Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie. 

Kakarotto masz jakies rpgi godne uwagi????

hmmmm godne uwagi... w moim wypadku ciezko polecic rpgi godne uwagi, bo ja mam cos takiego, ze jak zaczne grac w jakiegos rpg'a, to ciezko mi sie od niego oderwac. tak po prostu dziala na mnie mozliwosc rozwoju postaci w grze. moge w sumie Ci cos polecic tylko, ze to ma niewielkie elementy rpg i jest to raczej tpp w klimatach fantasy-sredniowiecznych (takie tam rzeczy jak orki, gobliny do zabica, itp.). mi osobiscie giera sie podobala i nazywa sie "blade of darkness"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kolezka jest silny (sila, wytrzymalosc, zrecznosc i szybkosc na 100 hehe), ale i nieglupi bo ma chyba z 60 int i dobrze opanowana magie zwiazana z lecdzeniem i przywracaniem cech. w sumie w gierce bez modow to nikt mi nie podskoczy wiec na prawde musze sobie cos zainstalowac. a i ciekawi mnie jak wyglada Twoj magiczny mieczyk jonathanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja troche dzis siedzialem i szukalem czegos takiego jak temple of azura czy cos takiego, bo jak sie znajdzie i wypelni dla kogos tam zadanie to dostanie sie soul gema, z ktorego mozna korzystac w nieskonczonosc :twisted:. ale niestety jak na razie to gowno znalazlem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze najlepsze przedmioty trzeba samemu zaklnac :)

Teraz zrobilem sobie toporek i dalem jakis zaje***** sasieg i nawet goscie nie dochodza :)

Jak znajdziecie jakas fajna ciezka zbroje (moze byc nawet ebonitowa) to dajcie znac - bede wdzieczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt najlepiej robic przedmioty samemu, to przede wszystkim jest odrobine tansze :P. niezla jest zabawa jak w jakims przedmiocie masz podatnosc na blyskawice z duzym zasiegiem i jednoczesnie zadawanie obrazen od blyskawic na duzym zasiegu. wtedy do ciebie nie podejda :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dostalem takiego questa, tylko przeczytalem, ze istnieje takie miejsce i dopiero jak sie tam dojdzie to sie dostaje qusta od jakiegos posagu (sic!) i jak sie go wykona to dostaje sie ten soulgem co o nim wyzej juz pisalemnie dostalem takiego questa, tylko przeczytalem, ze istnieje takie miejsce i dopiero jak sie tam dojdzie to sie dostaje qusta od jakiegos posagu (sic!) i jak sie go wykona to dostaje sie ten soulgem co o nim wyzej juz pisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dostalem takiego questa, tylko przeczytalem, ze istnieje takie miejsce i dopiero jak sie tam dojdzie to sie dostaje qusta od jakiegos posagu (sic!) i jak sie go wykona to dostaje sie ten soulgem co o nim wyzej juz pisalemnie dostalem takiego questa, tylko przeczytalem, ze istnieje takie miejsce i dopiero jak sie tam dojdzie to sie dostaje qusta od jakiegos posagu (sic!) i jak sie go wykona to dostaje sie ten soulgem co o nim wyzej juz pisalemnie dostalem takiego questa, tylko przeczytalem, ze istnieje takie miejsce i dopiero jak sie tam dojdzie to sie dostaje qusta od jakiegos posagu (sic!) i jak sie go wykona to dostaje sie ten soulgem co o nim wyzej juz pisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wrzucilem do swego toporka lapanie dusz i obrazenia od mrozu (zwiekszony zasieg ;)), bo mial tylko 10pkt. wiec malo moglem wpakowac :?

A co z tymi zbrojami macie cos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...