Skocz do zawartości
daFojtek

Medal Of Honor: Allied Assault

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, ostatnio naszło mnie na MoH'a i tak sobie gram w to od kilku dni, w sumie to już skończyłem gre i teraz mam pytanie.

Mam ściągniętego MoH'a Spearhead ale za nic w świecie nie chce mi się to zainstalować, w momencie gdy instalka chce z patchować gre wyskakuje komunikat " Could not find the UK or US version of MoH:AA installed on your computer. Setup will now exit". Mam ang. wersję gry, dodatek w sumie także jest po ang. Czy ktoś może miał taki problem i jest w stanie pomóc ? Z góry dziękuję.

 

--------------------------------------------------------------------------------------

Ps. przepraszam że wyciągnołem tak stary temat i że zrobiłęm małe OT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Ivan na jakim sprzecie grales bo ja rowniez nie mialem problemow z plynnoscia na C 1.2 @ 1.5, 256ram, i gf2mx (166/175 @ 200/200) w 1024x768x16 max detale ale w lesie mialem juz zjazdy do 15 fps.

 

Natomiast jezeli chodzi o instalke Spearhead to bylo o tym na forum z 50 postow.

Ale dla leniuchow pomoc.

 

Znajdź klucz HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREEA GAMESMedal of Honor Allied Assault

Zmień nazwę z 1.1.12.xxx na 1.1.12.200 (ZMIEŃ NAZWĘ z menu podręcznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Ivan na jakim sprzecie grales bo ja rowniez nie mialem problemow z plynnoscia na C 1.2 @ 1.5, 256ram, i gf2mx (166/175 @ 200/200) w 1024x768x16 max detale ale w lesie mialem juz zjazdy do 15 fps.

He he ale refleks :wink: to taki stary topic :P

A sprzęt był taki: Duron750, 256Mb ram i gf2mx200(175/143@175/niepamiętam 166-183). I tyle, roz. 800x600 medium detale i luz (klatek nie mieżyłem ale "na oko" było tak samo płynnie jak w innych miejscach czyli b.dobrze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, jak przejść na poziomie średnim ( tak ustawilem ) misję na plaży.Zchodzę z tego quasi-statku i juz mam 50 % energii, chowam się za jakiś drewniany szitex, ale nie mogę się ruszyć, bo zara mnie zabija niewidzialny wróg.WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chowasz sie za tymi "szitexami" i czekasz - przeciwnik przeladowywuje bron co jakis czas - wtedy przebiegasz pod nastepny "szitex" i tak dobiegasz do konca - wysadzasz plotek i akcja toczy sie dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx, spróbuję, aczkolwiek nie zauważyłem, żeby ogień choć na chwilę ustawał.Ok idę grać :D

 

Wiesz co jest najgorsze?

Ci idioci co ze mną w drużynie są.No po prostu beznadzieja.Jakbym miał z takimi <span style="color:red;">[ciach!]</span>łami na wojne iść to bym ich najpierw sam powystrzelał.Plączą się tylko pod nogami, nic pozytywnego nie wnoszą.

Procek tylko ma dodatkowe obliczenia przez to i seti wolniej liczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa dodatki do Moh:aa : spearhead i breakthrough.Pozyczylem od kolegi podstawowa wersje Allied Assault i niestety nie moge jej spaczowac do wersji 1.11 czego wymagaja oba dodatki.Podczas aktualizacji wywala ze nie znaleziono zadnej wersji Moha ani UK ani US... mimo iz gra jest zainstalowana.W readme nie jest napisane jaka to wersja, czy UK czy US tylko, ze jest to wersja 1.0 i cale readme jest po ang.Plyty od AA wygladaja na orginal, sa tloczone i maja charatkerystyczne 'hologramy' na spodzie, ale dziwi mnie tylko jeden wybor instalki na fulla bez cd... Czy moze to byc jakas wersja beta lub cos innego ?? Mianowicie gra nie chce lykac oficjalnego patcha (15.3mb).A tak btw to ile jest lacznie dodatkow do moha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z patchem Grrrr....było :

 

:arrow: "Musisz zmienic w rejestrze wpis. Oto sciezka: HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREEA GAMESMedal of honor Allied Assault1.1.12.130 << ta koncowke mozesz miec inna. Podczas instalacji spearhead chce zainstalowac patcha i zeby mogl to zrobic musisz zmienic koncowke 130 na 200 ciskajac prawy przycisk na ten numer i wybierasz "zmien" .Powinno ruszyc bez problemu."

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chaos

 

pytal lacznie o dodatki wiec podalem wszystkie ;)

 

to ze nie na pc to ja wiem - jakbym chcial tylko te na pc podac to nie pisalbym o MoH na gamboy'a :P

Pytał o dodatki do MoH:AA, a tamte tytuły nie są dodatkami tylko osobnymi grami na inne platformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji Sniper's Last Stand. Po przejściu bramy należy rozwalić czołg, tyle że ja go nie umiem rozwalić. Trzy strzały z bazooki nie dają zupełnie nic, nieważne w które miejsce czołgu. Nie dzieje sie nic.

W końcu czołg podjeżdża i rozwala załoge.

Pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam rozwaliłem go za 5. strzałem.

 

Edit: Przed chwilą wczytałem save, żeby sprawdzić i rzeczywiście potrzeba mu 5 celnych strzałów. Najlepiej zaczynać już zaraz, jak wyjeżdża zza budynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w MoHaa prawie 2,5 roku i stwierdzam, ze ta gra bije na glowe CoDa. MoH na MP prezentuje znacznie wyzszy poziom niz CoD. Jedynym mankamentem, sa 3 mapy na ktorych da sie grac OBJ :/ Jest 4 Omaha ale to bardziej TDM. Jedyne co nam zostaje to czekanie na MoH : PA. Trailer z targow E3 jest miazdzacy :twisted: :twisted: zreszta jak 4 wczesniejsze :twisted: :twisted: Mam ogromna nadzieje, ze MoH : PA nie sknoca jak MoH:AAS i MoH:AAB. Jesli gra po MP bedzie taka sama jak w MoHaa to MoH : PA to bedzie chit jesieni 2004 !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesio moze byc np Vietnam, Delta Force : BHD , co prawda gry nie powiazane z 2wś ale jednak traktujace o konfliktach zbrojnych ( a o to nam chyba chodzi ;) )

 

ps. cheers walrus :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...