Skocz do zawartości
daFojtek

Medal Of Honor: Allied Assault

Rekomendowane odpowiedzi

Na tej grafice powinno ci chodzić bardzo dobrze, ja grałem na GF 2 MX 400 w 800/600x16bit detale max. i chodziło całkiem dobrze (odliczając mapkę w lesie).

Wlasciwie to nie mam tego MX 440 bo jak kupilem to jak doszedlem do domu to sie okazalo ze jebiniety jest i doplacilem wtedy 50PLN i wziolem Radeona 9000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej grafice powinno ci chodzić bardzo dobrze, ja grałem na GF 2 MX 400 w 800/600x16bit detale max. i chodziło całkiem dobrze (odliczając mapkę w lesie).

Wlasciwie to nie mam tego MX 440 bo jak kupilem to jak doszedlem do domu to sie okazalo ze jebiniety jest i doplacilem wtedy 50PLN i wziolem Radeona 9000
To myślę że dobrze zrobiłeś, wg. mnie R9000 jest lepszy od GF 4 MX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej grafice powinno ci chodzić bardzo dobrze, ja grałem na GF 2 MX 400 w 800/600x16bit detale max. i chodziło całkiem dobrze (odliczając mapkę w lesie).

Wlasciwie to nie mam tego MX 440 bo jak kupilem to jak doszedlem do domu to sie okazalo ze jebiniety jest i doplacilem wtedy 50PLN i wziolem Radeona 9000
To myślę że dobrze zrobiłeś, wg. mnie R9000 jest lepszy od GF 4 MX.
wiem bo pewna osoba z forum mnie przekonala i wiem ze dobze zrobilem bo wydajnosc lepsza i do tego mam Pixel Shadery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jestem w medal of honor na Ohama beach w miejscu gdzie juz siedze pod bunkrem i czekam na sygnal zeby startowac przez pole minowe do okopu - najpierw wpadam do pierwszego leja i biore snajpere i wystrzeliwuje jak najszybciej tych dwoch szwabow z CKM'ami , potem biegne do leja nastepnego tak po rzekatnej , czekam , wychylam sie i zabijam goscia na gorze i begne do 3-go leja - spox - wystrzeliwuje obu kolesi z ckm'ami znowu i zapieprzam ile sil w klawierze do okopu i ciagle nastaje na mine - probowalem juz wszystkich kombinacji jak obejsc te miny tuz przed okopem ,a giere juz przeszedlem tylko zachcialo mi sie jeszcze raz zagrac i tu niemily zonk - zaczyna mnie to wkurzac !!! :x a nie chce grac z czitami (nigdy nie gralem z czitami ale zaczyna mnie to wkurzac :x:X:X:X:X:X)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezabijaj ich tylko leć przed siebie!

Co do min - ja przed samym zejściem w taki tunelik robiłem jumpa i wskakiwałem tam, ale niezawze to skutkowało.

Spróbuj sprawdzić na ile mozesz pójść (tzn jak długo by niewpaść w mine) i jak jużopanujesz gdzie jest jakaś mina to jump i po zawodach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą przez Game Spy'a. Nie chce mi się połączyć z żadnym serwerem. Pisze, że server connection timed out. Jestem podłączony do sieci wewnętrznej, ale wcześniej nie miałem takich problemów. Tak zaczęło się dziać jakiś czas temu. Czym to może być spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie może masz inną wersję niż serwer? tzn. ty np. 1.0 a serwer 1.11, wtedy nie zagrasz i dostaniesz taki komunikat (sam doświadczyłem). Spróbuj jeszcze zamiast Game Spy, All Seeing Eye imho lepszy zdecydowanie.

Mam już ten programik ale nie ma tam serwerów. Może jakaś rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może sobie szpilniemy w Medala team deadmatch'a w wersji 1.0 :) 

A i pytnko: czy forumowicze są za bazooką w deadmatch'ach czy nie (nie rozumiem co niektózy ludzie nie lubią w tej broni? ) :D

Jak możesz założyć serwer to chentnie (wal na PW), a co do bazuki to ja jestem przeciwny, co za przyjemność z gry :? i wielka trudność tak walczyć - bez sensu, pozatym lag robi :evil: . Tak samo nie znoszę shotgunów i za dużo grantów. Nie ma jak Thompsonik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak Thompsonik :)

święta racja i jeszcze worek granatów i mozna grac
To ja powiedziałem :twisted: :P zle zacytowałeś.

Z granatami to bym nie przesadzał czasem robia straszne bydło, zwłaszcza z FF ON, niektórzy miotają nimi jak piłkami pinpongowymi :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...