Skocz do zawartości
opolin

Samsung X600 vs.IRDA POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcialem zasmiecac forum takim pojedynczym topiciem ale nigdzie nie ma oddzielnego forum o samsungach..jest pelno o nokiach, siemensach..ale o samsungach..wiec pisze tutaj..a mianowicie..Mam podczerwien podlaczona pod plyte glowna kompa ja wykrywa gdy wlaczam w telelefonioe podczerwien tez jest ok,ale gdy wlacze oprogramowanie do fona to program nie wykrywa telefonu i nie moge nic zrobic..i nie wiem co dalej..moze ktos ma oprogramowie pod irde do tego modelu??prosze o pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no napisalem wyzej ze irda widzi telefon..gdy jest podlaczona do mobo i w biosie tez jest wlaczona to na 100%bo gdy wlaczam irde w fonie wyskakuje na pasku zadan wykryto samsung x600..wiec napewno jest wszystko dobrze podlaczone..:)to sprawa softu..wydaje mi sie ze nie obsluguje irdy..a nie mam innego oprogramowania i nie moge znalezc w sieci..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uu:( a na innym foum gosc to zrobil wlasnie z irda pod usb i mi takze proponowal zebym kupil irde pod usb..bo to pomoze..a moze Ty masz zle ustawienia irdy w biosie??bo ja tam kombinowalem ale tez nic nie pomoglo..:(a w programie powinienes miec jak wezmiesz file--setup--do wyboru IRDA..ja mam tylko com 1 , com2..:( i nie wiem jak zrobic zeby bylo jeszcze irda..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam x600 i podlaczam go przez irda podlaczona do usb.pod XP-kiem baardzo latwo sie podlacza,wlasciwie sam sie laczy i soft go wykrywa bez problemu.nie moge jedynie kopiwac plikow wiekszych od ok4kilobajtow(ale na kompie 433 i beznadzieja plyta glowna to mnie nie dziwi.ale w win 98se to tak jak wyzej.komp widzi soft nie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...