Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

no w sumie mogles :P. a co do full daedric armor to brakuje mi tylko butow, nie liczac napiersnika (mam lepszy - dragonbone cuirass :twisted:) i naramiennikow (nie mozna ich zdobyc inaczej niz przez zabicie Fyra, nosze i bede nosil ebony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz chce sobie zrobic jakis przedmiocik z constant effectem, zeby mi uzupelnial okolo 10-15 wytrzymalosci na sekunde. dzieki niemu nie bede meczyl sie biegajac, skaczac ani walczac (a im mniej wytrzymalosci tym trudniej jest cos dobrze zrobic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, fajnie, ale czy ktos w takim razie wie gdzie sa ci hardcore'owi przeciwnicy (mam na mysli tych, ktorych nazano w polskiej wersji wilczymi bostwami i zmiennoksztaltnymi)? chce wyprobowac swoja postac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa co fakt to fakt, troche sie nurkowalo :D. normalnie to chyba bym nie znalazl tego pomieszczenia gdzie jest szafka z dragonbone cuirass, ale mialem wlocznie dajaca 120 sekund oddychania pod woda po uderzeniu kogos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero zaczynam grac w Morrowinda, wiec nie bede zakladal osobnego tematu, mam maly problem z tymi klatwami nie da sie, jakos im zapobiegac wiem ze sa butelki ale one w niektorych przypadkach nie dzialaja, i zawsze trace mnustwo czasu na bieganie by mnie ktos wyczyscil z tych klatw, nie mowiac juz ze i tak nikt nie chce ze mna rozmawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo szkol sie w dziedzinie magii jaka jest restoration, gdyz zwiazane z nia sa zaklecia, dzieki ktorym bedziesz mogl sam sobie przywracac utracone cechy.

a tak w ogole to fajnie by bylo, jakby ktos odpowiedzial na to moje "takie male pytanko"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...