Skocz do zawartości
yakumo0

Jaki tel wybrać ???:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem propozycje wzięcia dodatkowej komórki i teraz się zastanawiam co zrobić, obecnie mam SE P800 i nokie 9500 a teraz tą komórke chce sprzedać a na niesymbianowych komórkach to się kompletnie nie znam :) oto jaki mam wybór:

Nokia 6610i za 99 zł netto

SE t610 za 1zł netto

Sagem my-x5-2 za 1zł netto

Motorola V500 za 149zł netto

Samsung sgh-X600 za 49zł netto

Co wybrać ? żeby dobrze sprzedać a wcześniej jeszcze się pobawić (chce sprzedać tą komóre i Siemensa Mc60 i kupić Nokie 6600 !)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja odpowiem - NIE OPŁACA SIĘ - Ja dzisiaj odebrałem motorole i jest to naprawde zajefajny telefon bez symbiana !!!!!! ja bym na niego wymienił twoją nokie lub na motke a835 za 600zł - dwie kamery (ekstra zdjęcia) 64 mb pamięci - siostra ma ten fonik i jest świetny te Mp3 na głośniczku stereo to po prostu poezja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo właśnie mi chodzi po głowie v500 te neci a ostatnio ta motka a835. Jest mniejsza od 7650?!?!? W opisie na allegro pisze 13,7 cm na 5 coś i gruba na 2,5. Nie jestem żaden skate więc nie wiem czy zmieszcze w kieszeni :P Ale w porównaniu z motką v500 ten gigant ma dużo ciekawsze funkcje... A tą jego pamiec idzie rozbudowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W motce a835 się nie da są dwie wersje z 64mb pamięci i 256mb pamięci - na allegro są jednak tylko te z 64mb ja w lipcu w angli widziałem wersje z 256 za 60 funtów a neci w313 były po 21 funtów, z necami to nie wiem - w e313 na bank się da ale to już kolos :) jednak jak się bawie v500 (mam z najnowszym softem) i niby że nie ma aż takich bajerów TO STWIERDZAM ŻE TELEFONY 3Generacji SĄ NIEDOPRACOWANE :) serio zwiechy, bugi oprogramowania itd itp - ja mam kilka telków więc jak motka a835 warjuje to biore p800 czy nową 9500 a od niedawna V500 - z nowym softem śmiga aż miło - w tym miejscu musisz pomyśleć czy możesz sobie pozwolić na warjacje komórki, często wystarczy jeden reset czy dwa i a835 śmigo aż miło ale czasem na 0 min trzeba wyłączyć - ja musze mieć koma sprawnego 24h 7 dnii w tygodniu i to troche przeszkadza - ale telefon polecam- JEST ŚWIETNY - może nowy soft który ma teraz wyjść naprawi te problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem juz zakladac nowego topiku o fonach bo ostatnio duzo sie ich porobilo, wiec sie podepne z pytankiem.

A mianowicie zamierzam ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> telefon na abonament w erze Moja 40. W gre wchodza telefony:

-SE T630 za 120,78zl

-Sagem My X5-2 za 1,22

Ktory ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> zeby lepiej na tym wyjsc sprzedajac od razu telefon?

A drugie pytanko to jaki telefon sobie kupic jak sprzedam tamten ;)?

Mysle ze moze motka v500, ale czy ma ona Irde, bo nigdzie nic o niej nie pisze wiec pewnie nie ma.A moze motka a835,hmm, na allegro jest w miare tania. Najwazniejsze cechy jakie musi miec telefon to:

-duzy b. dobrej jakosci wyswietlacz

-musi robic zdjecia dobrej jakosci (jak na telefon oczywiscie)

-min 5MB pamieci

-Irda tez by sie przydala

 

A moze poczekac az SE k700i troche stanieja?A moze jeszcze jakis inny? Please help, musze sie zdecydowac do poniedzialku.

 

-----------------update--------------

ma ktos moze jakies linki do zdjec zrobionych motorola v500? Wlasnie przeczytalem test Samsunga x600 i ten tez mi sie podoba, bardzo dobre zdjecia robi i 9MB pamieci, ale minus to mnijeszy niz w motoroli wyswietlacz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, motorola v500 co prawda nie ma irdy ale ma świetny wyświetlacz i bardzo dobry aparat - tu masz przykładowe zdjęcie www.overclock.webpark.pl/v500m.jpg no i ma blutooth który z pewnością zastąpi ci irde :) weź SE T630 z 700zł wyciągniesz i za tyle masz już v500 a k700i szybko nie stanieje i zdjęcia robi gorsze niż v500 :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt bluetooth powinien wystarczyc, tylko mam irde do kompa i sie bedzie manowac :/. K700 robi nie duzo gorsze zdjecia ale za ma mnostwo funkcji. Ciekawi mnie dlaczego ta motka a835 jest taka tania- tez ma duzo bajerow. Ale jak dla mnie to jest za duza.

 

Wyczytalem ze v500 nie ma raportow doreczen i mozliwosci zapisywania smsow w pamieci telefonu, dosc slaba bateria i tylko 24 polifoniczne dzwonki :( Nie wiem czy to wszystko co wyczytałem to prawda. Moze ktos potwierdzic? A jak jest z glosnoscia dzwonkow i sila wibry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowsze wersje V500 mają możliwość zapisywania sms w pamięci - bateria mi trzyma 7 dni (5min połączenia dziennie z 10 sms i pare minut grania w colina:) a co to polifoni to ja wszystkie dzwonki mam w formacie mp3 i to odtwarza głośnik w tel więc raczej nie 24 tonowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...