Skocz do zawartości
alvin

wzrost wydajnosci dual ddr /po raz n-ty/

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry, temat pewno pojawial sie juz kilka razy, ale jakos ciezko mi sie go doszukac, a wiec:

 

czy na platformach AMD dual ddr ce<span style="color:red;">[ciach!]</span>e sie duzym wzrostem wydajnosci, czy, jak uslyszalem niedawno, jest wzrost kilkupunktowy tylko, praktycznie niezauwazalna roznica...

 

dzieki za info :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się bawiłem w testy duala i wyszło że w dualu pamięci gorzej sie kręcą niż w single. Uzyskana różnica MHz (kolo 5MHz) pozwoliła zniwelowac działanie trybu dual w teście przepustowości Sandry - wyniki były porównywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się bawiłem w testy duala i wyszło że w dualu pamięci gorzej sie kręcą niż w single. Uzyskana różnica MHz (kolo 5MHz) pozwoliła zniwelowac działanie trybu dual w teście przepustowości Sandry - wyniki były porównywalne.

na dobra sprawe jeden piorun czy sie bedzie krecilo w single czy w dualu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@youseek: tak sie składa, ze Epoxa 8RDA+ miałem zaraz jak się pojawiły w Polsce ... kiedy to było :lol: ... i wtedy to było odkrywanie ameryki :P

 

 

@michu19: na dobrą sprawę to najlepiej nie kręcic tylko mówic prawdę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czy na platformach AMD dual ddr ce<span style="color:red;">[ciach!]</span>e sie duzym wzrostem wydajnosci...

Jezeli grasz w 3dmarki to wzrost bedzie ok.5%,a jak grasz w gry to raczej wzrostu nie zauwazysz...Kiedys zeby miec dual zmienilem plyte...dzisiaj gdybym mial wybor kupilbym wiecej ramu :wink: Chociaz ten abit calkiem niezly :D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...