Skocz do zawartości
grzegrz

Tomb Raider Legend

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś jeszcze nie widział, to 1390062[/snapback]

Tak wlasnie :) A co do tych guzikow to zmienilem je na inne i jest good,chociaz sie przyzwyczailem do standardowych ustawien,ale nie jest zle :) jak masz na to sposoba to bede jeszcze bardziej wdzieczna niz jestem :) Pozdro 4 u

PS - Dla mnie gra graficznie sie podoba bardziej niz STALKER,ale to tez pewnie glownie moje zdanie.Ten kto mowil,ze mu sie nie podobaja to pewnie nie widzial tego filmiku z gry.Biore pierwszy lepszy screen z gory,np http://www.gamespot.com/pc/action/tombraid...ens.html?page=8

Ja osobiscie nie widzialem ladniejszej grafiki w grach

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro2, ja rozumiem, ze to prowokacja i o gustach sie nie powinno rozmawiac ale mozna miec i gust zly.

Graficznie to tylko Lare wymalowali, a reszta to kiepskie tla.

Woda wyglada jak w dx7.0, tekstury widac, ze konsolowe, roslinnosc to znow bitmapa.

Ale w czasach dominacji konsol niestety nie uraczymy takich efektow i rozdzielczosci tekstur na PC HL2 czy Riddick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jordi23

Eeee, marudzisz z tą anoreksją ;)

 

Tak wlasnie :) A co do tych guzikow to zmienilem je na inne i jest good,chociaz sie przyzwyczailem do standardowych ustawien,ale nie jest zle :) jak masz na to sposoba to bede jeszcze bardziej wdzieczna niz jestem :) Pozdro 4 u

1390258[/snapback]

Jakie guziki? Chodzi Ci o ustawienia dgvoodoo? Też mam trochę inne niż w instrukcji, po prostu nie chciałem za bardzo ludziom mieszać w głowach, bo by się pogubili ;) Ale w sumie zmiana ustawień dgvoodoo za wiele już nie daje, najważniejsza jest rozdzielczość, a tą można ustawić wysoką. Niektórych wad w grafice (np. czarne linie między niektórymi teksturami) nie da się przeskoczyć, bo to wymagałoby zmian w engine gry, a to niestety jest niemożliwe. Ale i tak jest nieźle. Wersja pixelowa mnie odrzuca, cóż - przyzwyczajenie, bo miałem Voodoo2 i grałem z akceleracją.

 

Screeny z TR7 bardzo mi się podobają, a grafika nie musi być dla mnie na poziomie HL2 czy lepszym, bo w tej grze najważniejsza jest grywalność - eksploracja, tajemniczość, zagadki, sekrety i Lara, która sądząc po screenach i animacji będzie bardzo atrakcyjna.

Edytowane przez Zebius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze.Przynajmniej nie trzeba tyle inwestowac w sprzet az gra ma fajna grafe a co otoczenia to obczaj sobie np ten tron z tego screena co podalem.Po mojemu niczego sobie,lepszego osobiscie nie widzialem a postac bardziej mi sie podoba niz HL2.Nie mowie to jako fan serii tylko oceniam to na podstawie tego co widze.Woda natomiast jest pokryta bardziej blurem a to tez efekt wyzszy od DX7

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie namiar na TR1 pod XP i pod akcelerację. Bawiłem się tym ale dałem sobie siana po komunikatach CD needed! ;)

1392385[/snapback]

Też bym się tym pobawił ;). Dobrze że jeszcze mam PSXa z TRkiem 1. Wprawdzie chodzi o połowę wolniej od oryginału ale co za klimat :). Wtedy ludkowie jeszcze nie wiedzieli ile można wycisnąć z PSXa :P. Narka.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze aby pani archeolog miala duze.... pistolety ;) :razz:

 

Dla mnie najwazniejsza jest grywalnosc i klimat, z calej serii

najbardziej podobaly mi sie czesci 1 i 4, szczegolnie w 4 jest

niesamowity klimat Egiptu ktory uwielbiam, pozatym gra jest

bardzo dluga i tajemnicza, a te przerywniki filmowe to dzielo

sztuki !

 

Moim zdaniem autorzy sprawili nam wspanialy prezent w postaci

edytora poziomow do TR4, mam prawie 4CD pelne poziomow, jak

tylko skoncze te czesci ktorych nie przeszedlem (3,3gold,AOD)

to zabieram sie jeszcze raz za TR4 i potem za poziomy.

Dlamnie ta gra jest niesmiertelna podobnie jak Doom(jDoom).

 

 

 

Teraz dopiero zobaczylem screeny, grafika jest doskonala :)

Ciekawe tylko czy Radek 9550 to uciagnie...

 

Znacie jakies info dotyczace wymagan ?

Edytowane przez zgf1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba tylko plotki ale zeby pograc komfortowo,potrzebujemy procka pokroju A2500+ lub PIV 2500Mhz,512 ram i Radeon 9500pro/GF4Ti4600 a to chyba niewiele.Chcialbym,zeby to niebyla plotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten drugi obrazek na chwile zatrzymał mnie przy przewijaniu strony, jesli to jest na silniku gry to ja cie pier****.

Ja już mam dosyć miast!!! 

 

Ja chcę katakumby, dzikie lasy itp... 

Dla mnie lara moze biegac nawet wokoł piaskownicy, byle by było ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten drugi obrazek na chwile zatrzymał mnie przy przewijaniu strony, jesli to jest na silniku gry to ja cie pier****.

Wierzysz w to? :mellow: Nie wiem czy pocignąłby to UE3.

 

Dla mnie lara moze biegac nawet wokoł piaskownicy, byle by było ciekawie.

1399561[/snapback]

A co jest ciekawego w bieganiu dookoła piaskownicy??? :lol: Nie przesadzajmy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jordi23

Eeee, marudzisz z tą anoreksją ;)

 

 

Jakie guziki? Chodzi Ci o ustawienia dgvoodoo? Też mam trochę inne niż w instrukcji, po prostu nie chciałem za bardzo ludziom mieszać w głowach, bo by się pogubili ;) Ale w sumie zmiana ustawień dgvoodoo za wiele już nie daje, najważniejsza jest rozdzielczość, a tą można ustawić wysoką. Niektórych wad w grafice (np. czarne linie między niektórymi teksturami) nie da się przeskoczyć, bo to wymagałoby zmian w engine gry, a to niestety jest niemożliwe. Ale i tak jest nieźle. Wersja pixelowa mnie odrzuca, cóż - przyzwyczajenie, bo miałem Voodoo2 i grałem z akceleracją.   

 

Screeny z TR7 bardzo mi się podobają, a grafika nie musi być dla mnie na poziomie HL2 czy lepszym, bo w tej grze najważniejsza jest grywalność - eksploracja, tajemniczość, zagadki, sekrety i Lara, która sądząc po screenach i animacji będzie bardzo atrakcyjna.

1390298[/snapback]

Chodzi mi o guziki,ktorymi grasz.Zawsze skakalo sie altem,akcja byla controlem, wyciaganie broni spacja a chodzenie powoli shiftem.Ja niestety musze strzelac i uzywac akcji kropka,chodzic przecinkiem a skakac znakiem zapytania bo jak uzywam skoku altem to lara dodatkowo mi uzywa akcji (strzela i przesuwa dzwignie).Dodatkowo musze grac z wylaczonym numlockiem i bo z wlaczonym caly czas chodze powoli a jak chce isc powoli za pomoca shifta - to ten zwyczajnie nie chce dzialac (czasem na sekunde zadziala).To chyba nie ma nic wspolnego z dgvoodoo.Jesli chodzi o jakosc wyswietlanej grafiki to mam idealna,ale nie wiem,gdzie sie wylacza fpsy.Poza tym gra bez zarzutow dziala na xpeku.Polecam.

PS - mam jeszcze jedno pytanie dla ludzi,ktorzy sa dobrzy w TR a zwlaszcza w TR1.Czy Wy tez macie taki motyw,ze jesli znajdziecie w grze wszystkie sekrety i dojdziecie do ostatniego levelu to po wzieciu drugiego sekretu nie zalicza trzeciego (nie slychac dzwieku - tyryry:)) a w momencie pominiecia drugiego sekretu normalnie zalicza.chcialbym zaznaczyc,ze wiem dokladnie gdzie jest ten sekret podobnie jak w innych czesciach i dokladnie obszedlem teren wokol trzeciego sekretu co do minimetra.Nastepnie specjalnie odloadowalem stan z konca 14 levelu i zaczalem 15 od poczatq od pokonaniu potwora z tymze minalem drugi sekret i normalnie trzeci zaliczylo wiec dlatego pytam a przydalo by sie miec 46 z 46sciu bo 45/46 fatalnie wyglada :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hydro

U mnie klawisze działają w porządku, choć ktoś już mi zgłaszał podobny problem i nie udało mi się go rozwiązać. Nie masz przypadkiem podłączonego dżojstika/dżojpada? Jeśli tak, to go odłącz i zobacz czy będzie różnica. A może masz klawiaturę bezprzewodową i to przez nią się kaszani?

 

Co do tego sekretu to po prostu bug w grze, czasem zalicza ten sekret, czasem nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRAIDER.PL

Eidos ogłosił oficjalną listę tytułów, które zaprezentuje na tegorocznych targach E3, odbywających się w Los Angeles w dniach 18-20 maja. Najważniejsze miejsce wśród oczekiwanych gier, które zostaną zaprezentowane niestety tylko na zamkniętym spotkaniu, zajmują trzy - jak dotąd najbardziej dochodowe dla Eidosu - serie: Tomb Raider, Hitman oraz Commandos. W oficjalnym oświadczeniu dotyczacym Lary napisano: "Pierwsza dama wirtualnej rozrywki powraca, wspierana przez nowego developera, engine, z nowym wyglądem i sposobem prowadzenia gry. Gra Lara Croft Tomb Raider: Legend czerpie z głębokich korzeni serii, a bohaterka może stanąć w szranki nawet z najbardziej uznanymi podróżnikami. Wygląd Lary stanowi rozszerzenie i dopełnienie jej umiejętności, motywacji i osobowości. Arsenał nowoczesnego uzbrojenia jak magnetyczna wyrzutnia lin, lornetka, granaty ręczne, przenośne oświetlenie czy sprzęt komunikacyjny, pozwala jej przemieszczać się przez oszałamiające scenerie z gracją i precyzją, pozostając wciąż wierną głównej idei gry, polegającej na eksploaracji i rozwiązywaniu zagadek. Gra będzie kompatybilna z PS2, PC oraz XBox." Powtarzane od dłuższego czasu obietnice będziemy mogli w pewien sposób zweryfikować już dziś, kiedy to MTV wyemituje traier gry, który znaleźć ma się również na oficjalnej stronie Tomb Raidera.

Jesli tak bedzie a ja to wiem,ze tak bedzie,wtedy zobaczycie wszyscy,ze sie nieo oderwiecie od tej gry nawet bardziej niz w Chaos Theroy,ktora w tej chwili bije (podobno bo nie widzialem poza trailerem Kucyka,ktory mnie urzekl) wszystkie gry na glowe

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,moze przesadzam,ale dla mnie ta gra zrobila wieksze wrazenie po tym trailerze niz D3,HL2,Stalker i Fear po trailerach razem wziete.Ja lubie takie gry i tyle,moze dla Was to smieszne,ale mi sie to na tyle podoba.ze ja wyrazam tylko swoja opinie,ze dla mnie inne moga sie schowac co nieznaczy,ze w nie nie zagram,ale napewno nie z takim entuzjazem.Inni tak samo jak ja czkaja na San Andreas ,jeszcze inni na Life 4 Speed 2 itd.Mi sie podoba Tr i tak pozostanie az do ostatniej gry z cyklu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,moze przesadzam,ale dla mnie ta gra zrobila wieksze wrazenie po tym trailerze niz D3,HL2,Stalker i Fear po trailerach razem wziete.Ja lubie takie gry i tyle,moze dla Was to smieszne,ale mi sie to na tyle podoba.ze ja wyrazam tylko swoja opinie,ze dla mnie inne moga sie schowac co nieznaczy,ze w nie nie zagram,ale napewno nie z takim entuzjazem.Inni tak samo jak ja czkaja na San Andreas ,jeszcze inni na Life 4 Speed 2 itd.Mi sie podoba Tr i tak pozostanie az do ostatniej gry z cyklu

1418209[/snapback]

Chlopak poporstu sie zabujal w Larze i juz... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam na nową Larę. Inne tytuły nie robią na mnie takiego wrażenia jak lara. Nie powiem jak inni, że inne gry nie powinny wyjść ale ten tytuł jest dla mnie obowiązkowy. :-P

 

PS. Lara jakoś tak wydoroślała czy co? No i rusza się bardziej jak kobietka. :razz:

Jutro zastanowię się bardziej bo na dzisiaj to już mam dosć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...