównania:

 

Te pochodzą z GeForca 7900GT na 6800GT wyglądało tak samo, oprócz prędkości oczywiście :lol2:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A ten z mojego X1900GT - pytanie co się stało z oświetleniem?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Pytanie, co się stało z oświetleniem, czy tak jest na każdym radeonie serii x1900 da się coś z tym zrobić?

Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zmieniłem mojego GeForca 6800GT na coś nieco szybszego czyli Radeona X1900GT gra chodzi zauważalnie szybciej jest tylko jedno, ale... ktoś ukradł słońce :blink: poniżej screeny do porównania:

 

Pytanie, co się stało z oświetleniem, czy tak jest na każdym radeonie serii x1900 da się jakoś to włączyć?

Moze wylacz AA bo ponoc zeby byl HDR nie mozna miec AA. A w ogole Wam tez haczy NextGen nie zaleznie od ustawionych detali ? O_o

To nie jest wina AA pozatym przecie tylko Radeony mogą równocześnie wyświetlać AA i HDR... to jest wina cieni poniżej screeny z opcją Shadows ustawiona na OFF, jak widać oświetlenie wraca do normy tylko cieni nie ma, gdy je włączymy wszystko jest ciemne tak jak na screenach które wyżej przedstawiłem.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

SHADOWS OFF

 

Mam najnowsze stery C6.6 i gra jest spatchowana do 1.2

Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Anabolic

Moze wylacz AA bo ponoc zeby byl HDR nie mozna miec AA. A w ogole Wam tez haczy NextGen nie zaleznie od ustawionych detali ? O_o

Zainstaluj nowego patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o tym pisałem. Po wymuszeniu AA w sterach dostajemy sporego kopa w grze ale niestety ginie nam oświetlenie. Wyłącz AA w sterach i wszystko wróci do normy.

 

Pozdro.

W sterach nie mam nic wymuszone bo nie zainstalowałem CCC, a jak już to jest on "pod kontrolą aplikacji" wszystko ustawiam w opcjach w grze, próbowałem już z wyłączaniem AA z poziomu gry, ale to nic nie dało... słońca brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój pierwszy post . . .

 

Ja też sobie mykam po NG w TRL. Też jest ciemno. A mam karte GF 7900 GT. A jak wyłącze AA to raczej większych zauważlnych różnic nie ma. Poprostu silnik NG po pierwsze jest niedorobiony, dlatego tak tnie i są małe bugi i jest tak ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak owszem jest ciemniej niz bez NextGen ale nie tak jak u kolegi. To faktycznie wyglada tak jakby bylo wymuszone AA z poziomu sterow albo NextGen z ps2.0 <_< IMHO komus z taka grafa NextGen z ps2.0 nie jest potrzebny :lol: Sprawdzal ktos jak tam NG na nowych betach 91.33 ? W ogole jakie sa aktualnie najlepsze stery pod TRL ?

 

EDIT: A tak btw witaj na forum :D

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczal od zmiany sterow w przypadku ATI i najnowszego patcha. To ze cienie sa wlaczone i jest tak ciemno swiadczy ze gra jest zabugowana. Nie wiem jak to u mnie dziala z P.S 2.0 ale napewno mam o wiele jasniej. Moze zmiana gammy z poziomu sterow cos da. Chociaz to troszke dziwne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczal od zmiany sterow w przypadku ATI i najnowszego patcha. To ze cienie sa wlaczone i jest tak ciemno swiadczy ze gra jest zabugowana. Nie wiem jak to u mnie dziala z P.S 2.0 ale napewno mam o wiele jasniej. Moze zmiana gammy z poziomu sterow cos da. Chociaz to troszke dziwne..

Mam najnowsze stery Catalyst 6.6 próbowałem też na 6.4, patch najnowszy 1.2 i nic, za ciemno, oczywiście można podnieść jasność, ale nie o to chodzi... może to jakiś bug który ATI rozwiąże dpoero w następnych sterach...oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski NextGen - komunikat Cenegi

 

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Eidos Interactive w Polsce informuje, iż prace programistyczne związane z implementacją tzw. trybu Next Generation w polskiej wersji gry Tomb Raider: Legenda trwają. „W chwili obecnej robimy wszystko, aby finalna poprawka jak najszybciej trafiła do graczy. Już teraz możemy zdradzić, iż przygotowaliśmy atrakcyjny gadżet dodawany do rozsyłanych płyt z aktualizacją gry.” - skomentował Adam Piesiak, PR Manager firmy Cenega Poland. Cenega Poland pragnie przypomnieć, iż zachodnioeuropejska wersja gry Tomb Raider: Legenda została wyposażona w opcje grafiki o podwyższonej jakości - tzw. Next Generation, która jest możliwa do uzyskania tylko na niektórych kartach graficznych najnowszej generacji. Wschodnioeuropejska wersja gry, w tym także i polska, zostanie w nią zaopatrzona w najbliższym czasie. Wszyscy użytkownicy, którzy zakupili polską wersję gry i będą chcieli dokonać uzupełnienia otrzymają je bezpłatnie.

Źródło: traider.pl

 

 

Ciekawe co to za gadżet i czy w przyszłości TRL + NG dla PL będzie na jednej płytce :?:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem, zaskoczylem sie niesamowicie jak po 8 godzinach wyskoczyly napisy koncowe i stwierdzilem, ze gra na pewno nie zasluguje na zachwyty ani na 9tki w gazetach.

Nic mnie nie zaskoczylo pozytywnie, zero innowacyjnosci, durne levele z motorami, POPy byly lepsze, klimatyczniejsze.

Patrze z punktu widzenia zwyklego gracza, nie milosnika TR, dla mnie: 6-7/10

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródło: traider.pl

Ciekawe co to za gadżet i czy w przyszłości TRL + NG dla PL będzie na jednej płytce :?:

Może tak zrobią przy okazji jakiejś reedycji w tańszej serii (np. Super Seller). Ale pewnie nadel bedzie oddzielnie gra i oddzielne patch tyle że może wrzucą to na jedno DVD i po instalce automatycznie załączy się instalka patcha. Nawet ma to swoje plusy. Osoby ze słabszym sprzętem nie musza instalować całej masy plików z których i tak nie skorzystają lub skorzystać nie będą chcieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że Lara w misji w Kazachstanie ma kolczyk w pępku :wink:

 

Trochę słabo widać, ale nie mam Tomba w pracy, więc nie zrobię screena, a z domu zapomniałem wrzucić na forum:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problema <_< Wlasnie ukonczylem wszystkie Time Triale, mam wszystkie sekrety nawet w Croft Manor, wszystkie stroje i te bajery ale nadal mam 99% <_< O co tu chodzi ?

... że będzie następna część :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

helo,

a ja mam taki problem, ostatnio sobie zakupilem tego dziforsa co go mam w sigu, no i niby wszystko ladnie,cacy,Elo :P .. ale gdzieniegdzie pojawiaja sie mi bugi w trybie nextgen ... np znikajace/migajace tekstury? raczej grafa sie nie przegrzewa i wszedzie indziej nic takiego sie nie dzieje ... wgrany patch 1.2 .. teraz siedze w pracy - jak wroce do domu sproboje jeszcze przeinstalowac ... hm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...