Skocz do zawartości
cih

Hunt Key jak trzyma napięcia ?

Rekomendowane odpowiedzi

co to za kosmiczne ceny?!?!?!!?!?!??!?!?!?!?!

Witam

 

Podalem ceny sklepowe - nie kazdy mieszka w naszej wsi, nie kazdy ma gielde w poblizu, albo ciach!townie w rodzinie. Btw. zauwazylem dziwaczny zwyczaj podawania tu przez niektorych cen "po znajomosci" - chyba tylko po to, zeby imponowac tym, ktorzy musza zaplacic wiecej :-(

--

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za kosmiczne ceny?!?!?!!?!?!??!?!?!?!?!

Witam

 

Podalem ceny sklepowe - nie kazdy mieszka w naszej wsi, nie kazdy ma gielde w poblizu, albo ciach!townie w rodzinie. Btw. zauwazylem dziwaczny zwyczaj podawania tu przez niektorych cen "po znajomosci" - chyba tylko po to, zeby imponowac tym, ktorzy musza zaplacic wiecej :-(

--

Pozdrawiam

święta racja mi też jest przykro ze nie moge kupować po takich cenach

jak ktoś ma znajomego to niech chociaż nie pisze za ile moze coś kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za kosmiczne ceny?!?!?!!?!?!??!?!?!?!?!

Witam

 

Podalem ceny sklepowe - nie kazdy mieszka w naszej wsi, nie kazdy ma gielde w poblizu, albo ciach!townie w rodzinie. Btw. zauwazylem dziwaczny zwyczaj podawania tu przez niektorych cen "po znajomosci" - chyba tylko po to, zeby imponowac tym, ktorzy musza zaplacic wiecej :-(

--

Pozdrawiam

święta racja mi też jest przykro ze nie moge kupować po takich cenach

jak ktoś ma znajomego to niech chociaż nie pisze za ile moze coś kupić

SPOX :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma jeszcze jedno pytanko ile ten Hunt Key 350W ma wtyczek chodzi mi o te do podłanczania HDD, CD-ROM itp. ma 6 czy 4 ?

Nie trafiłeś! Ma 5 wtyczek do HDD, 2 do FDD i jeszcze dwie, które mi do niczego nie pasują: jedna na pewno do płyt z P4, a ostatnia może też - nie wiem, wyglada jak stara z zasilaniem AT. Kable są wyjatkowo długie, więc obejmą zasięgiem każdą obudowę.

Ale to żaden problem, za 5 zł kupisz wysokiej jakości rozgałęzienie zasilania do HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu piszesz "czekam"? Codegeny 350W i 400W juz od dawna sa w sprzedazy (ok. 150zl i ok. 180zl).

czekam oznacza , że w poniedziałek mi kumpel wyśle pocztą i to nie za jakieś 180zł , tylko 110zł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wcześniej napisał, że dużo zależy od konkretnego egemlarza. myślę, że coś w tym jest. miałem możliwość testować przez dwa dni huntkey'a 300W i napięcia 5V zjeżdżały mi do 4,71! Lepiej trzymał stary 230W noname (4,73). Z kolei codegen 300W był najgorszy- 4,65!!! W efekcie zabuliłem 200 zeta na enlighta 300W, gdyż nigdy ni zszedł mi poniżej 4,89 (co też nie jest idealne, ale był nalepszy z czterech i mieścił się w dopuszczalnej granicy +5% -5%).

Wniosek- najlepiej nie ściągać zasiłek z netu, lecz w sklepie w miarę przyjaznym umówić się na dzień-dwa na przetestowanie konkretnego egzempla. Takie mam doświadczenia, a cóż lepsze niż troche experienców. Pozdrawiam, Jarek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także potwierdzam - właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem nowego Hunt Key'a 350W :twisted: i chodzi idealnie, trzyma napięcia - w Cpu Cool przy znacznym wysiłku linia prosta na wykresie , żadnych zawachań. Gorąco Polecam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także potwierdzam - właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem nowego Hunt Key'a 350W :twisted:  i chodzi idealnie, trzyma napięcia - w Cpu Cool przy znacznym wysiłku linia prosta na wykresie , żadnych zawachań. Gorąco Polecam  :!:

Ile twój HuntKey ma wiatraków i jak wyciąga powietrze z obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ile twój HuntKey ma wiatraków i jak wyciąga powietrze z obudowy.

jeden wiatrak , ładnie wysysa powietrze :twisted:

Można wiedziec gdzie kupiłeś i ile dałeś mieszkam niedaleko ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wiedziec gdzie kupiłeś i ile dałeś mieszkam niedaleko ciebie?

kupiłem za 205 zł w komputroniku , razem z przesyłka wyszło 226 zł - zasilacz był u mnie w domciu po 2 dniach od zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Można wiedziec gdzie kupiłeś i ile dałeś mieszkam niedaleko ciebie?

kupiłem za 205 zł w komputroniku , razem z przesyłka wyszło 226 zł - zasilacz był u mnie w domciu po 2 dniach od zamówienia.

Czyli tak jak i ja zamierzam, a jak z wymiarami otworów standard czy inny rozstaw, i jak z hałasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wcześniej napisał, że dużo zależy od konkretnego egemlarza. myślę, że coś w tym jest. miałem możliwość testować przez dwa dni huntkey'a 300W i napięcia 5V zjeżdżały mi do 4,71! Lepiej trzymał stary 230W noname (4,73). Z kolei codegen 300W był najgorszy- 4,65!!! W efekcie zabuliłem 200 zeta na enlighta 300W, gdyż nigdy ni zszedł mi poniżej 4,89 (co też nie jest idealne, ale był nalepszy z czterech i mieścił się w dopuszczalnej granicy +5%  -5%).

Wniosek- najlepiej nie ściągać zasiłek z netu, lecz w sklepie w miarę przyjaznym umówić się na dzień-dwa na przetestowanie konkretnego egzempla. Takie mam doświadczenia, a cóż lepsze niż troche experienców. Pozdrawiam, Jarek :wink:

Potwierdzam. Na stanowisku testowym mam tez ten zasilacz. Badziew jak nic. Napiecia juz sa totalnie rozregulowane. Zamiast +5V mam +4,46V! Koncowy efekt jest taki, ze mi nawet plyta na podkreconym CPU i podniesionym jakimkolwiek napieciu nie wstaje! Po podpieciu zasilacza Win problem znika. Komp biega jak gupi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...