Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Pod warunkiem, ze PS2 przerobione ;)

Przerobione :) Niestety,czytnik nie czyta DVDRW oraz wszystkich minusow,wiec bylem zmuszony sporo czekac i sie zbyt nie nagralem jak na swoje wymogi gdyz musialem isc do pracy :( Dopiero w domq wieczorem po 20 to obczaje,ale mam konsolke prawie na tydzien wiec jest dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie recommended.... przy optimal jedyna sprawa, która nie przeszła to karta graf.

 

Recommended: 100% DirectX 9.0c - compatible 512 MB 3D Accelerated Card (NVIDIA GeForce 7800 / ATI Radeon X-1800)

You Have: NVIDIA GeForce 7800 GS (GeForce 7800 GS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie podsumowanko mi się wyświetliło: "Congratulations, your system will Rock this product! Wish we had a system that hot you lucky dog."

 

Nie ma sprawy, sprzęt i tak jest na sprzedaż, mogą go sobie ode mnie odkupić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Takie podsumowanko mi się wyświetliło: "Congratulations, your system will Rock this product! Wish we had a system that hot you lucky dog."

 

Nie ma sprawy, sprzęt i tak jest na sprzedaż, mogą go sobie ode mnie odkupić :lol:

?? :blink: :blink: Draak,ktos Ci zle podpowiada,nie trac tego,co lubisz i na co musiales wkladac tyle kasy,przemysl to stary !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Easy Hydro. Przecież nie sprzedaję kompa, po to by opłacić czynsz (ot, na przykład ;) )

 

Czeka mnie troche rozjazdów w najbliższym czasie i pora przeskoczyć na lapka z kategorii desktop replacement (może 7800gtx?). Z grania nie zrezygnuję. A do desktopa powróce tak przy okazji r600 :)

 

Pozdr. i sorki za o/t

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za beznadziejny test. Moja karta nie jest w pelni wystarczajaca do TB... Po co do takiej gry gpu z 512mb ramu o_O

Wydaje mi się, że do tekstur w trybie ultra high quality czy jak to nazwiemy, ale to tylko moje spekulacje...

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie ma co sie przejmowac. Ludzie przeciez to zmodowany silnik Legacy of Kain: Defiance o ile mi wiadomo, wiec te 512 MB na karcie to zdecydowanie przesada.Ja tam ustawie detale tak aby sie komfortowo gralo. Nie musi byc na wszysto na max ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja to mam ultra pecha, teraz cos konsola mi odmawia posluszenstwa i wogole plytki mi nie czyta. Wypalilem verbatima i to samo ;( :mur: :mad: Jak wy wypalaliscie to demko? Ja probowalem przez nero i alcohol i najpierw czytalo a potem kot :( Dawalem normalnie burn image.Czyzby istnial jakis inny program do gier na PS2? Z tego co wiem,to zawsze dzialalo przez nero.Malo tego - nagrywalem na plyte R+ i to z predkoscia x4.Co zrobilem nie tak ?? Help :( Niestety nie mam innej gry by to sprawdzic,ale mam nadzieje,ze nie zepsulem konsoli,ale nie wydaje mi sie

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież dałem Ci radę stronkę wcześniej jak to wypalić na zwykłym CD. ;)

 

Pozdro

 

PS. O klimat nie ma co się martwić. To mogę Wam zagwarantować. :D

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Przecież dałem Ci radę stronkę wcześniej jak to wypalić na zwykłym CD. ;)

 

Pozdro

 

PS. O klimat nie ma co się martwić. To mogę Wam zagwarantować. :D

Zrobilem tak,jak napisales i tym razem juz wykrywa plytke,ale po napisie playstation 2 mieli plytke mieli mieli i cos zmielic nie moze.Co tym razem? Nagryewalem z wolniejsza predkoscia na CDR Verbatima. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nagrałem na:

 

Zakładka ISO

-CDROM(ISO)

-Mode 2/XA

-Iso9660+Joliet

-Max of 31 chars (level2)

-Iso 9660 (standart)

 

W relax restrictions zaznacz:

Allow path depth...

Allow more than 256.....

Allow more than 64...

 

Zakładka burn (zaznaczone):

Write

Finalize CD

 

Disc at Once

prędkość wypalania minimalna 4x-8x ;)

 

Wypaliłem to na CD Platinet czyli jakiś szajs. :) CD możesz wypalić na TDK lub najlepiej SONY. Kiedyś na verbatimku też mi nie przeczytała. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Crafty Crash Crack (kumpela z forum tr) napisala:

demo będzie po wydaniu gry. Jak zwykle walą na nas z góry (i czymś-tam ) i doszli do wniosku takiego oto bardzo prawdziwego: demo jest dla tych, co chcą się przekonać, czy chcą kupić grę. A dalej: demo puszczą wtedy, gdy mniejsza sprzedaż będzie - i wtedy puszczą je by ludzi nowych do gry przekonać. <tu puszczona Lambada, tak dla rozweselenia> Możemy się pocałować w guzik - my, PC-towcy. Ewentualnie: możesz zdobyć pokątnie demo na PS2

Szkoda,ale dobrze,ze mam jeszcze konsolke w domq a do 7 kwietnia zostaly rowne 2 tygodnie.Panowie to juz niedlugo :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do demka to ja przeczuwalem ze nie wypuszcza tak szybko ,albo ze nawet wogle. Widac PC wg. nich to nie jest powazna platforma do grania. Dobrze ze wogle zrobili wersje na PC ;) W koncu ta seria zapoczatkowala swoja kariere od blaszakow a nie od konsoli. Dopiero pozniej zostala wydana na PSX i zdaje sie ze Sega Saturn. To nie jest fair :|

 

Cierpliwie wiec czekam na polska wersje a na ten czas mam do przejscia jeszcze Godfather i Commandos Strike Force i TR 4, TR:C i AOD wiec nie jest tak zle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie TR: AOD podobalo. Czekam z niecierpliwoscia na Legend. Ogolnie cala seria Tomb Raidera podoba. Jednak juz chyba nigdy nie tkne TR: 2, bo ja przeszedlem 6 lub 7 razy z nudow i teraz mi sie niedobrze robi jak slysze o TR: 2 chociaz bardzo fajna byla. Uwazam, ze gre najlepiej przejsc 1 badz 2 razy, zeby nie mie po niej skutkow ubocznych :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crafty Crash Crack (kumpela z forum tr) napisala:

 

Szkoda,ale dobrze,ze mam jeszcze konsolke w domq a do 7 kwietnia zostaly rowne 2 tygodnie.Panowie to juz niedlugo :):)

No cóż...ogólnie rzecz biorąc to cała ta sytuacja z demem, a raczej jego brakiem suxxx i troche nie fair wobec posiadaczy PC'tów, ale pocieszam się myślą, że to tylko 2 tygodnie...

 

pozdrawiam wszystkich niecierpliwych oczekujących :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...