Skocz do zawartości
BremkinsCorp.

Modyfikacja przodu obudowy TRACER :P

Rekomendowane odpowiedzi

słuchaj podaj numer tej budy aby było wiadomo jak wyglądało to wcześniej i po drugie daj więcej fotek przerobionego przodu.

 

Czy zakończysz modding tylko na front panelu?

Czy masz jeszcze zamiar jeszcze coś zmienić z przodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planow wiekszych jeszcze nie mam, bo brak mi pomyslow... moze ty mi cos mozesz poradzic? :)

Jeden z planow to ten zeby wyciac dziure na gornej scance obudowy zaraz nad procem, i umiescic tam wentylek 120mm papsta z fajnym grillem :)

Drugi pomysl to ten zeby sciane boaczna gdzie juz niby jest szyba z plastiku i tandetna (!) dac czyste szklo, czyli praktycznie cala sciana bedzie z grubego, ciemniejszego szkla, nie liczac ramek w ktore je wloze :)

 

Have u got any ideas? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planow wiekszych jeszcze nie mam, bo brak mi pomyslow... moze ty mi cos mozesz poradzic? :)

Sam musisz wiedzieć, czego chcesz w swojej budzie i jak ją upiększyć.

 

Jeden z planow to ten zeby wyciac dziure na gornej scance obudowy zaraz nad procem, i umiescic tam wentylek 120mm papsta z fajnym grillem :)

Nie wiem czy się ci tam zmieści wentylek 12 cm bo dokładnie nad prockiem masz zasilacz i napędy optyczne. Nazywa się to dokładnie kominem powietrznym. Zamiast papsta może kup tego wentyla ThermalTake Thunderblade 12cm blue polecam go, super świeci i jest cichy 8)

 

Drugi pomysl to ten zeby sciane boaczna gdzie juz niby jest szyba z plastiku i tandetna (!) dac czyste szklo, czyli praktycznie cala sciana bedzie z grubego, ciemniejszego szkla, nie liczac ramek w ktore je wloze :)

 

Have u got any ideas? :)

to jest dobry pomysł, tylo zamiast prawdziwego szkła dał bym szkło akrylowe 4mm. Podświetlić środek katodami lub mini led-ami i szafa gra 8)

Jeśli masz cyfrówkę to obstrykaj obudowę i zamieść zdjęcia (środek też) tak będzie łatwiej rozmawiać.

 

Czekam na rozwój sytuacji.

 

update:

panel sterowania Thermaltake Spark 7+ XASER Edition

 

Dołączona grafika

 

ten panelik zostaw, fajnie wygląda :)

myślałeś nad przemalowaniem budy :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Dzieki romek, ze mnie wspierasz, bo bez ciebie to tu cicho jest i nie wiedzialbym co robic dalej :P

 

Jeszcze nie myslalem nad przemalowywaniem budy i boje sie, że wyjdzie matowy kolor :/ Musze sie jeszcze obeznac w tym lepiej... Btw. mam cyfrowke tylko nie mam oprogramowania (moj stary je ma) wiec moze to troche potrwac zanim zrobie i bede je miec na kompie, ale postaram sie.

 

A wentylka nie moge juz zmienic bo zamowilem juz tego paspsta :(... trzeba sie pogodzic.. Widze ze jest cichszy ten TT i ma lepszy przeplywa powietrza.. -.- Ale mysle ze tego TT sobie tez kupie i bedzie sluzyl jako wentyl nawiewny z boku obudowy odrazu na procka :)

 

Co do szybki.... czy akryl nie bedzie sie latwo rysowal?

 

Hmm... kupie jeszcze w przyszlosci zimne katody i tego typu bajery :) ale nie wszystko naraz.. na poczatek kupuje karte graficzna, zeby moc wreszcie wydusic troche mozliwosci tego kompa.. (narazie jade na GF MX440 :D) Lookam na GF 6800 Ultra.. ale to po swietach jak stanieje ^^

 

Ja juz spadam do łóżka a wiec dobranoc wszystkim :)) mam nadzieje, że mod sie skonczy w miare szybko i co najwazniejsze... efekt ma byc powalajacy

 

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. malowanie => jest o tym dużo w tym dziale, dowiesz się wszystkiego co cię interesuje.

2. Tt możesz użyć na bok budy, wielkość wentyla zależy od ciebie

3. jest specjalna folia zapobiegająca nadmiernemu rysowaniu. Jeśli nie będziesz szyby traktował nożem to będzie wszystko OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. jest specjalna folia zapobiegająca nadmiernemu rysowaniu. Jeśli nie będziesz szyby traktował nożem to będzie wszystko OK :)

Gdzie taka folie mozna kupic? I jaka najlepsza?? No i, ofkoz, a ile?

A tak w ogole- ma ktos cos takiego? I jak sie sprawuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...