Skocz do zawartości
piotres

stalka w okol. nowego dworu maz. ???

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim

czy ktos wie jaka mam mozliwosc zalozenia stalki w okolicach nowego dworu maz . - 50 km od wawy ???

 

neo 128 kb/s zamowilem w telepunkcie 7 tygodni temu - mialem czekac max 3 tygodnie. bylem u niech i oni nie wiedza nic kiedy dostane swoja neo. odsylaja mnie do legionowa .... no comments :evil: :evil: :evil:

 

Mam jakos inna opcje ??

 

z modedemem juz nie wyrabiam - nic normalnie w necie zrobic nie moge - mam predkosc 14.4 b/ps :evil: :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszelkie rady chlopaki :) !

 

tak dokladnie to mieszkam w Pomiechówku a nawet w Kikołach - pewnie nawet nie wiecie gdzie to jest :lol: - to taka dziura 5 km od Pomiechówka i ok. 15 od NDM.

Ale chodze do NDM do Liceum co dzien.

 

Jutro jade wlasnie w koncu do Legionowa tam gdzie mi podal ten dupek z telepunktu . Zyczcie mi powodzenia :D . mam nadzieje ze cos tam w koncu zalatwie , albo sie zastrzele. :evil:

 

pozdro for all 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i doopa :( . bylem wczoraj w telepunkcie w legionowie i juz dawno bylo wiadomo ze wystapil "brak mozliwosci technicznych" w moim przypadku . Pewnie odleglosc od centrali mam ciut wieksza niz 5 km i nie da sie .

 

przynajmnie w legionowie zostalem normalnie obsluzony , nie to co w nowym dworze :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...