Skocz do zawartości
daFojtek

Medal Of Honor: Allied Assault

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dochodzą mnie słuchy, że ma wyjść patch do Medala który mam poprawiać najważniejsze błedy związane z multi. I ponoć troche ma ich poprawić ale nie moge o nim nic znaleść :( Jak ktoś coś słyszał to proszę o odpowiedź. Patch jest ponoc datowany na 6 luty 2006 ;p

 

A wiec mam info dla wielu fanow tej gry :) A wiem, ze tacy sa :) Odnalazlem upragniony link do strony na, ktorej opisany jest powstajacy patch do MoHaa.

 

http://www.mohaa-reloaded.com/page/headquarters

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do lektury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam sprawe: potrzebuje karty graficzej w zasadzie tylko do mohaa tak zeby plynnie dalo sie grac w 800x600 z jakimis srednimi detalami (ciezko grac z niskim fps w multiplayerze) bo moja obecna grafa w drugim sprzecie nie daje sobie rady. caly konfig to: pIII 500, 256 ramu i riva tnt 16MB - wazne zeby karta dzialala na agp x1 lub x2 bo tylko te tryby sa obslugiwane przez mobo (jakis starenki a-trend) no i zeby bylo to w rozsadnej cenie (tak do 50pln powiedzmy bo wiecej nie ma sensu inwestowac w tego rupcia). mozecie cos polecic?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

 

Mam problem z ta gierka po okolo pol godzinnym graniu dzieja sie na ekranie dziwne rzeczy.Mianowicie pojawiaja sie jakies dziwne tekstury, przedluzenia broni , may po gescie reka ruchu postaci jednym slowem robi sie niezbyt mila gierka i niewyrazna.

co moze byc tego przyczyna??

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

 

Mam problem z ta gierka po okolo pol godzinnym graniu dzieja sie na ekranie dziwne rzeczy.Mianowicie pojawiaja sie jakies dziwne tekstury, przedluzenia broni , may po gescie reka ruchu postaci jednym slowem robi sie niezbyt mila gierka i niewyrazna.

co moze byc tego przyczyna??

pozdrawiam

a jak z innymi grami? sprawdzales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!

 

Mam problem z ta gierka po okolo pol godzinnym graniu dzieja sie na ekranie dziwne rzeczy.Mianowicie pojawiaja sie jakies dziwne tekstury, przedluzenia broni , may po gescie reka ruchu postaci jednym slowem robi sie niezbyt mila gierka i niewyrazna.

co moze byc tego przyczyna??

pozdrawiam

Graf ci się przegrzewa a konkretnie pamięci i masz normalne arty.

Grywam w MoHAA extra gierka tylko czitow od zaje... a serwerów z DMW malutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graf ci się przegrzewa a konkretnie pamięci i masz normalne arty.

Grywam w MoHAA extra gierka tylko czitow od zaje... a serwerów z DMW malutko

 

Gra jest genialna, jak dla mnie lepszej gry o tematyce 2 Wojny Światowej nie ma. Juz nie tyle chodzi o czity, co o bledy gry. Bo niektore sa naprawde powazne. Ale niedlugo ma sie ukazac patch 1.12 :) I cos czuje, ze znowu zacze pykac w starego dobrego Moszka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko bardzo często gram w medala w sieci i zreguły wszystkich rozwalam. Strasznie mnie wkurza i tu się was chciałem zapytać czy te triki co goście robią typu siad na [gluteus maximus] i skokowe poruszanie jakieś kręcenie się w bączku to sa normalne triki z controls czy goście stosują edytory i cheaty. Jak ktoś wie jak oni to robią i co zrobić żeby tak robić to bardzo proszę o podzielenie się wiedzą.nara :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko bardzo często gram w medala w sieci i zreguły wszystkich rozwalam. Strasznie mnie wkurza i tu się was chciałem zapytać czy te triki co goście robią typu siad na [gluteus maximus] i skokowe poruszanie jakieś kręcenie się w bączku to sa normalne triki z controls czy goście stosują edytory i cheaty. Jak ktoś wie jak oni to robią i co zrobić żeby tak robić to bardzo proszę o podzielenie się wiedzą.nara :?:

Hehe no to naprawde duzo wiesz o zabijaniu :D Hehe. Nie to nie jest cheat, to jest specyficzna konfiguracja klawiszy. Kazdy zawodnik ma swoj config, ja od 5 lat gram na tym samym ;] Z reguly wszystkich rozwalasz ?? A kogo chcesz rozwalac ?? Bez obrazy ale ludzie grajacy dzisiaj w Polsce w MoHaa to w porownaniu do ludzi ktorzy grali 3 albo 2 lata temu graja miernie. Moze, powtarzam moze jak wyjdzie patch 1.12 to co niektorzy wroca do gry i zobaczysz jak ludzie graja. Ja mam psyche poryta na punkcie Medala. Gram prawie 5 lat, pierwsze 3 lata gry byly nie zapomniane. Czekalem na wekchend tylko dlatego, zeby na 72 godziny wolnego przesiedziec przed kompem ponad 48 H. To wlasnie wtedy pobilem rekord siedzenia przed kompem, bez przerwy (80h). Poswiecalem tej grze wszystko. Ale z bardzo pozytywnym skutkiem. To byly czasy, wtedy grali tacy ludzie z ktorymi grajac chcialo sie im dokopac tak strasznie, zeby ich zabolalo. Ja do tego dazylem i to robilem. I wielu ludzi bolal ambicja. Ha a najlepszy byl MaTT jak po 4 lata gry powiedzial mi, ze mam sie cieszyc, ze nigdy nikt mnie nie oskarzal o cziterstwo. Byli ludzie, ktorzy niszczyli innych w ta gre. Ryan, Hans, Kutol, Wolan, Blast, UFO i paru innych. I niestety jak wszedzie polityka wszystko zniszczyla. Cala atmosfere sceny. MaTT doszedl do jakiejs tam wladzy i ludzie zaczeli odchodzic, bo z takim kretynem sie nie dalo nic zalatwic. Gdyby to nie on sklepywal reprezentacje polski to pewnie Polska juz dawno by miala NC w Mohaa. I to by cieszylo oko. Ale tak nie bylo.

 

Sorry, ze sie tak rozpisalem. Ale sentyment do tamtych czasow pozostal ogromny.

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten patch na 100% wyjdzie, czy ktos puscil plote i ludzie czekaja jak glupi ? ;]

Podajcie jakies wiarygodne info, bo pociupal bym sobie w moha, mam orginal i jeszcze nigdy nie gralem na multi. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten patch na 100% wyjdzie, czy ktos puscil plote i ludzie czekaja jak glupi ? ;]

Podajcie jakies wiarygodne info, bo pociupal bym sobie w moha, mam orginal i jeszcze nigdy nie gralem na multi. ;]

Patch wyjdzie na 100%, na dzien dzisiejszy wiarygodne zrodla Ci nie podam. Bo strona tworcow patcha przestala dzialac bo skupiaja sie na konczeniu patcha. Z tego co mi wiadomo, patcha tworzy paru ludzi tworzacych MoHaa. Ale robia go na wlasna reke :) Patch ma poprawiac, naprawde mnostwo bledow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się pacz wychodzi na 100% lada dzień, mam nadzieje ze dużo wniesie dobrego w szczególności przywróci normalną grę na necie.

Osobiście gram z kumplem od 3 lat w moszke, mam po prostu do niej sentyment i chyba do konca swiat będę w nią pogrywać. W oczekiwaniu na pacza pykam w BF-2.

 

Buziak Co to za góru MaTT byłej sceny MoHAA w PL?? napisz proszę coś więcej albo daj jakiegoś linka jeśli to możliwe, poczytam z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaTT to byl jeden z zawodnikow FearFactor, a wczesniej Sharp Shooters. Kiedy on zaczynal grac w MoHaa do kazdego sie przymilal i poprostu lizal pupsko. A po jakims pol roku jak dobral sie do wladzy, zaczol robic wszystko co w jego mocy, zeby Fear Factor bylo najlepsze. I nie chodzi tu o gre, ale o wiel machlojek.

 

Jak pojechalem z Wilkami na PGA, bo niestety panowie odemnie z ekipy nie mogli jechac (Sesje) to juz na pierwszy meczu kazdy chcial MaTTowi obic twarz, poniewaz sam sobie wybieral mapy i tworzyl sobie nowe przepisy :| Ten czlowiek niebywale zniszczyl ta gre, co on ludziom nerwow napsol to szkoda slow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamam tak:strzał na lewym,wyciąganie guna na sirodkowym,bicie z kolby prawy.

bieg do przodu "w",w lewo"a",w prawo"d",do tyłu"s".wychylenie w lewo"q",wychylenie w lewo"e",use"f",

skok"spacja",przysiad"ctrl" i co dalej????

Edytowane przez sniper11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokladnie tak :

bind TAB "+scores"

bind ESCAPE "togglemenu"

bind SPACE "+moveup"

bind 1 "useweaponclass pistol"

bind 2 "useweaponclass rifle"

bind 3 "useweaponclass smg"

bind 4 "useweaponclass mg"

bind 5 "useweaponclass grenade"

bind 6 "useweaponclass heavy"

bind 7 "toggleitem"

bind ` "toggleconsole"

bind a "+moveleft"

bind c "+leanright"

bind d "+moveright"

bind e "+use"

bind h "weapdrop"

bind p "pushmenu_weaponselect"

bind q "cinematic"

bind r "reload"

bind s "+back"

bind t "sayteam"

bind u "pushmenu_teamselect"

bind v "instamsg_main"

bind w "+forward"

bind x "toggle cl_run"

bind y "say"

bind z "+leanleft"

bind PAUSE "pause"

bind LSHIFT "+speed"

bind F2 "ui_getplayermodel;pushmenu_dm mpoptions"

bind F3 "pushmenu Controls"

bind F4 "pushmenu_sp LoadSave"

bind F5 "savegame quick"

bind F6 "messagemode"

bind F9 "loadgame quick"

bind F12 "screenshot"

bind MOUSE1 "+attackprimary"

bind MOUSE2 "+movedown"

bind MOUSE3 "useweaponclass pistol"

bind MWHEELDOWN "weapprev"

bind MWHEELUP "weapnext"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to są komendy? Coto jest bind

Bind to przporzadkowanie danego klawisza do jakiejs funkcji. To co podal Buziak musisz skopiowac do pliku z ustawieniami. Na poczatek polecam jakies faq.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skopiowałem to:

 

bind TAB "+scores"

bind ESCAPE "togglemenu"

bind SPACE "+moveup"

bind 1 "useweaponclass pistol"

bind 2 "useweaponclass rifle"

bind 3 "useweaponclass smg"

bind 4 "useweaponclass mg"

bind 5 "useweaponclass grenade"

bind 6 "useweaponclass heavy"

bind 7 "toggleitem"

bind ` "toggleconsole"

bind a "+moveleft"

bind c "+leanright"

bind d "+moveright"

bind e "+use"

bind h "weapdrop"

bind p "pushmenu_weaponselect"

bind q "cinematic"

bind r "reload"

bind s "+back"

bind t "sayteam"

bind u "pushmenu_teamselect"

bind v "instamsg_main"

bind w "+forward"

bind x "toggle cl_run"

bind y "say"

bind z "+leanleft"

bind PAUSE "pause"

bind LSHIFT "+speed"

bind F2 "ui_getplayermodel;pushmenu_dm mpoptions"

bind F3 "pushmenu Controls"

bind F4 "pushmenu_sp LoadSave"

bind F5 "savegame quick"

bind F6 "messagemode"

bind F9 "loadgame quick"

bind F12 "screenshot"

bind MOUSE1 "+attackprimary"

bind MOUSE2 "+movedown"

bind MOUSE3 "useweaponclass pistol"

bind MWHEELDOWN "weapprev"

bind MWHEELUP "weapnext"

 

i co mam teraz naciskać??????????????????????????????

Edytowane przez sniper11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem newsta sprzed miesiaca ze stronki moh.pifpaf.pl, ze patch juz jest na wydaniu a chyba nadal go nie ma ?

Poza tym stronka mohaa-reloaded.com nie dziala, tylko przekierowuje na jakas strone z platnymi hostami serwerow. :?

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem newsta sprzed miesiaca ze stronki moh.pifpaf.pl, ze patch juz jest na wydaniu a chyba nadal go nie ma ?

Poza tym stronka mohaa-reloaded.com nie dziala, tylko przekierowuje na jakas strone z platnymi hostami serwerow. :?

Spokojnie patch miał być w lutym, ale developer z EA mial inny projekt i niemogl skonczyc patcha. Z tego co mi wiadomo, devveloper robi patcha za friko i nie oficjalnie wiec trzeba miec dla niego wyrozumialosc, poniewaz rownolegle robi rowniez inne rzeczy dla EA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekajmy cierpliwie, na razie grać się nie da, za granice pingi 80-120 w Polsce ping niski, ale same czity brak serwerów z DMW. Dziwna sprawa z tym pingiem??? Na BF2 mam normalny za granice 50-60 a na MOHAA strasznie skacze 80-120 Problem występuje po providera z kablówki na NEO. Może są jakieś dodatkowe ustawienia w .cfg MOHAA, w opcjach połączenia ma ustawione na Cable. Da się zmienić port dla połaczenia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...