Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

nO I ZNOWU "cZERPAK"(ups,caps od biegania ;)) mnie zabil :( Nic w opisie na to nie wskazuje :( Mam screena ,jak ktos chce to na priv :)  A czerpak jest w "Vemynal" <-dwemerska budowla

 

update:

ten mlotek zrobil Kagerenak (czy jakos tak), to dlatego mnie zabija??? Jest zaklety?

a czy masz najnowszego patcha, bo moze to, ze cie zabija to zwykly bug...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś czy da się samemu zaklinać przedmioty z trwałym efektem?????

jasne, ze mozna tylko potrzebny jest soulgem z dusza golden saint'a lub ascended sleeper'a, bo one jako jedyne moga dac staly efekt w zakletych przedmiotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nO I ZNOWU "cZERPAK"(ups,caps od biegania ;)) mnie zabil :( Nic w opisie na to nie wskazuje :( Mam screena ,jak ktos chce to na priv :)  A czerpak jest w "Vemynal" <-dwemerska budowla

 

update:

ten mlotek zrobil Kagerenak (czy jakos tak), to dlatego mnie zabija??? Jest zaklety?

a czy masz najnowszego patcha, bo moze to, ze cie zabija to zwykly bug...

Niee.. juz wiem, on jest przeklety. To jest jedna z trzech broni uzytych do otrzymania mocy z serca tego boga... nie wiem czy jestescie do konca w tym wtajemniczeni, wiec wiecej nie spoiluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko bo sie w glowny quscie zacialem: ten kolezka z Balmory casius cosaides kazal mi pogadac z jedna kolesiowa z gildii magow (tez w Balmorze) i wypelnic dla niej zadanie, ktore polegalo na przyniesieniu jej czaszki jakiegos kolesia (jakos jego imie na "a" sie zaczynalo). no udalo mi sie znalesc ta czache, wracam do gildii magow - a tu kolesiowe wcielo, nigdzie jej nie ma, rozplynela sie. moze ktos wie gdzie jej szukac bo nie mam ochoty ganiac po calej wyspie nie posuwajac sie w fabule na przod...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko bo sie w glowny quscie zacialem: ten kolezka z Balmory casius cosaides kazal mi pogadac z jedna kolesiowa z gildii magow (tez w Balmorze) i wypelnic dla niej zadanie, ktore polegalo na przyniesieniu jej czaszki jakiegos kolesia (jakos jego imie na "a" sie zaczynalo). no udalo mi sie znalesc ta czache, wracam do gildii magow - a tu kolesiowe wcielo, nigdzie jej nie ma, rozplynela sie. moze ktos wie gdzie jej szukac bo nie mam ochoty ganiac po calej wyspie nie posuwajac sie w fabule na przod...

To ta Orczyca?? Ups... doznales buga w grze, jak to ona. Ona nie ma prawa zniknac!!! jest potrzebna do przejscia gry! musi tam stac...

(czy ja za duzo nie ujawniam..? ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wiesz cos czego ja nie wiem :) 

moze wijawisz nam ta historie albo cos podpowiesz

Przepisze czesc (caly jest dluuuuugi) zwoju, ktory gdzies znalazlem:

[MORROWIND SPOILER - nie odpowiadam za ewentualne szkody przez napisanie za duzo. Poczatkujacy->NIE czytac]

 

Narzedzia Kagrenaka

Gornicy Dwemerow odnalezli pod Czerwona Gora niezwykly kamien magiczny. Po dlugich badaniach Lord Kagrenak, Arcykaplan i Mag starozytnych Dwemerow odkryl, iz w klejnot ow jest w istocie sercem Lorkhana, straconego tu w Erze Switu za potajemne stworzenie swiata smiertelnych (sic!-ludzkosc potajemnie stworzona ;))

Kagrenak planowal wykorzystac jego niezwykle moce, by stworzyc nowe bostwo, ktore zapewnilo by krasnoludom panowanie nad swiatem. W tym celu medrzec wykul trzy magiczne artefakty, zwane dzis "Narzedziami Kagrenaka". Pierwszym z nich byla Upiorna Opoka, magiczna rekawica chroniaca przed natychmiastowa smiercia przy probie czerpania energii z Serca. Czerpak to zaklety mlot, ktorym nalezy uderzyc serce, by pozyskac z niego zadana ilosc energii. Brzytwa to zaklete ostrze, dzieki ktoremu mozna przerwac i ukierunkowac strumien energii plynacy z Serca.

Nikt nie wie co stalo sie, gdy Kagrenak uzyl tych narzedzi na Sercu podczas Bitwy o Czerwona Gre. Pewne jest jedynie, ze cala rasa Dwemerow znikla w mgnieniu oka ze swiata smiertelnych. Nerevar i Lord Dagoth zdobyli wprawdzie narzedzia, ale nie wiedzieli co wypada z nimi dalej uczynic. Nerevar pozostawil wiec Dagotha na strazy, podczas gdy sam udal sie na spotkanie z trojka swoich doradcow - Vivekiem, Almalexia i Sotha Silem.

 

dalej bedzie w skrocie ;)

a - wrocili zeby obadac artefakty

b - Dagoth sie zbuntowal, gdyz potega narzedzi go omamila

c - Dagoth zostaje raniony smiertelnie - narzedzia odzyskane

d - Vivek Almalexia i Sotha Sil nie wytrzymuja, i uzywaja narzedzi, =staja sie rowni bogom

e - Dagoth jednak nie umarl (to telenowela?? ;))

f - zaczal jakos czerpac z mocy serca - za duuuzo zaczal czerpac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zle zrozumialem. ale chyba trzeba posiadac rekawice aby poslugiwac sie mlotem. a moze potrzebne sa wszystkie 3 bronie????

mam juz zbroje ktora nazywa sie Lords Mail. Wyglada mi to na magiczna zbroje dedrycka przy mojej zdolnoci Heavy Armor jej klasa pancerza =333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko bo sie w glowny quscie zacialem: ten kolezka z Balmory casius cosaides kazal mi pogadac z jedna kolesiowa z gildii magow (tez w Balmorze) i wypelnic dla niej zadanie, ktore polegalo na przyniesieniu jej czaszki jakiegos kolesia (jakos jego imie na "a" sie zaczynalo). no udalo mi sie znalesc ta czache, wracam do gildii magow - a tu kolesiowe wcielo, nigdzie jej nie ma, rozplynela sie. moze ktos wie gdzie jej szukac bo nie mam ochoty ganiac po calej wyspie nie posuwajac sie w fabule na przod...

To ta Orczyca?? Ups... doznales buga w grze, jak to ona. Ona nie ma prawa zniknac!!! jest potrzebna do przejscia gry! musi tam stac...

(czy ja za duzo nie ujawniam..? ;))

niestety chodzi mi wlasnie o nia... ale moze patch, ktory sobie wczoraj instalowalem naprawil ten blad, jednak jeszcze tego nie sprawdzalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, tytul dosc ciekawy, ale niestety nie chce powiedziec, ze wlasnie udalo mi sie cos takiego uzbierac, lecz wlasnie z mysla o znalezieniu pelnej "daedricowej" zbroi zalozylem ten temat. prosilbym o chwalenie sie swoimi znaleziskami i male podpowiedzi typu - gdzie dana czesc zbroi znalazlem... aha i nie polecam ogladania postow, ktore sie tu ukaza ludziom, ktorzy maja niskie levele w grze, bo nie chce im psuc zabawy (no chyba, ze bardzo chca ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi samemu udalo sie znalezc daedric "portki" i tarcze w dren plantation u kolesi w budynku dren willa. miejsce to jest troszeczke na polnoc od Vivec i troche na wschod od Periglad'u (chyba dobrze te nazwe napisalem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam portki deadric, znalazlem w dwemerskiej budowli niedaleko obozu urshilaku. Ale ja mam narazie 13 lvl :)

A tak z ciekawosci jaki masz AC? U mnie z tego co pamietam okolo 110.

nie pamietam dokladnie bo juz (sic!) 2 dni nie gralem, ale bedzie chyba cos okolo 200 moze troche mniej, lecz na pewno nie mniej niz 190.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...