Skocz do zawartości
adamekas

jaka mysz? logitech mx310 czy mx 510???

Rekomendowane odpowiedzi

Po co pytasz skoro kazdy ma jakies osobiste upodobania. Proponuje Ci samemu sprawdzic obie w jakims sklepie, np. MM i sie wszystko rozwiaze. Obie myszki sa b. dobre, ja tam wolalem wybrac ten ksztal, co ma mx510, z tym ze mam 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do sklepu i 'przymierz' mychy do reki ;]

ksztalt odgrywa duza role w wygodnym prowadzeniu myszy ...

 

obie maja dobra optyke, swietnie nadaja sie do fpp (bo pewnie do tego szukasz sadzac po modelach)

 

2 sprawa to kasa ... porownujesz rozne cenowo modele - jak obie ci pasuja to bierz taka na jaka portfel ci pozwala ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX510 jesto wiele ciezsza od 310, jest takze wieksza przez co inaczej

się nią prowadzi.

Napewno bardziej męczy dłoń...

 

2 sprawa to kasa ... porownujesz rozne cenowo modele - jak obie ci pasuja to bierz taka na jaka portfel ci pozwala ...

Nie zgodzilbym sie...

 

MX310 kosztuje ok 160 zl, a 510 ok 185 - wiec przepasci nie ma... :o

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem mx510. Miałem to do wyboru , lub po długim szukaniu w jedynym sklepie mx310 za 189, w drugim za 175. W koncu kupilem czerwoną mx510 za 199, ze względu na to, że ma lepszą optykę w porównianiu do mx310(nowy sensor, mx310 ma o dziwo ten stary-3 razy sprawdzalem na pudełkach)

Powiem krótko- jest zajebista

Łapa wcale się nie męczy, po 4 godzinach grania non stop zero buló nadgarstka, czy sródręcza. A wczesniej łapy bolały

I chodzi płynniutko. Idealna do fps, z szybką akcją. plastyk mnie troszke denerwuje, bo sie to czerwone cos brudzi. Ale łatwo schodzi więc spoko.

Pozdro 4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sprawa to kasa ... porownujesz rozne cenowo modele - jak obie ci pasuja to bierz taka na jaka portfel ci pozwala ...

Nie zgodzilbym sie...

 

MX310 kosztuje ok 160 zl, a 510 ok 185 - wiec przepasci nie ma... :o

 

Pozdro.

w sumie to nie orientowalem sie zbytnio o cene 310 w pl bo jak wiesz kupowalem myche w usa ;]

 

tutaj za mx310 chca ok 20$ a za 40$ dostaniesz mx510 - wiec dlatego mowilem o roznicy cenowej :P

 

 

PS:

kupilem 510 i tez jestem zadowolony ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktora wybrac? pomozcie

było już kilka razy...

 

...nikt ci nie pomoże ponieważ to ty sam musisz wypróbować obie i bierzesz tą która lepiej Tobie leży w ręce !!! – jednemu pasuje IE 3.0 drugiemu 310 a innemu 510...

 

Jak masz kase to kup jeszce dobrego pada i "plasterki" warto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mx510 - sensor rewelacyjny, ale ten niebeski plastik to jeden z większych badziewi jaki miałem w ręku. Szkoda, że nie ma już mx500 lub IE 3.

Najlepiej weź do ręki obie myszki i sprawdź sam. Mx510 będzie lepiej leżał, ale jest nieprzyjemny w dotyku i się szybko brudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój mx510 spadł z biurka :( , będę chyba musiał pochować myszkę :cry: . Na razie jadę na poklejonej ale jak długo wytrzyma tego nie wie nikt :cry: .

 

Mimo, iż dobrze leży w ręku to 2-giej takiej nie kupię ze względu na plastik. Mam szybkie pytanie:

 

mx310 czy intellimouse optical:

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8489

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=1946

 

Wybór tylko między tymi dwoma. Myślałem jeszcze nad IE4 - ale idea "tilt" mi nie odpowiada

Obie mają po 5 przycisków (tego 6-tego w mx nie liczę). Chodzi mi głównie o to jak z korzystaniem z tych dodatkowych bocznych przycisków. Pod kciukiem to nie powinno bć problemów, ale ten z drugiej strony ?? Czy da radę z niego korzystać i czy nie przeszkadza przy ruszaniu / przesuwaniu myszką ??

Acha - czy mx310 też ma ciężarek (fatalny pomysł) ??

Optykę mx już znam - rewelacja, a jak z opyką intellimouse optical ??

I jak obie leżą w dłoni. Dodam, że mx510 był troszkę za duży jak dla mnie.

 

Sorki, że tyle pytań, ale niestety nie mam możliwości dotknięcia tych myszek. Mx310 widziałem, ale nie pozwolili rozpakować w sklepie, a intellimouse tylko na zamówienie.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem jeszcze nad IE4 - ale idea "tilt" mi nie odpowiada

Tilt wheel może być wkurzający gdy używasz rolki jako dodatkowego przycisku.

Jeżeli nie, to IMO jest to świetne rozwiązanie. Pochylanie rolki na boki jest dobrze rozwiązane - nie zdarzyło mi się pochylić jej przypadkowo.

Rolka porusza się miękko, bez skoków. Osobno określasz prędkość przewijania dla szybkiego i wolnego przewijania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym rzecz, że bardziej potrzebny mi jako przycisk niż tilt. Poza tym, IE4 jest zdaje się ciut większy od mx510 a już mx510 jest dla mnie odrobinę za duży. Co prawda już się do niego przyzwyczaiłem, ale nadal wolę poruszać mysz palcami niż całą ręką.

Więc tu chodzi o całokształt - przycisk w rolce + wielkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...