Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam wersje kinowa polska i jest wypas :D Mam zarowno oryginalne dzwieki jak i nie musze kozystac ze slownika przy trudniejszych wyrazach. I mimo drobnych uchybien w tlumaczeniu chlopcy z CD-Projekt odwalili kawal dobrej roboty !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No qrde nie moge znalezc zadnej pozadnej zbroi (typu ebonit lub deadric) tylko nosze ten cesarski szajz :? Jedynie tarcze mam porzadna i jeden karwisz :P

koles w arena vivek ma zbroje ebonowa, oprocz tego jest w dren plantation (zarab tam wszystkich - maja w <span style="color:red;">[ciach!]</span>a dobrych rzeczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje.

Teraz apel do MODERATORA !!!

Zaloz jeden temat i "przyczep" go u gory to na pewno poprawi funkcjonowanie forum. O co bardzo prosze w imieniu swoim (a inni moze sie dopisza ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No qrde nie moge znalezc zadnej pozadnej zbroi (typu ebonit lub deadric) tylko nosze ten cesarski szajz :? Jedynie tarcze mam porzadna i jeden karwisz :P

koles w arena vivek ma zbroje ebonowa, oprocz tego jest w dren plantation (zarab tam wszystkich - maja w <font color="#FF0000">[ciach!]</font> dobrych rzeczy)
hehe, mimo ze dopiero przed chila przeczytalem twojego posta, to dzis rano zatluklem kolezkow z dren plantation :twisted:. oj fajne oni tam mieli rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nO I ZNOWU "cZERPAK"(ups,caps od biegania ;)) mnie zabil :( Nic w opisie na to nie wskazuje :( Mam screena ,jak ktos chce to na priv :) A czerpak jest w "Vemynal" <-dwemerska budowla

 

update:

ten mlotek zrobil Kagerenak (czy jakos tak), to dlatego mnie zabija??? Jest zaklety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...