Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

No i ja potwierdzam grrr ,a zamiast telefonu moglem wziac okazyjnie PS2 :( No nic tak sie napalilem TR:L ze rezygnuje z PL wersji. Zdecydowanie za duzo czekania do maja :| Chociaz wolalbym po polsku ..

Wazne ze do 7 kwietnia na bank pograsz w angielska wersje bo bedzie w sprzedazy.Co prawda 159,ale dla tej gry warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Niestety PC'towcy musimy jeszcze czekac :( chociaz to coraz trudniejsze sie staje....u mnie tez nikt ze znajomych nie ma PS2, a szkoda :(

Moglbym juz dzisiaj po pracy grac,ale nie ma sensu zaopatrzac sie w wersje na ps2 jak na peceta bedzie lada dzien,a konsolke bym musial i tak oddac w tym tyg,wiec chyba poczekam,chociaz ciezko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak TrueVanDal wersja legalna inaczej ,ktora pojawila sie na kilku torrentowniach i stronach z linkami do eMule. Pewnie ktos wyniosl ze tloczni we Wloszech kilka jak nie kilkanascie sztuk TR:L na PS2 . Wcale sie nie zdziwie jak lada dzien pojawi sie na PC.

 

Dla mnie skandal. Chociaz jak hydro2 napisal ze 159 ma kosztowac angielska wersja to sam juz nie wiem czy nie czekac na PL ktora ma kosztowac za 119. A przeciez cos wspominalo sie o 89.90 ? Wiec jak wkoncu jest. 159 napewno nie wydam..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych "buckupów"...przykre :( .

 

Co do ceny PL vs ANG to taka różnica jest możliwa. Pełna polska wersja jest praktycznie zrozumiała TYLKO dla polaków więc cena może być niższa (jak komuś np. z Niemiec będzie się opłacało u nas kupić bo taniej to napotka na problem polskiej wersji z której najprawdopodobniej NIC nie skuma). Inna sprawa wersja ANG, tu już ceny muszą być bardziej..."ogólne" (w końcu Unia Europejska itp....znaczy się nie wiem czy ma to jakiś związek ale tak to widzę). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueVanDal - dobrze prawisz...cena wersji PL może być zdecydowanie niższa właśnie przez to że ktoś z zagranicy nie będzie u nas tego kupował i u siebie taniej opychał...

 

jak się za te 89zł pojawi (i okaże się dobrą grą) to napewno się skuszę :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad wiesz ze StarForce ? Z reszta to nie dyskusja o zabezpieczeniach. Zaraz Crosis tu wparuje i zamknie topic do czasu premiery. TrueVanDal masz racje. Tez nie wpadlem na to ze plska wersja bedzie tylko dla polakow bo raczej nikt z niemcow czy anglikow nie kupi. A wersja EN pewnie bedzie miala dodatkowo napisy wloskie ,niemieckie itd. Wiec cena wiadomo skad taka. Czekam wiec na PL wersje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja tam nie mam zamiaru czekac i wole juz ywydac te 159 zl.Dla mnie to za wielki tytul by tak o sobie go darowac i czekac X lat :) Swoja droga widac,ze Was nie interesuje wersja na PS2 czyli to chyba ja bede musial udac sie do kumpla po konsolke i osobiscie powiedziec Wam swoja recke,a nie chce tego robic,ale chyba zrobie bo od nikogo z Was chyba sie nie doprosze recenzji :(

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam zamiaru czekac i wole juz ywydac te 159 zl.Dla mnie to za wielki tytul by tak o sobie go darowac i czekac X lat :) Swoja droga widac,ze Was nie interesuje wersja na PS2 czyli to chyba ja bede musial udac sie do kumpla po konsolke i osobiscie powiedziec Wam swoja recke,a nie chce tego robic,ale chyba zrobie bo od nikogo z Was chyba sie nie doprosze recenzji :(

No niestety PS2 nie posiadam (żałuję) a gierki na patyku odpalić nie odpalę (hmmm, ciekawe czemu :lol: ) więc cush, recki przynajmniej z mojej strony nie uświadczysz. Ale zawsze możesz poczekać na wersję PC, chyba że już nie możesz wyrobić ;).

Jak gierka będzie zabezpieczona StarShitem to trochę kaszanka, toż to nieobliczalne jest! 3mta się.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Aqrat zabezpiecznia gier mnie nie obchodza (zreszta zaden TR nigdy nie byl zabezpieczony wiec podejrzewam,ze ten tez nie bedzie),ja chce juz sobie pograc i wymyslilem taki motyw,ze przejde na PS2 tylko 2 levele zeby napisac Wam recke, a potem jak wciagne wersje na peceta to ja porownam z tym co widzialem na PS2 i wtedy dopiero bede sie delektowal gra.

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Tak jest,gra juz jest w wersji na peceta - AAA !!!! Nie wierze,wielkie swieto nareszcie nadeszlo,powiedzcie mi,ze to nie sen !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepach czyli gdzie ? Przeciez premiera 7 kwietnia. .. Hydro jak zagrasz to powiedz cos o ruchach Lary. Czy wiele zostalo zmienione i co nowego doszlo. Mam nadzieje ze grywalnie bedzie dorownywalo TR 1-5 bo te ruchy w AOD to juz nie to samo wg. mnie. Zrob tresciwa recje bez zbednych szczegolow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko napisac ze hydro2 znowu pisze bzdury. Gra nie wyszla na platforme PC. Nie ma zadnego oficialnego release na scenie. Chyba ze uzywa p2p i jakis "domowy" release sciaga. Poczekajcie na gre do premiery i jak lubicie lare to kupcie. Ja kupuje gry w ktore gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale nikt tu nie mowi o sciaganiu wiec po co ta gadka.? Jak cie stac na oryginaly to sie ciesz.Ja tam tez nie zaluje 119 zeta za gre.

 

I niby skad taki poinformowany jestes ze nie ma oficjalnego rls'u na scenie.Skoro piraty cie nie interesuja. Chyba ze tak o z ciekawosci zagladasz na strony warezowe Sorry mistrzu ale teraz to ty bzdury wypisujesz... Nikt tu o piractwie nie pisze.. gra sie pojawila w sklepach we Wloszech. Pozdrawiam OnanistoSprzetowy :lol:

 

Jesli ta informacja o rzekomej premierze we Wloszech jest nieprawdziwa to zwracam honor..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG demo Tomb Raider Legend na PC już jutro ;) Szykujcie się panie i panowie do zasysania :D Bosh jak ja się cieszę tego nie da się opisać :lol2: http://www.tombraiderchronicles.com/tr7/demo.html#

 

P.S. Mam nadzieję że wrzucą je na serwer o północy żeby do rana sie ściągnęło :D

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chociaż demko będzie :)

Też mam nadzieje że wrzucą po północy... :P Pewnie nie wrzucą :(

 

Edit: 600 post :D

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...