Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze jeste w balmoże i dostałem żadanie w tej gildji wojowników więc ide i wchodzie do tej jaskini (niepamiętam jaksię nazywa) xcałom przeszukałem 10 i nieumiem zmaleść tej jakiejść kołatki gdie onajest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze jeste w balmoże i dostałem żadanie w tej gildji wojowników więc ide i wchodzie do tej jaskini (niepamiętam jaksię nazywa) xcałom przeszukałem 10 i nieumiem zmaleść tej jakiejść kołatki gdie onajest

powiedz konkretniej z czym masz problem to moze ci pomoge. qrde jakas koladka pierwsze slysze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezali killniecie kogos kto ma wplyw na gre wywali se wam komunikat ze ukonczenie gry jest niemozliwe. Jedynymi minusami bedzie to ze albo bedziecie scigani, albo wywala was z jakiejs gildii o czym i tak zostaniecie poinformowani.

no wlasnie, a jak nic takiego sie nie pojawi, ani nie bedzie za was nagrody to mozecie se kilnac kogo chcecie :twisted:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jak w temacie - jest to jedno z zadań main quest-a, Mehry Milo jest uwięziona w Dekanacie Prawdy - zawieszonym w powietrzu wydrążonym ziemniaku... mam klucz, wchodze i jakoś nie moge niepostrzeżenie dostać się do Mehry... Od Caiusa dostałem portki i koszule z opcjami skradania itp. lecz pomimo użycia tych czarów strażnicy nadal mnie widzą i ścigają. Zabicie ich nie pomaga w wykonaniu zadania, bo później Mehry twierdzi że nie lubi barbarzyńców :(

 

Pomocy ludziska - jak przemknąć obok wartowników ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOBRA KONKRETNIEJ:

HASPTAT ANTABOLIS KAŻE MI ŻEBYM SIĘ UDAŁ DO DMEROWSKICH RUIN O NAZWIE ARKNGTHAND (MNIEJ WĘCEJ) MAM TAM ODSZUKAĆ KOSTKE NO WŁAŚNIE I JĄ SZUKAŁEM I SZUKAŁEM ALE NIE UMIE JEJ NIGDZIE ZNALEŹĆ POMÓŻ !!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie krzycz.

Zakladam ze znalazles juz ruiny. Mam nadzieje ze czego nie pokrece. Jak wejdziesz do ruin to musisz wdrapac sie na "pierwsze pietro". Taka ni to polka ni pomieszczenie. Nie pamietam po ktorej to jest stronie ale jak sie rozejzysz troche do gory to trudno to przegapic. w tym pomieszczeniu lezy sobie na jakims regale szescienna kostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w pomieszecziu na dole z zamkiem bodajze 40. W srodku siedzi calkiem grozny (jak na moj 6 czy 7 lvl jak robilem ten quest)

przeciwnik. Kostka lezy na polce.

 

UPDATE:

 

Where is the Dwemer Puzzle Box?

I'm assuming that you have found Arkngthand but cannot find the box within. When you first enter the ruins you'll be in a large cavern (Hall of Centrifuge). Take the steps that spiral down the right side. At the bottom, turn to your left. You'll see three doors. But wait! Look up a little higher and you'll see a second floor. There are some rocks that can be easily climbed to reach the second floor. Once up there, there is a door on the left hand side. You'll have to fight a guy, but once you're done, the box will be on a shelf. First person view is most helpful to spot it as it's rather small

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOBRA KONKRETNIEJ:

HASPTAT ANTABOLIS KAŻE MI ŻEBYM SIĘ UDAŁ DO DMEROWSKICH RUIN O NAZWIE ARKNGTHAND (MNIEJ WĘCEJ) MAM TAM ODSZUKAĆ KOSTKE NO WŁAŚNIE I JĄ SZUKAŁEM I SZUKAŁEM ALE NIE UMIE JEJ NIGDZIE ZNALEŹĆ POMÓŻ !!!!!!!!!!

hmmm no coz nie mozna bylo tak od razu :). wtedy udzielilbym ci odpowiedzi na ten problem juz wczoraj bo dzis nie jest to juz konieczne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kitu... ktos na ktoryms z tematow o morrowindzie mowil cos o jakims kolesiu w ebonowej zbroji na polnoc od Ginsis (czy jakos tak, nie pamietam jak ta wiocha sie nazywa :P), ze na jakims tam poziomie trudnosci jest bosko trudny... no ja gram teraz na trudnosci 50, a dopiero jak zabilem tego kolesia to dopiero pomyslalem, ze to moze byc ten, o ktorym jest mowa. no coz chyba sie na poziom trudnosci 100 przerzuce, bo wszyscy dla mnie to leszcze :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...