Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Z nieoficjalnych wiadomości wiem że demko na PC jest cały czas dopracowywane (Eidos chce najlepiej wypaść na tej platformie obok 360`tki)

Więc.... cierpliwości jeszcze.

A po co komu demko jak wszyscy beda mieli fulla przed tym demem? Tzn wszyscy niecierpliwi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moga sobie w d..e wsadzic demo ..Mam dużo pieniązkow i kupie orginał

w ciemno ... bo widzałem screena i tam ładnie wygladało ....a pan spzredawca powiedział ze 170 zł to niska cena za gre ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moga sobie w d..e wsadzic demo ..Mam dużo pieniązkow i kupie orginał

w ciemno ... bo widzałem screena i tam ładnie wygladało ....a pan spzredawca powiedział ze 170 zł to niska cena za gre ...

 

170 ? Dobre sobie :D Przieciez gra ma byc za 119.9O zeta z Cenegi w wersji PL. Dla mnie to i tak dalej za duzo jak na polskie zarobki :mur: Ale jako fan serii wydam swoja 1/8 wyplaty :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna stronka została zaktualizowana (dodano m.in. czwarty trailer który wszyscy praktycznie już widzieli a na stronce go nie było ;) ). A tak przy okazji, pojawił się tam również screensaver i o ile dobrze wiem wcześniej go tam nie było ;). Nara.

www.tombraider.com

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEEEEEEEEEEST ;) Super już nie mogę się doczekać czwartku :) Kurcze oby to była prawda.

 

Aha, wyczytalem jeszcze przed chwila na trforums i planet Lara, ze demo ma byc sciagalne juz jutro w poniedzialek z trchronicles! A dostepne z plytki faktycznie w czwartek 30-go, razem z ta gazeta.

 

Do premiery TR Legend pozostało jeszcze tylko... 12 dni!

 

BIG KISSES XXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo, równiez z utęsknieniem czekam na demko! Najnowsza odsłona Tomb Raider ma szansę odzyskać dobre imię serii i mam nadzieję, że faktycznie tak się stanie. Uczeń przerósł mistrza - programiści z UbiSoftu kiedyś pisali, że tworząc postać Księcia Persji wzorowali się na postaci Lary Croft, tymczasem zespoł odpowiedzialny za najnowsze przygody tej ostatniej nie kryją, iż dużym natchnieniem dla nich jest seria... Prince of Persia. :) Nie mam nic przeciwko takiemu stanowi rzeczy, gdyż PoP to świetna gierka.

 

PS Co ciekawe, na tym skanie widać również, że dziennikarze z tego pisma zrecenzowali również Hitmana 4! Wow!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wersja na PS2 jest niesamowita,tylko mialem problem z wykonaniem bullet time'u a to dlatego,ze nie umiem sterowac analogiem i mi sie guziki na padzie strasznie mylily,jednak nie ma to co pecetowa klawiatura :) Poza ta malutka wada gra jest piekna i wogole nie widac slabych textur,gra wymiata.Motyw pod woda mnie poprostu zszokolwal,tego sie spodziewalem,alesh ja bym sobie pogral w fulla :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje, że demko nie pojawi się wcześniej niż czwartek albo jeszcze później aż ktoś nie zlituje się i nie wrzuci na torrenta tak jak to miało miejsce z demkiem na PS2. W gazecie będzie exlusive, żeby się dobrze sprzedawała. :( Ehh. Jeszcze tylko kilka dni. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Wersja na PS2 jest niesamowita,tylko mialem problem z wykonaniem bullet time'u a to dlatego,ze nie umiem sterowac analogiem i mi sie guziki na padzie strasznie mylily,jednak nie ma to co pecetowa klawiatura :) Poza ta malutka wada gra jest piekna i wogole nie widac slabych textur,gra wymiata.

Ehhh... Nie ma to jak pad. Mnie juz palce bola od Obliviona ;)

Aha - Prince of Persia wyglada lepiej (tekstury, design poziomow) niz to demko Tomb Ridera - o Resident Evil 4 nawet nie wspominam, bo przy nim Lara by sie ze wstydu pod ziemie zapadla - a chyba to Ty hydro pisales zawsze, ze nie grasz na PS2 (konsolach w ogolnosci) bo slabo wygladaja? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z prenumeratorów dostał magazyn PC Zone przed premierą i nie ma w nim, ani demka, ani nawet recenzji :P Gra ma jeszcze zbyt wiele bugów. Sorry, za złe wieści. Miejmy nadzieję że demo jednak pojawi się on-line w tym tygodniu dlatego że gazeta była drukowana i wysyłana w zeszłym tygodniu a wtedy jeszcze go nie było. A tak na pocieszenie TR Legend trafiło do tłoczni. Ten news został potwierdzony przez Eidos.

 

XXX

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....gazeta była drukowana i wysyłana w przyszłym tygodniu...

była w przyszłym ?? nie rozumiem....chodzi o to, że była drukowana i wysłana w zeszłym tyg. tak ??

 

EDIT : tak się zastanawiam czy przeciąganie wydania dema nie minie się w koncu z celem, w koncu premiera już niedługo, może demo będzie dopiero po premierze dla osób które nie są do końca zdecydowane... sam nie wiem...

 

...hmmm chociaż ten scan mówi sam za siebie....nic czekamy do czwartku

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ona gral w burnouta na emulatorze PS2 przeciez......

Ahh,musial powiedziec swoje 3 grosze nie wnoszace nic do tematu :mur: :?

a chyba to Ty hydro pisales zawsze, ze nie grasz na PS2 (konsolach w ogolnosci) bo slabo wygladaja? :lol:

Nic takiego nigdy nie mowilem,nie posiadam ps2jki i to dlatego,ale mimo to TRL na PS2 jest o wiele lepsza niz sie spodziewalem,wiec skoro na peesce bardzo mi sie podoba to na pececie wole sobie nawet tego nie wyobrazac.Co do tego,czemu wole peceta juz mowilem setki razy.Zreszta ostatnia wpadka eidos poraz kolejny udowodnila,ze nie ma to jak pecet.Co prawda tu chodzi o xboxa,ale sam fakt,ze to konsola :P Chodzi o to, ze wersja na xboxa nie bedzie miala intra gdyz gra juz przeszla kontrole jakosci w microsofcie a dopiero pozniej eidos sie zorientowal,ze zapomnieli w wersji na xboxa wpakowac pliku z intrem i juz nie maja zamiaru tego robic, gdyz mieli by przez to do zaplacenia niezla kare. Jaka szkoda, ale coz, ciezko jest :P Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skan pokazuje prawdę. Redakcja miała dostać demo i zrecenzować w czwartkowej gazecie ale prenumeratorzy dostali tę gazetę już w zeszłym tygodniu a w nim nie było ani dema ani recenzjii bo niby demo ma jeszcze za dużo bug'ów. A żeby było śmieszniej na trforums pojawiła się nowa data dema a mianowicie 1 kwietnia. Myślę że jest to prawdopodobne dlatego że jest to z soboty/niedzielę a wtedy zazwyczaj są aktualizacje stronek ;) Mam nadzieję że jest to ostateczna data co do dema i w niedzielę zasiądziemy za sterami Lary :D Na koniec mam dla was fotkę Lary w sexy fioletowej sukience http://img147.imageshack.us/my.php?image=larac1jc.jpg i mapkę

 

Do premiery Tomb Raider Legend na PC zostało ..... 10 dni !!!

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skan pokazuje prawdę. Redakcja miała dostać demo i zrecenzować w czwartkowej gazecie ale prenumeratorzy dostali tę gazetę już w zeszłym tygodniu a w nim nie było ani dema ani recenzjii bo niby demo ma jeszcze za dużo bug'ów. A żeby było śmieszniej na trforums pojawiła się nowa data dema a mianowicie 1 kwietnia. Myślę że jest to prawdopodobne dlatego że jest to z soboty/niedzielę a wtedy zazwyczaj są aktualizacje stronek ;) Mam nadzieję że jest to ostateczna data co do dema i w niedzielę zasiądziemy za sterami Lary :D Na koniec mam dla was fotkę Lary w sexy fioletowej sukience http://img147.imageshack.us/my.php?image=larac1jc.jpg i mapkę

 

Do premiery Tomb Raider Legend na PC zostało ..... 10 dni !!!

Dobra kit z tym demem :D 9 dni to niewiele ,dla mnie to niestety czekanie do maja na wydanie Cenegi. Naszczescie ma byc to polska wersja kinowa wiec jeszcze lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demko wychodzi jak Duke Nukem Forever LOL :lol:. Taki joke. Ja już nawet na to demko nie czekam bo sobie tylko smaku robie i co....g*wno :(. Anyway na TRka czekam jak czekałem.

 

A tak BTW: ciekawe, dema nie ma bo ma bugi....a gra ma Gold i poszła do tłoczni....to co, gra też ma bugi ?!?! Bo chyba wyciąć wszystko poza jednym levelem to nie jest problem wielki zważywszy na to że na PS2 demko było więc potrafili zrobić. Coś tych LOLków sporo ostatnio. Kto wie, może w dniu premiery bedziemy mieli juz pierwszego patcha :) (to nie jest znowu takie nierealne w końcu zdarza się, że terminy są nieubłagane a pewne braki w produkcie nadal są, dlatego gra leci do tłoczni a programiści do ukazania się gier w sklepach muszą łatkę spłodzić, pomysł nie głupi ale co mają powiedzieć Ci którzy do neta dostępu nie mają a gre kupią "na starcie"...). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS2 demko było ale z błędami typu corner bug ;) Crystal'si chcą jak najbardziej dopracować grę na PC dlatego tak zwlekali. Myślę, że żadnych błędów już nie ma a publikację dema specjalnie przedłużają. O tych niby bugach w demie napisali ponoć w PC Zone choć nie wiadomo czy to prawda, a nawet gdyby to były to informacje z poprzedniego tygonia. Heh a czytaliście newsa z traider.pl, że do wersji na Xboxa zapomniano dodać intra ???

 

Serwis Xboxic dotarł do przecieków, z których wynika, że xbox'owa wersja Tomb Raider:Legend nie będzie miała filmiku początkowego. Kiedy gra na xbox czy xbox360 jest ukończona, deweloperzy wysyłają finalną wersję do microsoftowych testerów jakości. Plotka głosi, że producenci gry zapomnieli do ostatniej kompilacji dołączyć intra. Gra przeszła zatem pozytywnie kontrolę jakości, ale bez brakującego pliku. Oczywiście była możliwość naprawienia tego przeoczenia, lecz proces kontroli musiałyby zostać powtórzony, a kara finansowa zapłacona przez Eidos. Jednak z przyczyny ograniczeń czasowych i niechęci płacenia kary, wydawca postanowił pozostawić posiadaczy xbox bez filmiku, który "nie wpływa" na przebieg rozrywki. Jeśli wiadomość ta się potwierdzi, to z pewnością można mówić o pierwszej porządnej wpadce Eidosu i Crystal Dynamics w związku z nowym Tombem.

 

GREETINGS XXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh to nie jest potwierdzone ;) Równie dobrze ja mogę sobie wydrukować okładkę i wsadzić w takie pudełko na dvd i powiedziec że w Polsce już jest Tomb Raider Legend na PC :D Wydaje mi się że to taki joke ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Heh to nie jest potwierdzone ;) Równie dobrze ja mogę sobie wydrukować okładkę i wsadzić w takie pudełko na dvd i powiedziec że w Polsce już jest Tomb Raider Legend na PC :D Wydaje mi się że to taki joke ^^

Potwierdzam,uklazala sie i to nie okladka :) Czemu ja nie mam konsolki ;( Dzis wyjatkowo wolalbym miec PS2 od swojego kompa Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...