Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie mogli sobie darować myszkę ale i tak mi to ne przeszkada, bo mam DualShocka podpiętego do PC. :) Sterowanie jak i ruchy lary są takie jak należy. :D Dla mnie również jest to najlepsza gra w tym roku. Może coś mnie zaskoczy później ale narazie to wiecie... ;).

 

Wracając jeszcze do trybu NEXT to zawalili z tym PS2.0.! Mogli wziąć przykład z obliviona lub z AOD. Wolałbym ręcznie ustawić co chcę, a czego nie. A tak mamy do wyboru albo golas albo wszystko bez możliwości dostosowania. Pod tym względem dali pupy. ;) Reszta jest extra. :)

 

Pozdro dla wszystkich fanów. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm słuchajcie, zassałem demko i mam portugalskie napisy :D

 

Zaznaczyłem wszytko na 'Si' :D i nie wiem czy w takim razie mam włączone next gen. Powiem tylko tyle, że gierka na radziu9800pro łądnie chodzi nawet w 1024x768. Jedyne co moge napisać abyście mogli powiedzieć na jakich usatwieniach grałem to to, że lara po wyjsciu z wody jest 'mokra' :P ocieka wodą, skóra zaczyna odbijać najmniejsze reflexy świetlne, natomiast obiekty w oddali są przysłonięte leciutkim bloorem

 

Zarzućcie screeny z next gen 1 lokacji demka :] bardzo mnie to ciekawi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm słuchajcie, zassałem demko i mam portugalskie napisy :D

 

Zaznaczyłem wszytko na 'Si' :D i nie wiem czy w takim razie mam włączone next gen. Powiem tylko tyle, że gierka na radziu9800pro łądnie chodzi nawet w 1024x768. Jedyne co moge napisać abyście mogli powiedzieć na jakich usatwieniach grałem to to, że lara po wyjsciu z wody jest 'mokra' :P ocieka wodą, skóra zaczyna odbijać najmniejsze reflexy świetlne, natomiast obiekty w oddali są przysłonięte leciutkim bloorem

 

Zarzućcie screeny z next gen 1 lokacji demka :] bardzo mnie to ciekawi ...

Nie mogles grac w trybie next gen poniewaz:

1. Demo nie obsluguje tego trybu.

2. 9800PRO nie obsuguje PS3.0, ktrore jest wymagane do wlaczenia tego trybu w pelnej wersji.

 

Sciagam demko i jak na razie idzie dobrze 40kB/s - tylko zeby sie nie wywalilo za polowa bo juz mam 34% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem ;) w niektórych miejscach jak gram występują błędziory :( nie ważne czy grafa jest podkręcona czy nie, po prostu coś się kaszani :( (w innych grach jest ok)

powiedzcie czy u was ten problem też występuje <_<

 

screeny:

2054701[/snapback]

Cavarr,za to Twoje posty sa bardzo inteligentne :? Jak widzisz,jednak ktos sie znalazl,kto ocenia gre tak jak ja,a zapewne tych ktosiow znajdziesz sporo

 

dzięki :lol:

możesz napisać jaka gra u ciebie nie dostała 10 :lol:

 

Jak na ta grafe z wylaczonym nextgenem to jest mozliwe. Proc tez masz w miare dobry ;) Szkoda ze nie pomysleli o posiadaczach PS 2.0 :mur: Dla mnie to czysta glupota z ich strony..

 

btw. hydro jak tam sie steruje Lara ? Lepiej niz w AOD ? Napisz cos o tym.Cos czuje ze bez pada ani rusz..

 

olać pada :D na klawiaturze i myszce gra się idealne(wg mnie) do sterowania Larą też nie mam żadnych zastrzeżeń

 

Hm słuchajcie, zassałem demko i mam portugalskie napisy :D

 

Zaznaczyłem wszytko na 'Si' :D i nie wiem czy w takim razie mam włączone next gen. Powiem tylko tyle, że gierka na radziu9800pro łądnie chodzi nawet w 1024x768. Jedyne co moge napisać abyście mogli powiedzieć na jakich usatwieniach grałem to to, że lara po wyjsciu z wody jest 'mokra' :P ocieka wodą, skóra zaczyna odbijać najmniejsze reflexy świetlne, natomiast obiekty w oddali są przysłonięte leciutkim bloorem

 

Zarzućcie screeny z next gen 1 lokacji demka :] bardzo mnie to ciekawi ...

 

język można zmienić w opcjach gry :D

 

 

hej . gram w demo. pytanie: jak zrobic zeby te 2 skrzynki znalazly sie na gorze???

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

btw. hydro jak tam sie steruje Lara ? Lepiej niz w AOD ? Napisz cos o tym.Cos czuje ze bez pada ani rusz..

Wiesz, to jest tak,ze ja w AOD gralem tak jak w poprzednie czesci tylko klawiatura i bylo mi w tej sie ciezko przyzwyczaic do sterowania w legendzie bo tu jest konieczne uzycie myszki bo nie ogarniesz,ale jesli sie przyzwyczaisz to wydaje sie nawet lepsze niz w poprzenich czesciach,ale tez zalezy.Ja osobiscie wolalem sterowanie w poprzedniej czesci,ale mowie - jak kto woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska,

moj config:

P4 3.2

2 GB RAMu

GF 6800

SB Audigy LE

mam pelna wersje gry, na trybie next-gen nie da sie grac, grafika wyglada

o niebo lepiej ale jest slideshow.

Przy wylaczonym next-genie, detale na maxa, rozdzialka 1440x900 - wszystko plywa, az milo popatrzec.

Najwazniejsze pytanie:

czy ma ktos problem z dzwiekiem???

Ogolnie jest dzwiek, ale mam jakies trzaski w tle, ktore mnie denerwuja,

w trybie next-gen jest jeszcze gorzej,

mozna temu zaradzic, zmienialem juz akceleracje sprzetowa na dziekowce i nic.

Jakies rady?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zagralem najpierw na klawiaturze potem podlaczylem pada i juz go nie odlaczylem :P , latwiej mi sie gra i wszystko jest pod reka , zeby grac na klawiaturze na default trzeba miec 3 rece :) a na padzie dochodzi jeszcze stopniowanie tempa chodu postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno

co pewien czas gra przez jakieś 2s zwalnia(zapewnia wczytuje jakieś dane)( występuje to np. gdzie Lara musi się na początku schylić, a następnie skoczyć aby ją nie pochlastały "noże") i nie jest to checkpoint :( też to macie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zagralem najpierw na klawiaturze potem podlaczylem pada i juz go nie odlaczylem :P , latwiej mi sie gra i wszystko jest pod reka , zeby grac na klawiaturze na default trzeba miec 3 rece :)

 

Tu masz racje. Ja osobiscie z gory wole grac na padzie w takie gierki. PoP 2 i 3 przeszedlem na padzie i nie wyobrazam sobie teraz grac klawiatura..

 

a na padzie dochodzi jeszcze stopniowanie tempa chodu postaci

Ja niestety mam pada bez analogow wiec nici ze stopniowania tempa chodu a szkoda :-|

 

 

Co prawda mam pad Dual Shock z PSX ,ktory zalega w szafie ,ale narazie bez przejsciowki to moge sobie nim porzucac co najwyzej. Za kilka kilkanascie minut bede mial demko ale cos czuje ze ciezko bedzie grac na klawie :mur: Chyba zrezygnuje z tej gierki do czasu az nie kupie jakiejs przejsciowki do USB by podlaczyc tego Dual Shocka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cudowna ! Ma wszytsko co powinien mieć Tomb Raider. Genialny klimat, świetną grywalność (najlepsze sterowanie w grach tego typu na myszce i klawiaturze. Lara wykonuje przepiękne i płynne akrobacje), przepiękną grafikę i świetną muzykę (w menu leci piosenka enya`i)

Kupować i jeszcze raz kupować ale orginały !!! :)

 

PS) Jak podnieść broń od przeciwników bo próbowałem wszytskiego i nic :(

Edytowane przez R@F@L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twarzyczka nowej Lary przypomina mi twarz Luny (GF 6800 series) . Demko mnie powalilo, idealny Tomb Raider, ma w sobie to coś co mnie ruszylo w jedynce :-P I pomysleć tyljko , ze demko nie ma "next gen'a" a i tak prezentuje sie fajowo. moze ktoś zapodać fote wlosów Lary z next gen i bez. bo cosik mi sie zdaje, ba jestem przekonany ze skok jakościowy bedzie duzy, wlosy bez next gena ocecnie to najslabszy graficznie punkt ciala Lary.

11. 04. ma byc premiera a wiec akurat na moje urodzinki :D z wersja PL kiedy - ? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zaciagnalem i zainstalowalem demko TRL i niezaleznie od ustawionej rozdzialki po przejsciu filmika z logiem NV i TRL wywala mnie do pulpitu windy. Napisy w konfigu portugalskie.

 

Moj system to win 2003 SP1 English - wszedzie akceleracja audio i video na full. Stery do karty najnowsze oficjalne - 84.21, do dzwięku ALC850 realtek 3.84, do płyty K8T890 hyperiony 507A. W readme napisali ze moze byc taki problem ale opisane tam metody nie pomogly. Ma ktos jakis pomysł czym to moze byc powidowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu po naszemu? to nie jest chyba najlepsza gra do spolszcenia klimat sie zaraz gdzies ulotni ;P no ciekawe jak ta gra :]

 

miałem na myśli tylko text , reszty by pewnie i tak nie zrobili :wink:

 

 

czy ten path zapowiedziany na 7 kwietnia da w demi opcje next gen ? obecnie jest niepodswietlone, czyli bedzi e aktywne?

Edytowane przez Szosiuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moz ktos jeszcze zaopinuje o trybie dx9c ?

Jakoś nazwa "nextgen" mi nie pasuje, co to ma być - specjalny brak optymalizacji aby skakało, napis nextgen jako wyznacznik, że "tak gra wygląda na konsoli"? To ma nas kusić do kupna threesixty?

Nie podoba mi się takie podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szosiuu -> specjalnie dla ciebie porównanie włosów

w trybie next gen:

http://img447.imageshack.us/my.php?image=nextgen34hl.jpg

bez next genu:

http://img447.imageshack.us/my.php?image=nextgen48vu.jpg

buziaczek Lary z bliska bez nex genu ;)

http://img426.imageshack.us/my.php?image=screen126fi.jpg

 

Teraz wyraźnie widać różnicę ;) Na screenach nie tak dokładnie jak w grze na żywo :P Bez tego cuda na kiju włosy wyglądają jakby były karbowane ;)

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moz ktos jeszcze zaopinuje o trybie dx9c ?

Jakoś nazwa "nextgen" mi nie pasuje, co to ma być - specjalny brak optymalizacji aby skakało, napis nextgen jako wyznacznik, że "tak gra wygląda na konsoli"? To ma nas kusić do kupna threesixty?

Nie podoba mi się takie podejście.

direkt 9.0c to sam miód.

sam dx9 widze ze daje niesamowite efekty, shadery i efekty wody i takie tam. ale jesli chodzi o next gen to wg mnie faktycznie pasuje do coś w rodzaju turbo konsolowego. niemam pojecia co to jest bo sam nie mam tego wfektu, lecz domyslam sie ze moze chodzić tu właśnie o jakośc grafiki konsolowej . jesli ktoś coś wie dokladnie na czym polega tryb next gen podlaczam sie do pytania kolegi :wink:

 

Szosiuu -> specjalnie dla ciebie porównanie włosów

w trybie next gen:

http://img447.imageshack.us/my.php?image=nextgen34hl.jpg

bez next genu:

http://img447.imageshack.us/my.php?image=nextgen48vu.jpg

Różnicę widać ;) Na screenach nie tak dokładnie jak w grze na żywo :P Bez tego cuda na kiju włosy wyglądają jakby były karbowane ;)

 

A dziekuje najmocniej :-P faktycznie lara jakaś inna , nawet roślinność sie zaczela blyszcześ. co do wlosów to różnice widać ale print screen zaciemnia obraz. Obczaileś moze podczas gry klawisz F10, który pauzuje gre i moze wtedy powinno sie robić screeny :rolleyes: ciekawe czy path do dema zalatki sprawe B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...