Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

lekkie OT ;) Gram i gram, wlasnie szukam leku na spaczenie, lvl co prawda dopiero 15 i stwierdzam, ze BG i BG2 tej grze do piet nie dorasta :lol:

Chyba dopiero Morrowind 2 zajmie jej miejsce na piedestale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) Akurat chorowalem. A zreszta bg2 przeszedlem jedna postacia i tronie bhalla byla juz niezle dopakowana. Paladyn 50level i karsomir +6 to wymiata. do tego jeszcze kilka innych bajeranckich przedmiotow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta orczyca??? Jak sie mozna zaciac w tej grze. Tu mozna tyle robic.

wiem, ale chodzi mi o zaciecie sie w glownym quescie, do ktorego ona jest niezbedna... i szczerze mowiac troche wkur#&$! jestem, bo nie bede gral nowa postacia od poczatku - obecna jest juz zbyt dobrze rozwinieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na peno jak wszystko wywalisz to nie mozesz sie ruszac? sproboj wywyalic doslownie wszystko i w samych gaciach (:P) polec do pierwszej lepszej swiatyni, to cie uzdrowia (jesli masz patcha 1.2.0722). moze sie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zwiazane z wymienionym w tytule dodatkiem.

Czy ktos probowal instalowac dodatek w wersji angielskiej na podstawowego Morrowinda w wersji polskiej. Pytam bo mam wlasnie polska wersje a CD Projekt, jak sie wydaje nie ma w planach wydania spolszczonego dodatku. Na pytania na ich forum nikt nie raczy odpowiadac a w planie wydawniczym (do kwietnia) tez nic nie ma.

A wracajac do podstawowej kwestii - pytam bo nie wiem czy ma sens kupowanie dodatku jesli to nie ma szans dzialac.

Ewentualnie czy da sie zrobic tak: napakowac postac w podstawowej polskiej wersji i przeniesc ja do wersji angielskiej z dodatkiem i grac sobie dalej w Tribunal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jak wywale wszystko i zostane w gaciach (mam 0 ladunku) to nie moge sie ruszyc :( a patcha zadnego nie mam :| dopiero co zaczynalem grac wiec stwozylem se nowa postac i jakos idzie :D

teraz nauczylem sie zapisywac czesciej i w kilku plikach :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jak wywale wszystko i zostane w gaciach (mam 0 ladunku) to nie moge sie ruszyc :( a patcha zadnego nie mam :| dopiero co zaczynalem grac wiec stwozylem se nowa postac i jakos idzie :D

teraz nauczylem sie zapisywac czesciej i w kilku plikach :evil:nawet jak wywale wszystko i zostane w gaciach (mam 0 ladunku) to nie moge sie ruszyc :( a patcha zadnego nie mam :| dopiero co zaczynalem grac wiec stwozylem se nowa postac i jakos idzie :D

teraz nauczylem sie zapisywac czesciej i w kilku plikach :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jak wywale wszystko i zostane w gaciach (mam 0 ladunku) to nie moge sie ruszyc :( a patcha zadnego nie mam :| dopiero co zaczynalem grac wiec stwozylem se nowa postac i jakos idzie :D

teraz nauczylem sie zapisywac czesciej i w kilku plikach :evil:

chociaz dobrze, ze miales poczatkujaca postac, bo jak ja bym mial tak ze swoja, to bym sie pochlastal (no i wlasnie dlatego pierwszymi zakleciami, ktorych sie nauczylem byly zaklecia przywracajace cechy :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...