Skocz do zawartości
slavok

Co robić aby... zgrubnąć :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki nie typowy problem... mianowicie jestem szczupły, lub też jak kto woli nie zbyt potężnie zbudowany :wink: no i chodzi o to czym by się tu zacząć faszerować by nabrać trochu ciała... już sam nie wiem jakieś białko w proszku odżywki czy coś a jak tak to skąd to wziąć... sterydy odpadają lol :P ??

Może to głupie pytanie jak na to forum ale już się spotkałem z głupszymi :) 8)

Poroszę o porady :) i twórcze myśli :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pij piwo.

Zawsze po piwie mam apetyt.

Mieszkajac w akademiku przytylem w pierwszym roku jakies 15 kilo !!!

Bylem chudy, strasznie chudy. Bylem tak chudy, ze mi dali xywe chudy :D

Przy wzroscie 192cm wazylem 66 kilo :)

Teraz tesz tusza nie grzesze bo ledwo ponad 83kg.

Wiem tylko, ze wpieprzalem hamburgery i zapijalem browarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe w taki sposob to z siebie alkoholika zrobie :) ale dzięki za porady... śniadanie ser.... obiad frytki z Maca i kurczaki z KFC kolacja hamburgerki czekoladka + browarek przy tym 0 ruchu :) efekt murowany zawał gwarantowany hehe :P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slavOK... wpierdzielej pyry to bydziesz gruby ;]

 

a tak poza tym... to Paranoik, nie wiem czy wiesz, ale AMBROZJA jest tylko dla nielicznych :} i od niej samej sie nigdy nie tyje (przynajmniej tak uwazam lol ).

 

A na powaznie, to jedz duzo nabialu. Efekt murowany... A jak chcesz takiego niezdrowego tluszczyku to KFC, McD., Pizza Hut, ew. pizzeria u Pani Bronki na twoim osiedlu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie chyba chłopaka uwalić. Nie napiszę moze nic oryginalnego, podejżewam ze chciałbyś nabyć trochę mieśni (a nie tłuszczu). Dużo makaronu, ryżu, mleka, ogólnie białka (sery itd), i PIERSI KURCZAKA. Odzywkę mozesz sobie zapodać (białkowo-weglowodanową) nic Ci się nie stanie (o ile nie będziesz jej jadł non stop, ale raz na jkis czas mozesz sobie kupić)

 

Od jarania trawy chce się bardzo jeść, polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie chyba chłopaka uwalić. Nie napiszę moze nic oryginalnego, podejżewam ze chciałbyś nabyć trochę mieśni (a nie tłuszczu). Od jarania trawy chce się bardzo jeść, polecam :D

mimo ze zmienil 1 post juz 3 razy wciaz nie napisał konkretnie oco mu chodzi wiec jak narazie doradzamy jak przytyc :twisted: BTW wczesniej zapomnialem j.w. DUZO PIWA :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jedz.

2. Ale nie pakuj w siebie byle czego tylko zdorwe żarcie a nie fast foody.

3. Dużo białka, witamin, węgli, błonnika,

4. Zapisz się na siłkę - przez to nabierzesz kształtów.

5. Ułóż sobie jakąś dietę i plan treningowy (www.kfd.pl powinno Ci pomóc).

------------------

Z odżywkami daj sobie narazie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo wrzody żołądka, lub inne [ciach!]o..

Nie słuchaj cudów na temat zywienia w stylu czekoladki mc donaldsy itd.

Odrzywiaj się więcej ale porządnie, żadnych sudów monodietetycznych... wszystko tylko więcej. Przede wszystkim cwiczenia, bez tego utyjesz i zamiast zyskac krzepę to będziesz po prostu tłusty.... (tutaj zapraszm na jeden z odcinków John`ego Brawo :) ...

 

- I am strong...

- No .. U are fat ...

:)

 

 

Z dopalaczy polecam l karnitynę. troszke zwiększa przyrost masy mięsniowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dopalaczy polecam l karnitynę. troszke zwiększa przyrost masy mięsniowej...

"Popularność swą, L-karnityna zawdzięcza przede wszystkim temu, że jest bardzo pomocna w walce ze zbędnymi kilogramami - odgrywa istotną rolę w metabolizmie kwasów tłuszczowych. Jak to wygląda? Karnityna wiąże kwasy tłuszczowe i wprzęga je w procesy energetyczne. Tłuszcz spalany jest mitochondriach, które otula szczelna błona biologiczna - błona mitochondrialna, która jest nieprzepuszczalna dla cząsteczek o dużej masie takich jak kwasy tłuszczowe. Te aby wniknąć do wewnątrz i uwolnić energię potrzebują "przewodnika" przeprowadzającego ich przez błonę.

 

I właśnie L-karnityna pełni rolę takiego "przewodnika".

 

Stosowanie jej wraz z dietą i aktywnością ruchową wydatnie przyspiesza proces odchudzania, przy czym jej obecność zapobiega efektowi jo-jo i chroni przed kłopotami związanymi z nagłym ubytkiem wagi. Udowodniono naukowo, że L-karnityna zwiększa przemiany energetyczne tłuszczów nawet o 70%."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol

 

na mase to jest dieta weglowodanowo-bialkowa a nie sama bialkowa(sama sluzy do osiagniecia rzezby)

 

zacznij chodzic na silke przez co zaczniesz lepiej sie odzywiac(apetyta sam przyjdzie) i zaczniesz nabierac masy:)

 

do tego jakis gainer i raz na pol roku cykl kreatyny:)

glutamine tez polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz zgrubnąć czy nabrać mięsni? ze zgrubnięciem ci nie pomoge...

jeśli anbrać mięśni, to jedz dużo białka(białe sery, jaja, mięso gotowane, pieczone)i przede wszystkim ĆWICZ. A co? Mogą być an pcozątek pompki(potem mozę być potrzebne obciażenie dodatkowe), brzuszki, napiętki, podnoszenie hantelków. Ja tak robiłem....

Efekt?

Przy wzroście 178cm, ważyłem 62 kg - ważę 71

Biceps z 29 na 35-36

Ćwiczę regulranie od pół roku./ Teraz nikt mi nie powie, że jestem chudy..jestem szczupły i dość umięśniony...w sam raz :) i tobie też polecam mój sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] i PIERSI KURCZAKA. [...]

 

Od jarania trawy chce się bardzo jeść, polecam :D

A kurna cyc indyka !?

Tonami wpindalać, potem roverek i kayak i przegryzać L-karnityną i znowu rowerek i kayak i ......................... piwo tylko czasami, w drodze wyjątku :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...