Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni po ukazaniu się oficjalnych informacji na temat przejęcia Eidosu przez Elevation Partners, na oficjalnej stronie Tomb Raidera pojawiły się pierwsze zmiany od czasu premiery TAOD. Mówi się o tym, jakoby siódma odsłona gry miała nosić podtytuł "Legend". Jednakowoż nic nie jest jeszcze pewne, a aura tajemniczości otaczająca grę zacznie się najpewniej rozwiewać w momencie, gdy Eidos uruchomi stronę TR na dobre. Pozostaje uzbroić się w cierpliowść.

 

Źródło: www.traider.pl

 

www.tombraider.com

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

niezbyt lubie tomb ridera - DRIVER 1 RZĄDZ :P

chociarz.... zapodajcie jakieś screeny...

1355725[/snapback]

Jesli nie lubisz TR to po screenach i tak nie polubisz,a poza tym screnow do TR:The Legend jeszcze nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie lubisz TR to po screenach i tak nie polubisz,a poza tym screnow do TR:The Legend jeszcze nie ma

1355952[/snapback]

hydro2 i tu jesteś w błędzie, jak nie ma jak są a oto one :)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

i jeszcze jeden scan z gazetki

 

http://www.jeux-france.com/Webmasters/Imag...11047_0_big.jpg

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

grałem we wszystkie części, niestety jedynki nie udało mi się nigdy przejść, bo miałem wtedy chyba z 11 lat i to była raczej gra dla dorosłych :lol: - takie wytłumaczenie mojego starego kiedyś ;p

 

może ktoś ma namiary na jedynkę?

 

a co do tr7 - świetna wiadomość, czekam ze zniecierpliwieniem na rozwój sytuacji i mam nadzieję, że ktoś wreszcie przejmie EIDOS i zainwestuje pieniążki w ten świetny jakże tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

może ktoś ma namiary na jedynkę?

Ja,tylko,ze posiadam wersje niemiecka.To pierwsza moja plyta jaka jest od czasów,kiedy kupilem swoj 1 pecet w 97dmym - P200MMX,16 Ram,S3Virge+Vodoo1,Dysk 2.1 GB :).Nie martw sie tym,ze to wersja niemiecka.Wystarczy,ze zainstalujesz glidosa albo dg voodoo i masz akcelerowana z angielskimi napisami,tyle tylko,ze czasem schprechaja po deautschowemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze jak moglem pominac tak goracy temat :D Od razu pisze ze jestem fanem serii TR. Przeszedlem wszystkie 6 czesci.

 

Najabrdziej mi sie spodobala 1 i 2 i 4 czesc ,bo te trzymaly jeszcze klimat. Sam sie zastanawiam gdzie tym razem ta ruda zolza bedzie sie motac :D Czy to beda znow jakies katakumby i grobowce (oby) czy nudne i nie pasujace do serii miasta itp.

 

Licze na wiecej zagadek mniej sztrzelania bo to nie HL. Ciekawie by bylo jakby dolazyli staran i by byla fizyka taka jak w HL2 [no w przyblizeniu :) ]. Dzieki tej fizyce mozna by bylo stworzyc niezle zagadki :-P i ogolnie gierka buy byla ciekawsza. Licze na ulepszone sterownie samej Lary , a nie ogladac ja jak chodzi na maxa sztywno i zero plynnosci ruchow :lol: Czekam z niecierpliwoscia na Polska wersje tej gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem we wszystkie części, niestety jedynki nie udało mi się nigdy przejść, bo miałem wtedy chyba z 11 lat i to była raczej gra dla dorosłych  :lol: - takie wytłumaczenie mojego starego kiedyś ;p

 

może ktoś ma namiary na jedynkę?

 

a co do tr7 - świetna wiadomość, czekam ze zniecierpliwieniem na rozwój sytuacji i mam nadzieję, że ktoś wreszcie przejmie EIDOS i zainwestuje pieniążki w ten świetny jakże tytuł.

1360358[/snapback]

Tutaj jest TR1 ;)

Edytowane przez sucker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez BYLEM fanem TR.

Na dwojce sie skonczylo bo juz trzecia czesc do mnie nie przemowila i w nastepnych nawet nie chcialem sie nawracac czytajac o nich recenzje.

Moze jeszcze sie skusze na ta gre ale pod warunkiem, ze serwisy beda 7 wychwalac.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest legalne ?

1360706[/snapback]

TR jest juz stara gra a serwis zajmuje sie takimi grami i nie czerpie z tego korzysci majatkowych wiec chyba jest legalne. Wiem ze czasem producenci stare gry sami udostepniaja i pozwalaja je udostepniac moze TR tez juz jest tak udostepniony. Nie wiem. Ale wiekszosc starych gier mozna rozpowszechniac bez sankcji prawnych :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

TR jest juz stara gra a serwis zajmuje sie takimi grami i nie czerpie z tego korzysci majatkowych wiec chyba jest legalne. Wiem ze czasem producenci stare gry sami udostepniaja i pozwalaja je udostepniac moze TR tez juz jest tak udostepniony. Nie wiem. Ale wiekszosc starych gier mozna rozpowszechniac bez sankcji prawnych :).

1360754[/snapback]

To jest rip.Grac w takie gry jak Tomb Raider bez filmikow to hanba,a zwlaszcza dla fana TR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

nie wiecie jak odpalić tomb raidera 1 pod windowsem xp ? . sciagnełem go z tej strony co podaliście.

1361049[/snapback]

Ja wlaczam i dziala,0 rewelacji.Tylko dzwiek sie troszq przycina ale to nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Pojawiły się w sieci redakcyjne „szczotki” z majowego wydania PSM, a na nich 3 strony z nową Larą. Twarz naszej bohaterki jest okrąglejsza, bardziej naturalna, włosy ma tradycyjnie zaplecione w warkocz. Plecaczek zyskał dwie dodatkowe boczne kieszenie, a przy pasie pojawił się „biały okrągły gadżet”, lornetka i powróciły 2 pistolety. Spod beżowej koszulki wystaje góra białej bielizny, spodenki zmieniły się w skąpe biodrówki, a buty to jakby podwyższane martensy. Nad modelem nowej Lary pracował Toby Gard. Jego zadaniem było unowocześnienie Lary; chciano znaleźć równowagę między karykaturą kobiety, którą była kiedyś a postacią realną. Nie chciano jednak zrobić postaci zbyt prawdziwej, żeby nie straciła swojej „magii”. W artykule zatytuowanym „Tomb Raider Legend”, zespół Crystal Dynamics zapowiada „powrót akcji i przygody”, a więc możemy się spodziewać rozgrywki podobnej do TR1 i TR2. Tytuł, „Legend”, który wzbudził wielkie emocje przed paroma dniami, też chyba został ostatecznie zaakceptowany.

info traider.pl

Tak bedzie wygladac w TRL:)

Dołączona grafika

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Tomb Raider jedynka nie jest za darmo :mur: , a co do siódemki to nowa lara jest spoko, najlepsza z całej serii :-P Mam nadziej, że Legend nie zostanie tak spartolony jak Lara Croft Tomb Raider: The Angel of Darkness

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angi to Angi a Lara to Lara! :wink:

 

Ja myślę, że jednak Lara powinna zostać sobą mimo, że na Angie każdemu Cieknie ślinka! Jest idealną aktorką do tego typu filmów i zajebiście sexowna ale w grze wolę Larę. Przecież to jest postać jedyna w swoim rodzaju. :-P A na A.J. popatrzę w filmach i na fotkach. :razz: hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AJ moze zagrac tylko Lare w Filmach na podstawie tej serii gier ,ale upodabnianie Lary w TRL nie ma sensu. Tak jak Hydro2 napisal ze tworca nowej Lary chcial powrocic nieco do pierwowzoru z ta jednak roznica ze Lara nie bedzie karykatura czlowieka i bedzie bardziej ludzka ,ale milo by bylo gdyby nie zabraklo jej tego uroku zwlaszcza w 1 i 2 czesci jej przygod; w przeciwienstwie za to do ostatniej czesci TAOD gdzie Lara moze i stala sie bardziej okraglejsza :-P ,ale jest jakas taka inna, bardziej mroczna (ze wzgledu na tytul i fabule) co jej troszke nie pasowalo moim zdaniem i szczerze to ten TAOD troszke zbil z tropu fanow TR. Ale to oczysiscie moje skromne zdanie gdyz troszke sie zawiodlem na ostatnim tombie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Fabuła ma sie przedtsawiac nastepujaco:

Lara wpada na trop pradawnego miasta z kręgu kultur mezoamerykańskich. Pierwsze wykopaliska na terenie rumowisk zdradzają jednak fakt zaistnienia w tym miejscu poteżnej katastrofy, wiele tysięcy lat temu. Jedna z nowych postaci wprowadzonych do serii - ekscentryczny badacz Gaius Julius - sugeruje Larze, że pradawne miasto padło ofiarą wybuchu bomby termojądrowej. Jakim cudem tysiące lat temu doszło do takiego wybuchu? To właśnie ma zbadać Lara, której Julius zawsze ufał i którą zawsze podziwiał. Pomimo olbrzymich zniszczeń, najprawdopodobniej pod powierzchnią zachował się ukryty kompleks zabudowań, co zdają się potwierdzać badania nowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi. Julius ma swoją teorię (jak sam twierdzi: "opis Soddomy i Gommory w Biblii właśnie przypomina opis atomowego grzyba"), jednak zanim przedstawi ją na nadwzyczajnym forum ekspertów palantoaustronautyki, musi dokładnie wiedzieć kto i po co wybudował tajemniczy podziemny kompleks.

(Info - wwww.traider.pl)

Mi sie podoba.Nie wiem jak Wam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

Fabuła ma sie przedtsawiac nastepujaco:

Lara wpada na trop pradawnego miasta z kręgu kultur mezoamerykańskich. Pierwsze wykopaliska na terenie rumowisk zdradzają jednak fakt zaistnienia w tym miejscu poteżnej katastrofy, wiele tysięcy lat temu. Jedna z nowych postaci wprowadzonych do serii - ekscentryczny badacz Gaius Julius - sugeruje Larze, że pradawne miasto padło ofiarą wybuchu bomby termojądrowej. Jakim cudem tysiące lat temu doszło do takiego wybuchu? To właśnie ma zbadać Lara, której Julius zawsze ufał i którą zawsze podziwiał. Pomimo olbrzymich zniszczeń, najprawdopodobniej pod powierzchnią zachował się ukryty kompleks zabudowań, co zdają się potwierdzać badania nowoczesnymi urządzeniami pomiarowymi. Julius ma swoją teorię (jak sam twierdzi: "opis Soddomy i Gommory w Biblii właśnie przypomina opis atomowego grzyba"), jednak zanim przedstawi ją na nadwzyczajnym forum ekspertów palantoaustronautyki, musi dokładnie wiedzieć kto i po co wybudował tajemniczy podziemny kompleks.

(Info - wwww.traider.pl)

Mi sie podoba.Nie wiem jak Wam

1362015[/snapback]

cóż za intryga WoW :zonk: buahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...