Skocz do zawartości
Kaczor_Jonasz

Znow jakas sciema ???

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt faktem że można to wszystko zrobić ręcznie,lub innymi darmowymi tweakerami.

superges1 powiedz dlaczego są frajerami ?

Bo kupują legalne oprogramowanie ?

Sprzedający ma umowę z autorem programu.

To dlaczego ludzie kupują np. Photoshopa czy Win Xp za ciężkie pieniądze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powala tekst z szybszym wałkiem rozrządu, ciekawy jestem czy ten wałek lub wał przyśpiesza sam z siebie czy tylko co jakiś czas dla tylko dla jaj :)

Widzę to tak, jest to jeden wielki wał nierządu

UpDate

Trudno jest mi uwierzyć, że program może automatycznie tak optymalnie skonfigurował kompa by śmigał max szybko i jednocześnie max stabilnie. A wał jest sprzedawany w tym momencie, że tanio, łatwo i szybko mamy szybki i stabilny system. Nie jednej osobie ten program rozjedzie tak Windę, że żal się robi tych osób. Już sam tekst, że program podkręca wszystkie Windy, prawda to czy chodzi o max klientów ?

No i co tu pisać o bacie co ma poganiać muła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem że można to wszystko zrobić ręcznie,lub innymi darmowymi tweakerami.

superges1 powiedz dlaczego są frajerami ?

Bo kupują legalne oprogramowanie ?

Sprzedający ma umowę z autorem programu.

To dlaczego ludzie kupują np. Photoshopa czy Win Xp za ciężkie pieniądze ?

Dlatego że dają się nabijać w butelke ta aukcja pokazuje jak wiele po świecie chodzi lamerów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft faktycznie potrzebny jak koziej du... trąbka,ale jeżeli ktoś w systemie grzebać nie potrafi a chce kupić legalny program to ich sprawa.

Legalny soft ok ale ja nie wieże żeby to coś dawało.

Ściągnełem ten program ze strony którą podał kiki80.

I mnie to gó.. dało.

NIe odczuwam żadnej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe... nice piece of shit :lol: ja mam tak ztuningowanego windowsa ze ten program chyba wysiada :lol:.. choć da sie bardziej :D

 

m.in...

sieć szybsza o 40% (przeglądanie)

internet o 20% (zabrałem bilowi to co on mi wczesniej ukradł :lol)

RAMozernosc... jakies 25MB mniej (akurat starczy na winampa 5.0 za darmo :P)

no i chyba to co kazdy user winxp powinien zrobić od razu po instalacji... wyłączenie przywracania systemu.. lub skrócenie mu łańcuch do minimum...

i inni... :]

wole wiedziec co i gdzie zmieniam... ostatnio chciałem ukryć nazwe kompa w sieci... (dokłądniej zaminić ją spacją :twisted:) coby za pomocą np posłańca nie była pokazywana... ale win odmówił uruchomienia sieci wtem..hyh Moze komuś z was sie udało takie cuś? (w lanchat'cie nie widać juz nawy kompa :lol:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i chyba to co kazdy user winxp powinien zrobić od razu po instalacji... wyłączenie przywracania systemu.. lub skrócenie mu łańcuch do minimum...

JA ostatnio przeglądałem sobie co siedzi w systemie i dokopalem się do tego: :D

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%INFsr.inf,Uninstall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...