Skocz do zawartości
Sewer

Battlefield 1942

Rekomendowane odpowiedzi

dziwna rzecz ale nie mam pozycji renderer.allowAllRefreshRates w tym pliku co mam zrobić?(sam mam wpisac ?) gra chodzi tylko w 60 Hz ; w pliku jest tylko to:

 

rem * TEMP *

renderer.setFullScreen 1

renderer.fieldOfView 1

renderer.globalLodRadius 1

renderer.globalLodRadiusScaleFactor 5

console.showStats 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to było w którymś z tamtych topików, ale może zamiast używać jakiś soft do zmiany odświeżana moża to zrobić w samym DirectX (dxdiag), w ostatniej zakładce bodaże "Problemy" i klikamy na "Override" czy coś takiego (po polsku będze "Zastąp") i tam wpisujesz żądaną wartość. Może wtedy nie bedzei się wieszać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajęło mi to 30 sekund DOSŁOWNIE!!!

naucz się korzystać z Google'a!!!!

 

Find the file "VideoDefault.con" in the "Settings" folder.

Change the following line: renderer.allowAllRefreshRates 0

To: renderer.allowAllRefreshRates 1

After performing this simple operation, you will be able to set refresh rates higher than 60Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajęło mi to 30 sekund DOSŁOWNIE!!!

naucz się korzystać z Google'a!!!!

 

Find the file "VideoDefault.con" in the "Settings" folder.

Change the following line: renderer.allowAllRefreshRates 0

To: renderer.allowAllRefreshRates 1

After performing this simple operation, you will be able to set refresh rates higher than 60Hz.

Dzięki.

 

O google nie pomyślałem :oops: ale to nie znaczy że musze tam za każdym razem szukać !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz szukać gdziekolwiek, ale staraj się być choć trochę samodzielny. Tyle już o tym problemie pisali na necie, że aż głowa boli!

 

Ja mam zasade, jak już naprawde nie mogę znaleźć info np na stronie supportu danej gry to się pytam.

 

Najlepiej szukać na forum danej gry - tam takie sprawy wychodzą w kilka dni po wydaniu tejże.

 

I jak, działa???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... na tym konfigu poniżej sa momenty w których też się tnie jak cholera ale to chyba przez to że mam tylko 256ddr Dołączona grafika...

 

ale gierka ogólnie jest łodjazdowa !!! Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika... ale najlepszy klimacik ma moh Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z FSAA Quincunx [4x tez ale quincunx ma ladniejsza nazwe i wole na nim grac ;PPP], chodzi u mnie b, db, ale jak sie ustawi antyizotropy na 8x to potrafi czasem chrupnac. Ale pamietajcie, ze mowimy o grze przez net, bo boty w Battlefieldzie cholernie obciazaja procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne czy jest jakiś patch bo u mnie dziwy i cały czas wywala po zainstalowaniu. Jeśli patch to moze dacie linka.

Ja mam ten sam problem w XP. Czasami jak gram w ta gre to mnie wyzuca bez powodu. Na stronie EA jest nota na ten temat ale nie ma wlasciwie rozwiazania do tego problemu. Pisze tylko aby sprawdzic sterowniki do karty graficznej etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...