Skocz do zawartości
KoZiK

2 pytania do uzytkownikow Sagema My-X 5-2!! WAZNE!!

Rekomendowane odpowiedzi

1. czy ten telefon posiada archiwum na smsy? cos takiego jak jest w nowszych Nokiach i Siemensach

2. czy podczas pisania smsa z wloczonym slownikiem wstawiane sa polskie znaki (ą, ę, ć, ż, ó), tj. czy ogranicza to dlugosc jednego smsa do 76 znakow, tak jak w Nokii 7650?

 

zalezy mi na szybkiej odpowiedzi gdyz chce go kupic na aukcji, ale wszystko zalezy od wlasnie tych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pytania 1 to nie wiem o jakiego typu archiwum ci chodzi?? jesli chodzi ci o to ze telefon zapamientuje wyslane smsy to mozna to ustawic. niestety nie wiem o co ci dokladnie chodzi

a jesli chodzi o pytanie 2 to T9 wstawia polskie znaki do wyrazow jednakze nie ogranicza tym sposobem dlugosci smsa, przynajmniej ja nie zauwazylem zeby sie skracaly wiadomosci, ogolnie jestem bardzo zadowolony z tego fonika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o cos takiego, ze mozna smsa wyslanego, lub otrzymanego przeniesc ze skrzynki powiedzmy odbiorczej do jakiegos folderu, ktory jest zapisany w pamieci telefonu. Np. w m55 byly to foldery "sent", inbox" i "draft". Oczywiscie w nich mozna bylo tworzyc inne foldery. W koncu ten fonik ma 4mb pamieci, wiec archiwum jakby nie patrzec powinno byc. Nazwalbym to jakby czyms "na pamiatke". Powiedzmy do przechowania waznych smsow od rodziny, czy dziewczyny. Prosciej wytlumaczyc tego nie umiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale poza tym, ze tez nie ma archiwum i ma polskie znaki w smsach - kompletnie nie przypada mi do gustu wizualnie... :( Szkoda mi, ze ten My-X5-2 ma te wady, bo sie na niego napalilem strasznie. W takim razie zrobie powrot do przeszlosci i wezme najlepszy telefon w kategorii cena/jakosc - Siemens m55 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to polecam motorole A835 - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30876574 - ja ją kupiłem tydzień temu polecam za 600zł - telefon z 64mb pamięci - mp3 odtwarz na stere głośniczku - i dwie kamery - ma archiwum - i można dograć prosto polskie znaki - polecam !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, yakumo0 - spadles mi z nieba :) Kiedys ten telefon widzialem w necie, ale nie wiedzialem jaki to konkretnie model. Prawie na bank go kupię. Wroce tu ok 20-21 i przygotuje wiecej pytan na temat tego telefonu, gdyz teraz lece na trening. Badz w pogotowiu :P

 

No i jestem, wiec:

1. rozumiem, ze po podlaczeniu zestawu sluchawkowego mozna sluchac przez niego mp3? nie tylko przez ten glosnik?

2. znasz jakies stronki z softem do tej Motki?

3. jest jakis sposob na wgranie polskiego menu? tzn. prawie na bank nie, bo tego telefonu chyba normalnie w Polsce nie mozna dostac, ale moze ktorys zapalony Polak to wymyslil juz :)

4. moglbys zamiescic jakies fotki zrobione tym telefonem?

5. jaka max dlugosc moze miec film nagrany tym telepem?

6. z wymiarow wypatrzylem, ze jest identyczny jak Nokia 5510, a to dla mnie dosc spory banan - nie przeszkadza Ci to? tzn. jest praktyczna? jak sie jej uzywa?

7. no i boli mnie to, ze bede musial pisac smsy bez slownika, ale to nie problem. Rozumiem, ze ograniczenie dlugosci smsow jest dosc duze? zapewne w granicach 700 znakow jak to w nowych telefonach

8. ta Motka chyba nie jest na symbianie?

 

To by bylo na tyle jak na razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. git :D

2. to kopsnij jakies adresy :P

3. moglbys podeslac mi te menu? na maila master_kozik@go2.pl

4. jakosc - super jak na telefon

5. na calej czysciutkiej pamieci ile minut sie zmiesci? albo daj jakis inny przyklad - ile Mb=ile s filmu

6. to nie tak zle

7. czytales czy spraktykowales? :P

8. szkoda :( tylko tego mi w niej brakowalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...