Skocz do zawartości
tburdzy

Temperatura Karty Graficznej - Prog.

Rekomendowane odpowiedzi

Aby w ogole dokonac pomiaru temperatury karty graficznej, ow karta musi miec czujnik temperatury. A ja nie slyszalem zeby jakis MX 440 mial takowy, choc moze sie myle. W kazdym razie nie da sie tego zrobic za pomoca programu jezeli karta nie ma czujnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze trzeba mieć Grafę wyposażoną w czujnik temp. następnie można się zastanawiać nad programami. A programik choćby Riva Tuner. Ale często czujniki takie wbudowywuje sam producent danej karty i jest to rozwiązanie nietypowe bo w takich samych grafach innych producentów czujnika nie ma. Wtedy tylko stery danego producenta odzytają temp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby w ogole dokonac pomiaru temperatury karty graficznej, ow karta musi miec czujnik temperatury. A ja nie slyszalem zeby jakis MX 440 mial takowy, choc  moze sie myle. W kazdym razie nie da sie tego zrobic za pomoca programu jezeli karta nie ma czujnika.

Tak jak wcześniej napisałem MSI GeForce 4 MX 440 275/405 ma ten czujnik - miałem tą kartę więc wiem. Ale przyznaję jest to nietypowe dla tej klasy kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak są takie programy.

Jeżeli to ma być do tego GeForce4 MX to i tak nic nie pomogą.

Jeżeli do innej to sprawdzisz to nawet w sterowniku lub Riva Tuner.

I niby gdzie to się znajduje w sterowniku??

Jeżeli jest czujnik pojawia się zakładka,jeżeli go nie ma to zakładki nie będzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...