Skocz do zawartości
Emotsetung

Rysa a bardziej ODPRYSK !! czuc wglebienie !!

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra potrzebuje rady . I nie pisac mi tu postow typu poszukaj see chlopaku google .pl te sprawy juz jestem po tym temacie . Na forum tez wszystko przeczytalem . Znalazlem jedna firme ktora to robi w warszawie . Pytanie moje ktos robil taki myk z monitorem mam IIyame 22 cali HA 202 DT miszczunio tylko ma ryse a raczej odprysk na srodku bo czuje wglebienie lekkie paluchem a teraz troche danych wielkosc 7-8 mm szerokosc 1 mm . Nie wplywa na prace silnika az tak bardzo ale jest na srodku i mnie wkur ..... . Wiecie o co chodzi to tak jakby miec merca i ptasie gwno na przedniej szybie ktorego nie da sie zmyc :lol: . Moze ktos robil juz taka akcje i oddawal monitor do zniwelowania takiej przypadlosci . Jesli tak to prosze o jakies opinie na ten temat . Same konkrety . Poprostu mam sranie ze mi spierd.... caly ekran . Czyli historia typowa chciales se polepszyc to se przedobrzyles . No Panowie atakowac atakowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie chodzi mi o ta cala operacje z usowaniem ze sobie chce polepszyc a w rezultacie spiep... sobie monitor bo nigdy juz nie bedzie mial takiej powloki na kineskopie jak ma . Dlatego szukam kogos kto to juz robil i powie mi czy daje pozadany efekt jesli tak to np gdzie sa takie kozaki wyprubowane co robia takie cuda . Bo mam takich na oku ale nie mam punktu odniesienia . bije w ciemno :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem tzn. dużo rys, a dokładnie porysowana powłoka antyrefleksyjna i zapewne tak samo jest u Ciebie, czytałem o tym na elektroda.pl tam duzo o tym piszą zobacz może coś znajdziesz. Ja już nie wiem co z tym zrobić piszą że może całkiem zmyć powłokę i kupić filtr ale dla mnie to jest morederstwo monitora... Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...