Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wolę udać się do jakiś Dwumerowskich grobów i tam rządze ( Jaskinia Nemezis to jest wyzwanie) moja postać na 21 poziomie ginie prawie od jednego ciosu tego czegoś ( no właśnie czy ktoś wie co to jest za rasa? W ogóle nie słyszałem o potworze który zmienia kształty, a prawie wszystkie książki przerobiłem, tylko jednej coś pisało o dzieciach bożych zmiennokształtnych)

I czy komuś udała się rozwiązać zagadkę 4 braci?

A tak przy okazji gdzie jest ten Grób gwiazd ( 1 misja w urshilaku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakkarotto to poszukaj sobie jaskinii Nemezis, tak ci pokażą, mój braciszek miał 66poziom, wojownik, a jak się na niego dwóch zmiennokształtnych rzuciło to nawet nie pierdnął :) ( paraliż + oślepienie + obniżenie wszytkich czynników -20 ) to jest przegiecie a może żart auotorów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kain15 niestety zbyt wiele ci nie pomoge. Od dluzszego czasu nie ruszam Morrowinda. A jak gralem to mialem angielska wersje i nie chcialo mi sie poprostu wczytywac. Jaka jest angielska nazwa tego stworka????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy ja mam Orca i troche rzeczy postawionych przeciwko magii i wiele czarow albo mnie nie ruszy albo beda dzialaly bardzo krutko :) Ale zdazalo sie ze jak mnie czyms potraktowali to bolalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu też się zdawało, mówie ci to jest przegięcie, oni chyba z 140 damge mają i żadne czary przejęcia kontroli na nie niie działają, a nawet nie da się ich umieścić w kamieni dusz ( Mó brat próbował i główno z tego było )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Polską wersję...  ich nazwa polska to ,, Wilcze bóstwa "

w zyciu takich potworkow nie widzialem... jedynymi przeciwnikami, ktorzy moga mi zagrozic sa asceded sleapers, wystarczy jakies 6-7 ciosow i po mnie (gram na poziomie trudnosci 100 i mam aktualnie 53 lvl i cos ponad 500 zycia), a 2 ciosy wystarcza, gdy taki mnie powali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakkarotto to poszukaj sobie jaskinii Nemezis, tak ci pokażą, mój braciszek miał 66poziom, wojownik, a jak się na niego dwóch zmiennokształtnych rzuciło to nawet nie pierdnął :) ( paraliż + oślepienie + obniżenie wszytkich czynników -20 ) to jest przegiecie a może żart auotorów?

moglbys powiedziec gdzie jest ta jaskinia? z checia sie tam wybiore, bo na prawne nie mam juz kim walczyc na rownym poziomie (no moze z Fyrem, ale zabicie go, uniemozliwia ukonczenie glownego questu). co do magii to sie zbytnio nie obawiam, bo mam:

-resist poison: 75%

-resist fire: 100%

-reflect: 20%

-spell absorbtion 25pts

oczywiscie wszystko constant effect :D.

 

BTW Kain15, moja xsywke pisze sie Kakarotto a nie "Kakkarotto"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ostatnio sie troche "naczarowywalem" i mam 56 level :D. a poza tym zrobilem sobie pierscionek z odzyskiwaniem 4 punktow zycia na sekunde (chyba nie musze mowic, ze constant effect :twisted:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje Ci sie, ze to malo, ale spell absorbtion to swietna sprawa i bardzo dobrze chroni przed wszelka magia. a moja ksywka to imie jednego z bohaterow dragon balla (choc to nie jest moja wlasciwa xywa a raczej pseudonim, ktorego uzywam tylko na tweaku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...