Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie gdzie go znalazles????

 

Kakarotto udalo ci sie juz osiagnac ten connstant effect??? jakim czarem sie posluzyles???

niestety z tych czarow co nimi aktualnie dysponuje, nie udalo mi sie osiagnac constant effect, mimo ze mam kamyk z dusza golden saint... ale poprobuje jeszcze z innymi czarami, jak mi sie uda to napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde, mimo ze mam klejnot z dusza golden saint'a nie moge nasycic niczego by mialo constant effect, wszedzie, mimo uzycia tego klejnotu jest pole duration, w ktorym ustawia sie czas trwania ( i nie mozna ustawic constant efect ). Moze szybki__, ktory powiedzial o rewelacji zwiazanej z dusza golden saint'a wie cos wiecej na ten temat. a i kamien z golden saint'a daje 400 ladunkow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIEEE

Ale bron znalazlem na szczycie gory w pewnym budynku, hmm nie bede spoilerowal dalej ;) 

-> Czerpak, wali 10-70(wiem ze sa mocniejsze..), daje _stałe_ efekty +20 sila, +30 atak, +20 szczescie, +20 wytrzymalosc, -1 kondycja  8O Kosztuje 400.000 ! 

Napaliliscie sie??[...]

fajnie, ze znalazles taki mlotek, ale to wcale nie znaczy, ze komus z nas uda sie taki znalesc w miejscu, w ktorym ty go znalazles. jest pewna prawidlowosc w morrowindzie naprawde dobre rzeczy mozesz znalesc tylko wysokopoziomowa postacia. zauwazylem to, gdy w pewnej jaskini posacia z okolo 5poziomowa znalazlem lipne rzeczy, mimo ze gdy bylem tam inna posatcia ( okolo 20 poziomu ) dorwalem tam calkiem fajny stuff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde, mimo ze mam klejnot z dusza golden saint'a nie moge nasycic niczego by mialo constant effect, wszedzie, mimo uzycia tego klejnotu jest pole duration, w ktorym ustawia sie czas trwania ( i nie mozna ustawic constant efect ). Moze szybki__, ktory powiedzial o rewelacji zwiazanej z dusza golden saint'a wie cos wiecej na ten temat. a i kamien z golden saint'a daje 400 ladunkow...

http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/fil...enchantment.txt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie gdzie go znalazles????

 

Kakarotto udalo ci sie juz osiagnac ten connstant effect??? jakim czarem sie posluzyles???

niestety z tych czarow co nimi aktualnie dysponuje, nie udalo mi sie osiagnac constant effect, mimo ze mam kamyk z dusza golden saint... ale poprobuje jeszcze z innymi czarami, jak mi sie uda to napisze

a ktorych czarow uzywales do zaklinania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie nie bylo ale juz odpowiadam.

mlotek znalazlem na lewo i troche w gore (patrzac na mape) od kwatery Dagoth Ur'a, mial ja jego sluga (taki chudy), a bylo to w kopalni dwemerskiej (w barierze).

Tyle pamietam, bo wtedy jak go znalazlem gralem "dla jaj" i nie robilem sejwa od 0,5h. Dlatego tez nie pamietam nic wiecej z jego opisu :( Jutro jeszcze tam zawitam oblookać czy bedzie.

 

kakarotto ja zauwazylem taki numer raz w podziemiach vivek, ze jak mialem trudnosc na zero dostawalem zawsze ten sam miecz(w danej kat.) po jednej kolesiowie. Dalem ponad zero -> 4, i juz po zabiciu miala calkiem wypasiony. Niestety po zabiciu jej na 50lvl byl ten sam lepszy miecz co na 4, ale na 0 byl zawsze gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta. trzeba to przejrzec. Potrzebuje jakiegos mega silnego przeciwnika!! podpowiedzcie cos!!! :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Facet w ebonowej zbroi w kaplicy Ashalmawia(?) nad miastem Gnisis (patrzac na mape). Przy trudnosci 50 jest bosko trudny(+-), ale nawet na 10 potrafi wqrwic jak cos przywola ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie nie bylo ale juz odpowiadam.

mlotek znalazlem na lewo i troche w gore (patrzac na mape) od kwatery Dagoth Ur'a, mial ja jego sluga (taki chudy), a bylo to w kopalni dwemerskiej (w barierze).

Tyle pamietam, bo wtedy jak go znalazlem gralem "dla jaj" i nie robilem sejwa od 0,5h. Dlatego tez nie pamietam nic wiecej z jego opisu :( Jutro jeszcze tam zawitam oblookać czy bedzie.

 

kakarotto ja zauwazylem taki numer raz w podziemiach vivek, ze jak mialem trudnosc na zero dostawalem zawsze ten sam miecz(w danej kat.) po jednej kolesiowie. Dalem ponad zero -> 4, i juz po zabiciu miala calkiem wypasiony. Niestety po zabiciu jej na 50lvl byl ten sam lepszy miecz co na 4, ale na 0 byl zawsze gorszy.

tzn. zmieniles poziom trundosci z 0 na 4? i az taka roznica? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D zobaczymy. ja wczoraj odpalilem sobie gierke a wczesniej zainstalowalem moda giants2. doszlo kilka fajnych potworkow. ale jedni to przegiecie. dwa wielkie golemy?? z wielkimi klymorami. cholera ja swoim 1-60+25-40(fire) nie zadalem im prawie zadnych obrazen.

bawiliscie sie juz tym modem. cool!! :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam dziala na 1600x1200, detale na 50% wlaczony pixel i jest ok. Nic sie nie tnie. Ale i tak gram na 1152x864, bo napisy sa za male i nie bede oczu meczyl ;)

Ale ogolnie gierka ma wieeeeeelkie wymagania :? To zle wrozy na przyszlosc (sprzet wyminiac co rok???).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dokladnie mozna znalezc buty slepej szybkosci?

Ja mam dopiero 15 lev :? i przydala by mi sie jakas fajna zbroja (ciezka), bo mam stalowa, gdzie cos takiego zdobyc/kupic/ukrasc ;) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dokladnie mozna znalezc buty slepej szybkosci?

Ja mam dopiero 15 lev  :? i przydala by mi sie jakas fajna zbroja (ciezka), bo mam stalowa, gdzie cos takiego zdobyc/kupic/ukrasc ;) ??

buy "slepej szybkosci" mozna znalezc po drodze do Ald-ruhn, miasna na polnoc od Caldery, gdzies na glownej drodze lub w jej poblizu jest czarnoskora laska, ktora je nosi. wystarczy tylko wykonac dla niej questa lub zwyczajnie ja "kilnac" :twisted:. Ciezkie zbroje hmmm, no na dobry poczatek w Balmorze u kowala jest dreugh shield & helmet, ktore mozna latwo ukrasc uzywajac niewidzialnosci. innym sposobem jest zabicie ordinatora, ktory nosi na sobie pelna indorilowa zbroje, ale to latwe nie jest ( przy twoim poziomie ). a jeszcze w poblizu drogi z Balmory do miasta Suran jest pare grobowcow i w jednym z nich potworek imieniem hunger ma ebony ( czyli chyba najlepszy z ciezkich )helm. no to chyba sporo ci powiedzialem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeprowadzaj treningi swoich podstawowych umiejetnosci i tych pod spodem.  

powiedzmy 10 treningow bloku = 1 level

potrzeba tylko troche kasy :]

qrde gdybdm tego nie wiedzial to co ja bym robil na tym swiecie :D. poza tym akurat bloku ni rozwine juz treningami bo mam go na 90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...